Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

ech masz rację ale to co teraz wyprawia się zachodzi o glowę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, ucząc czy nie ucząc w gimnazjum...można wywnioskować, że jest prawie niemożliwe, żeby powiedzmy 25 uczniów w klasie było zdemoralizowanych, żeby było samo zło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wiem, że jest gorzej jak za naszych czasów ;). Kiedyś nauczyciel mówił i było święte, teraz się dyskutuje, pyskuje, obraża, a kiedys jednak to było rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa to tak jakbyś pracowała w przedsiebiorstwie i dyrektorowi czy szefowi swoimu kazała co ma wykonywać i po głowie mu skakała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma złej młodzieży jest poprostu żle wychowana , nie mowię o wszystkich ale większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja nie mogę zrozumieć jednego, że to jest cieżka praca i to bardzo, a nikt tego nie docenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę jednak że mniejszość szantażuje i tak wychodzi.Aby się nie wyłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa nieraz tutaj takie tematy o nauczycielach zakładają.Jak Ci rodzice sie wypowiadają to coż sie dziwisz,ze dzieci ich mają takie samo lub gorsze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu skąd ty bierzesz te teksty pokaż mi gdzie ja pisałam że 25 uczniów w klasie jest zdemoralizowanych opanuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa a co robi w tym względzie władza samorządowa nie mówiąc wyzej.Totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roy a jak mają wychowywac jak sami nie są dobrze wychowani?Oczywiśćie nie wszyscy ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, po prostu na początku napisałaś, że młodzież w gimnazjum jest taka i taka...a jak wiem, że jest też inna, bo mam w tym wieku rodzinę tuż obok mnie, widuję ich koleżanki, kolegów...owszem później napisałaś, że nie można wszystkich do jednego worka wrzucać...poza tym dyskutujemy, więc nie wiem czemu się unosisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tutaj nieraz czytam te zatrzęsienie rozwodów i to młodych ludzi to naprawdę zgroza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodzież jest różna, ale nauczyciele też są różni, też nie zawsze są super i bidule są ciemiężone za wszelkie dobro jakie od siebie dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak dyscypliny ,obowiązków , szacunku , jeszcze rodzice czasem zakrywają przewinienia pociech , a potem wszyscy zdziwieni bo okradł ,pobił ,zabił , statystyki są przerażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak świat światem ludzie zawsze powtarzali, że młodzież za ich czasów jest okropna, nie jeden mądry człowiek tak twierdził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roy, a nie wiesz że statystyki kłamią :D. a poważnie to różnie z tymi statystykami niestety nie zawsze są wiarygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pozostaję przy stwierdzeniu, że jest różna młodzież...jak zawsze i nieważne jakie są proporcję, nie będę nic uśredniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech moze i prawda media zarabiają na sensacjach , ale wiem że mamy też dobrą młodzież utalentowaną , pracowitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa dopiero jak osobiście dotknie Cię nieszczeście wtedy uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja mam rodzinę w tym wieku i sąsiadów itp i prowadziłam przez 3 lata lekcje w galerii dla gimnazjalistów właśnie Piszę tylko to co zaobserwowałam i to co mówią moi znajomi nauczyciele Pisząc gimnazjaliści wiadomo, że nie piszę o wszystkich, takich oczywistości nie trzeba podkreslać pisząc ludzie są zapracowani też niem na myśli wszystkich to oczywiste ale zeby już używać słów zdemoralizowani to przegięłaś lekko, nic takiego nie mówiłam jak ktoś sięga po dopalacze nie oznacza, że jest zdemoralizowanyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani zły ani zaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fan, a skąd wiesz, że mnie nieszczęście nie dotknęło? nie chce udawać tu takiej, co wszystko wie lepiej, ale uwierz że studiując socjologię stety i niestety musiałam ujrzeć głębię i to nie zawsze tak jest, ba często tak nie jest, jak głosi obiegowa opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×