Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

O znacznie werbenko🌻 Wolalbym byc kobieta ,wieksze i silniejsze psyche mieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cafe pierońskiej zadyszki dostaje.Czy adekwatne jest to abym u was posiedział dłużej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskarza sie mnie o to czego nie zrobiłem na innym temacie.Nie rozumie zartu pewna osoba i na GG odpowiedni oper otrzymałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roy chodzi o to, że fanfi myśli, że wer ma coś do niego (a tak nie jest), nie zrozumieli się w pewnym temacie Fanfi, jeśli wytłumaczyłeś, że to żart i przeprosiłeś powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię o was tylko nie rozumię dlaczego takie huśtawki nastrojów ma ta osoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nie jest ok, to musisz dać tej obrażonej osobie troche czasu na oswojenie się z tym, musiało jej zaleźć za skórę, Ale przejdzie, uśmiechaj się w kierunku tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za co mam przeprosić jak nie poczuwam się do obrazenia kogokolwiek gdzie indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiemy, że nie o nas A ta osoba to kobieta? Wiesz może teraz ta osoba ma trudny okres teraz, więc bardziej emocjonalnie może podchodzić do wszystkiego niz zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evo dzięki teraz kumkam , nie ma nic gorszego jak się obrazić , najlepiej ręka na zgodę , i zapomnieć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evo nie mam już siły do tej osoby sie uśmiechać.Jak mnie tu przeczyta znów polecą gromy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to działa inaczej Nie ważne, że nie poczuwasz się do obrażenia, kogoś to coś obraziło i teraz trzeba znaleźć złoty środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki na mnie już czas o 11.00 mam wyjazd na rechabilitację zony.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do potem fanfi, chyba, że juz nie przyjdziesz, zeby tej osoby nie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terapią na to może być to, żeby ta osoba sama nas zaczęła odwiedzać, wtedy będzie wilk syty i owca cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×