Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Na pewno dobre miała te ciacha :) tvp kultura dobre filmy puszcza no i ogólnie trzyma poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja dopiero kilka miesięcy TV Kultura oglądam i jestem mile zaskoczona, bo dużo jest dobrych rzeczy, no tak mi się zdaje ;), myslałam że tam czasem coś jest na poziomie, a reszta to rożnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz różnie, ogólnie telewizja ok, ale tak nie cierpie reklam, uważam, że wiekszość programów rozrywkowych w naszej telewizji jest kiepskich: te wszystkie tańce z gwiazdami, na lodzie, i inne, nie lubie (bez obrazy dla kogokolwiek) Programy info są ok, mało jest kultury w telewizji publicznej Ale wiesz lubie wojewódzkiego bardzo, jego cynizm, poczucie humoru, czasem przesadza jasne, ale lubie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę co jeszcze jest fajnego w TV Hm nie mam jej, więc jak przyjeżdżam do Mamy (ona ma kablówkę) to lubie czasem tak bezmózgowo przerzucać kanały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teatr telewizji zawsze lubiłam, seriale lubie, ale nie typu Klan, tylko SCI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku, o fajny jest kanał: kino polska, świetne polskie filmy puszczają, kultowe seriale itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to się zgadzam...tzn. fakt jest dużo chłamu, ale też jestem zdania, że ludzie dużo że tak powiem myślący na wysokich obrotach i o skompilowanych rzeczach powinni też sobie czasem bez mózgowo po przełączać kanały, tylko oczywiście nie mówię że codziennie ;). Mi się zdaje, żę reklamy są coraz bardziej debilne...Pamiętasz programy dla dzieci jakie kiedyś były? Teraz tego nie ma i nie wiem jaki jest powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Wojewódzkiego, to jakoś dawno nie słyszałam, nie oglądam, ale kiedyś to faktycznie może nie podobało mi się, ze się jakoś przez to lansuje co mówi, ale w gruncie rzeczy jak wpadał w poważne tony, to fakt miał dużo racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja w ogóle nie wiem jakie teraz są programy dla dzieci, kompletnie bez pojęcia A reklamy są okropnie debilne, ale świetne tez sie robi, tylko sie ich nie puszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje się, że długo oglądałam M jak miłość, teraz już nie, ale nadal Barwy Szczęścia oglądam :D, House mi się znudził, bo uważam, że jest bardzo schematyczny...A co do teatru telewizji, to właśnie jakoś niezbyt od zawsze mimo, że uwielbiam teatr na żywo, a może właśnie dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie raczej nie ma programów, filmów dla dzieci, bo teraz seriale typu m jak miłość są też dla dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!! Ja też, bardzo długo oglądałam M jak miłość :), a Barw nie znam, nie miałam okazji, Housa przestaliśmy oglądać po 1 sezonie, uwielbiała bardzo oglądać Rodzinę Zastępczą, stasznie mi przykro, że gabriela kownacka zmarła A oglądaliście Dextera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwy lecą przed m ja miłość, nie da się nie zauważyć, to też chłam, ale dla odmóżdżenia oglądam :D Dextera nigdy nie widziałam, tylko nazwę kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio znów zaczęliśmy Zmienników oglądać :D, tzn. ja już mało to pamiętam, teksty są nieziemskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zmiennicy są super, ja lubie tez bardzo 007 zgłoś sie. Jak na tamte czasy, to naprawdę świetny i nowoczesny serial kryminalny, ze znakomitą, absolutnie naturalną grą aktorską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alternatywy klasa sama w sobie, podobnie jak wszystkie filmy Barei, genialny reżyser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie TV, jak dużo ludzi uważa mimo że ją ogląda ;) nie jest samym złem, tylko trzeba wiedzieć, co oglądać, tv też rozwija, uczy, dobrze bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kojarzysz był kiedys taki serial "Daleko od szosy", ja go znam właśnie z kino polska, tez świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak coś kojarzę, ale też nie pamiętam, leci teraz na Kino Polska?...Dom też był bardzo dobry, chce sobie wszystkie odcinki obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leciał niedawno wiec pewnie nie prędko powtórzą , Domu nigdy do końca nie obejrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki trudny, i spawy porusza takie, których ja może nawet do końca nie rozumiem, wojna i jak to było po. A ech powiedź mi byłaś w Muzeum Powstania Warszawskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×