Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

08:22 [zgłoś do usunięcia] evolludek hej kury i kogut Fan przeniosłeś sie juz na inny topik? . po prawdzie mam swój temat dawno załozony lecz.................nie bywam na nim.Z prostej przyczyny jak tutaj.Brak mi czasu.Tylko dziś wyjatkowo sie znalazłem o tej godzinie tak zawsze po 21.00 wtedy gdy zona juz po lekarstwach wypoczywa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewarus-- evolludek i Ty sie znalazłaś .Toż mam dziś szczęście:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytanie mam do was.Co z ta pościela jest w sklepach Nie ma dziurek i guzików Dziś zaniosłem do firmy parająca sie tym procederem:DI kazałem sobie jeszcze przeprasować.Koszule ,spodnie nie ma sprawy lecz pościel!!!!!!!!!!!!!!! prasować przekracza moje siły:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa babeczki :-) ja jeszcze pracuje a raczej pomagam innym pracować hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy o państwowość chodzi czy o zwiewnej Rusałce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza część bezapelacyjnie lecz druga? tyle możliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewarus-- "rzuciłaś rekawice" czy znajdą sie chetni.??Życzę tego aby Ci sie temat rozwinał.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga tak jakoś sama przyszła :D a co do tematu ... kiedyś hobbistycznie czytałam wypowiedzi na tym forum :-) uważam, że jest tutaj wiele wartościowych ludzi/kobiet. Może kiedyś się ujawnię i wtedy zrozumiesz :D:D dlaczego na tym forum zabrałam głos :-) dodam tylko tyle, że moje życie nie było usłane rożnami ale od 5 lat dosłownie fruwam od szczęścia :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga tak jakoś sama przyszła --nie kumam tego moze rozświetlisz tę ciemność moja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewarus - ewa a rus tak jakoś samo mi do głowy przyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem myślami na Twoim temacie i dlatego :DLecz dzienks za wyjaśnienie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze te spontaniczne nicki są.:classic_cool: Hmmmmmmmm nie pytam dalej.Moze to uczynie u ciebie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! piekny dziś dzionek , słoneczko świeci skowronek nuci , ojejku jak pięknie zapraszam na dwór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Brrrrrrrrrrrrrrr ale zimnica na dworze.Wiatr hula sobie i trzeba siedzieć w domciu:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlaban trafi co za aura:O:( Śnieg z deszczem zapiernicza i z spacerku w krótkich majteczkach nici;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej??:(
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniose, moze topik ozyje:) ja coprawda jeszcze nie jestem po 30 ale juz prawie, prawie:) nie pracuje, jestem na powszechnie zwanym utrzymaniu meza:) ktos tu jeszcze czasem zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche poczytalam wasz topik
i powiem krotko: tez kiedys bylam szczesliwa kurą, kochalam to niesamowicie było mi cudownie. ale po paru latach juz tego nienawidze... a ciezko znalezc robote po tak dlugiej nieobecnosci na rynku pracy... jesli sie ma duuzo zajec, wychodzi czesto, to jest nawet ok, ale zycie w zamknieciu, na pcozatku bezpieczne i przytulne, zaczyna dobijac.... No i ten brak niezaleznosci! najlepszy maz nie gwarantuje, ze tak cudownie zawsze bedzie, która ufa do konca, ta jest glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×