Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

niekoniecznie belfrem u mnie były 4 specjalizacje :D, to tylko tak potocznie się wydaję, jak filologia polska = nauczyciel, a otóż prawda jest inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko od tego zawodu ,wierz mi obojętnie jaką postac by miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jak bardzo bym chciała, to bym była nauczycielem, ja się nie sugeruje innymi...ale nie czuję do tego bluesa, nie kręci mnie nauczanie innych, a już w ogóle dzieci i młodzież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa bardzo dobrze zrobiłas.Wakacje to wielka i potężna bzdura. A bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nowy rzad coraz beznadziejne pomysły ma. Z 2-miesiecy letnich wakacji zostało 5 tygodni reszta zasuwanko.Niech ,który nauczyciel powie nie to idzie na bezrobotnego.Banki sie o nich zabijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo w sredniej może lżej poniewaz już jakby nie było dorastajaca młodzież jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się zdaje, że własnie jest w średniej ciśnienie, bo matura, konkretne wyniki muszą być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy dużo od dyrektora i nauczycieli.Jak są fanatycy to niech przynajmniej nie szkodza.A tak się wydurniają,ze konkurencje sobie robie z wynikami.Kto cierpi? Wiadomo ten uczący się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu muszę sie zgodzic z Fanf moja siostra twierdzi, że gimnazjum gorsze, młodziez teraz jest inna niz nam sie wydaje czytac płynnie mało kto umie no i trzeba sie za wszelką cenę lansować i koniecznie cycki na wierzch, dopalacze, papierosy a w liceum sa juz troche spokojniejsi, bo właśnie matura itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dojdzie do tego nie długo,ze jak w Niemczech jest nie bedzie wiedział gdzie Polska leży.AUTENTYCZNE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, przerażające jest to co mi siostra opowiada o gimnazjalistach, a uczy w jednym z lepszych!!!!!!!!!!!!!! oczywiscie do jednego wora nie należ wszystkich wrzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, otóż to nie można tak pisać, że wszyscy są tacy, bo to bardzo krzywdzące...u mnie tez byli oszołomi i w liceum i w podstawówce, wszędzie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba sobie do końca życia zapamiętam słowa księdza, który w liceum uczył religii, na koniec 3 klasy powiedział nam, że jak Nas zobaczył pierwszy raz, na pierwszej lekcji z nami, to od razu wiedział, że jesteśmy do niczego, to są jedne z najbardziej krzywdzących słów jakie usłyszałam w życiu...i to mówił ksiądz....bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się delikatnie mówiąc wszystko w środku przewraca, jak widzę, jak mój bart wychowuje swojego 4 letniego syna...Mały chodzi sam kiedy chce, czyt. często ok. 23, 24...karmią go, bo sam potrafi nic nie zjeść przez cały dzień, nie wychodzi prawie na dwór, bo mu się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech pisze przecież ze do jednego wora nie mozna ich wrzucać, oczywiście, że jest dużo fajnej młodzieży, chodzi o to, ze ona sie generalnie zmieniła poza tym trzeba uczyć w gimnazjum, zeby dyskutowac na ten temat, a zadna z nas tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwala sie dzieciom za dużo , kiedyś za moich czasów mieliśmy szacunek do nauczyciela nikt nie miał prawa głupio odzywać sie , a teraz nauczyciele boja się uczni ! paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roy, akurat kiedyś to według mnie bywało nie raz, że nauczyciel miał za dużą władzę, uczeń był nikim...i to też było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak roy.Będzie jeszcze gorzej.Wystarczy prześledzic kafeterię jakimi oddzywkami sie posługują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×