Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Tę whsikey mam nadzieje evo jutro sie napić tfu podelektować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi link znakomity.Pierwszy chyba było wejscie do izby nietrzeżwien( nie mylić z wytrzeżwień;p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawdziłem i pokazał się producent z Texasu chyba.Lecz z google talk wziełas a nie z google:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o czym mówisz Fan grafiki sa z google google talk jest tylko komunikatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam tą emotkę przenieść na gg :( żeby już na stałe była Poza tym chyba coraz bardziej tepy jestem z tym google.Zrobiłem co należy nawet link był krótki lecz przy zapisie znów ten ELABORAT linkowy się pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą emotką nie wiem, bo nie mam gg!!! Jak już masz otwarte zdjęcie, które chcesz kopiować, to po prawej stronie, na grubym białym pasku jest komunikat: pełny rozmiar, musisz kliknąć w niego i wtedy skopiować link do grafiki spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a załoz GG i zobacz a co Ci zalezy.Przecież możesz wykasować póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie człowiek ślepy był a to jakby miało rogi to pobodzie:D Uprzejmie dzieks evoludziku.Będę pamietał.Tylko udogodnienie zrobiono,ze trzeba kod wpisywać.Na głowie to postawili.Tak jak z YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evo dziwne mi to jest raz kod sie pojawi na ciacho nie.Nawet dobrze tylko dlaczego?czyzby gorąca herbata z cytryną to sprawiły?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jestem ukontentowany,ze znów kobieta nauczyła mnie czegoś.Mam szczęście do kobiet nie tylko na cafe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobrykałem sobie po cafe i trzeba zabrać się za.........sprzatanie.Do miłego zobaczenia znacznie póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:59 [zgłoś do usunięcia] Fanfaron a załoz GG i zobacz a co Ci zalezy.Przecież możesz wykasować póżniej Nie trzeba sie trudzic evo z zakładaniem GG ta osoba już jutro będzie na miejscu w Anglii i objaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...widzę że w końcu i napoje wyskokowe się pojawiły...;):):) I to za moimi plecami...???!!! Nie wstyd wam ???!!! A mi tylko sprzątanie zostało...!!! ;):):) Gospodyni zabrakło ...i już myszy z kotem harcują...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wer kochana tak to już jest :) ja tylko na chwilkę biegne na targ na zakupy, pozdrawiam miłej soboty Fan, Wer, Ech, Roy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowo Super jestem Fanem Fan,( Wer, Ech, Roy ) dalszego miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy z małym na basen, pierwszy raz w zyciu maluszek będzie pływał na tym świecie :) Zyczcie mu powodzenia :) do jutra Wer, Roy Ech, Baron FanFaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×