Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

i nie dowiedziałem się szczegółów:P Może potem wyjaśnisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjoner nicków
Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami. Powiedziałam mojemu męzowi, ze wroce o połnocy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty pozniej'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza byla cudowna! Drinki, balety, znow drinki, znow balety, i jeszcze więcej drinkow, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wrociłam do domu była 3 nad ranem. Wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słysze tą wscieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowalam, ze moj maz się obudzi przy tym kukaniu, dokonczyłam sama kukac jeszcze 9 razy... Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaz pijana w cztery d**y, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z męzem... Szybciutko połozyłam się do łozka, mysląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha Rano, podczas śniadania, mąz zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O k**wa!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem jakich szczegółów nie wyjaśniłam, jestem gotowa wyjaśnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie i jak tego szukać(emotek) echa luftnij sie a ból głowy przejdzie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ech witaj :) Więc fanf ja już wszystko mam, nawet sama ją ściągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra będę mono tematyczna znów się musze uczyć :D, ale zapomniałam się pochwalić wczoraj znów dostałam 5 ;), no kujon ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło być dodatkowo nie lecz zagineło w czeluściach cafe.echa kumasz gware??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz na GG lece powiedzieć tej osobie w waszym wieku.Link dam i po kłopocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a jaki byl pierwotny? nie wiem czy pisałas już o tym czy nie, ale mnie ominęła ta informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha mój mąż właśnie zdaje egzamin na prawkooooooooooo trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo mnie było to potrzebne lecz ' molestowała mne".Będę zamordowany jak mnie tutaj znajdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi raz nie wstawiłem NIE .Chyba przez urocze osoby tu przebywające:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i byłabyś belfrem??Dobrze zrobiłaś szkoda uzerania sie z cudzymi bachorami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×