Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Ponownie Lecz widzę juz pustki tutaj:( A miałem konkretne pytanie kulinarne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zrobienia klopsów ile trzeba soli,pieprzu dawać?? nigdy tego jeszcze nie wykonywałem a czas najwyższy sie tego nauczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem wcześniej łopatkę wieprzowa,zamroziłem lecz już wczoraj wyjąłem i odmroziłem.Niestety wieczorem jeszcze było "niezdatne" Dziś juz nie ma wyjscia MUSZĘ to zrobić.Tylko aby nie przesolić i (za)(po)pieprzyć za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję że klopsy muszą poczekać nieco dłużej.A chciałem ten czas do 13.00 wykorzystać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfi - już wróciłeś ? ja jeszcze się snuję ale też się za gotowanie muszę brać. Sól i pieprz do smaku po prostu , na wyczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!! Ja juz właśnie zupkę postawiłam dla małego Wer a apropos twojego pytania, mój mąż bardzo tęskni, to ogólnie bardzo skomplikowane mamy kolegę który w ogóle nie może tam pojechać bo pójdzie siedzieć, jest synem kogoś z opozycji i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bardzo, U nas było kiedyś podobnie Z czasem i tam się zmieni to wszystko, chyba, bo to nigdy nie wiadomo ile dany reżim może trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jesteście.:) Lecz nie mam doświadczenia w tej materii .Nauka wyparowała 8 lat temu żona była 3 miesiące chora w domu i nauczyła mnie gotować.Teraz musze sobie przypominać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ja nasz syn przede wszystkim, ale moja rodzina też (rodzice, siostra i jej rodzina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lekkko dotknąć językiem i zobaczyć czy ok, albo usmażyć jednego zjeść i sprawdzić, jak ok to dobrze jak nie to poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to znów pokiełbasiłem.Za mało lecytyny ostatnio pijam tylko % i stąd ta totalna demencja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daję sobie radę od 2.5 miesiąca z gotowaniem lecz nowości gdy sa jest pewna obawa aby nie sknocić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×