Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

fan, niestety ale i na żywo nie jedna osoba dorosła zachowuje się gorzej niż gimnazjalista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech i Evo jesteście jak dwa żywioły ogień i woda każda mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko echa ostatnimi laty jest gorzej z perspektywy lat.A przykład idzie od tych co wybieramy do sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo znów dylemat mam ? czego słuchać tego z GG czy Twojego:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam na ucho ;), co każdy wie :D, że dziennikarstwo to bagno, szczególnie jeśli chodzi o współpracowników, czyt. kolegów z pracy ;), naczelnych itp...ale jednego uczy chyba na całe życie i to jest dobre, tego że mnie może coś chwilowo wkurzyć, ale mam twardą skorupę i bardzo rzadko, to co powie mi ktos obcy, kto mnie mało zna biorę do siebie..traktuję to jako wyrażenie zdania innych, a nie atak na siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa powiem Ci na ucho,ze jednego znajomego dziennikarza wywaliłem na zbity pysk z,a to że niemowlę syna raczył obrazić.Oczywiście przy % i języki były za gietkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak mnie na początku, to emocjonalnie dotykało, jak wiedziałam, że to było dobrze i tak mówili inni, ale np. naczelny odwracał to do góry nogami, patrzył z innego perspektywy i choć wiedziałam, że też ma rację, to to było niemiłe...dopiero po jakimś czasie dostrzegłam, poczułam, że on to robi żeby mnie czegoś nauczyć, pokazać mi, dla mojego dobra, a nie żeby się mnie czepiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żadną hieną dziennikarstwa nigdy nie byłam, nie z moim charakterem, ale czasem pospierać się lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fan, dokładnie perespektwy spojrzenia są różne :D. Gdybym tu napisała, że młodzież jest w 100 proc. dobra, to wiadomo że herezja, ale tak przecież nie napisałam, tylko chce wpuścić też niego innego myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roy lej co masz do lania:P:D echa oczekuję na gorącą czekolade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×