Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Forum - strona główna Blad Za mało czasu upłynęło od twojej ostatniej wypowiedzi. Minimum to 1 minuta. Wróć do poprzedniej strony , odczekaj 60 sekund i wyślij wiadomość jeszcze raz nie jest to wariactwo aby takie coś mogło wyskakiwać.nie dość że człek nauczył sie pisać na klawiaturze to za "kare" takie hopsztosy wyskakują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze się chce robić to co zakazane. Pamiętasz taki serial "Ptaki ciernistych krzewów"? ksiądz nam na religii zakazał go oglądać, pamietem, czekałam z zapartym tchem na kolejny odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księza tez nie którzy byli fanatykami jak przekrój naszego społeczeństwa (taki znikomy procent:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporadycznie patrzyłem na ten serial.Za granicą pobyt 5 letni naoglądałem się tego tak sporo ,ze mi sie przejadło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończy mi sie czas bycia na cafe,poniewaz słonko coraz wyżej a obowiązków zanadto przybywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie coraz mniej evo.Tak mnie załatwiono:( Konowały doprowadziły do tego,ze muszę wyjść calkowicie stąd.Nie bedzie czasu tutaj przebywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic może uda nam sie jeszcze dzis pogadać :) miłego, cudownego, słonecznego dnia życzymy Ci z rodzinką całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem Ciebie nie ma więc mało to prawdopodobne aby mógł z Tobą zamienić pare słow.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywnego myślenia i miłego dzionka.🌻 WOW!!! Któz to się przypałętał:D No,no alez jest zazdrośnikiem ten Twój luby echa:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko "malutka" Dziś już nie na zakupach?:P Wyspana jestes czy jeszcze siedzisz w pościeli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie mam? mchmmmmmmmmmmm jak mam Ci odpowiedzieć dosadnie czy delikatnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa winni sie tlumaczą,toż nie byłabyś kobietą jakbyś nie zahaczyła od czasu do czasu o odpowiednie sklepy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałem sobie,"znalazłem " mojej szanownej żońci 40 sztuk torebek i nie wiem co z tym zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być z zapytajnikiem a ty zapewne sobie wziąłas do serca to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×