Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

stawiam kawę i ciacho , a film jeszcze trwa do 10 fajny taki życiowy Fan podziwiam Twoje oddanie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo a jabyś słuchała vivaldiego czy obu strausów tez byłoby clabingi:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciacho każde sie pisuję roy.🌻 TV przestało mnie dawno interesować poniewaz były gnioty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ słucham Vivaldiego i Chopina i innych, ale muzykę klubową też lubię, chodzimy na klubowe imprezy czasem z mezem, ale lubie też jazz bardzo, dużo muzyki słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fakt telewizja jest głupia, my też nie mamy tv, nigdy nie mieliśmy, internet daje wszystkie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc różnorodnośc muzyczna też mnie interesuje.Chopina nie słucham za To Bacha toże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słucham muzyki poważnej , jak również niegardzę rappem, disco ,soul jestem otwarta na wszystko , a ciacho jest drożdżowe z kruszonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sami widzicie jedno drugiego nie wyklucza, wrecz przeciwnie A Bach jest trudny w odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżbieta Dudziak a ich córka to Mika, też świetna artystka, dużo ze Smolikem i Arturem Rojkiem robi muzyki. Roy nie mam tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, myślę urszula piszę elżbieta, a to dlatego, że czytam właśnie artykuł elżbiety dzikowskiej w nationale geographic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smolik feat. Mika Urbaniak - Who Told You (Emade Mix) --Matka lepsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika nazbyt spokojniejsze wykonanie lecz mogę się mylić.Nie słuchałem jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz to zupełnie inny rodzaj muzyki, taka anegdota jest, dudziak sama ją opowiadała: Bo oni długo mieszkali w Stanach i kiedyś wychowawczyni w klasie Miki wiedząc, że matka jest piosenkarką zaprosiła ją do klasy, żeby zaśpiewała dzieciom i przez to szybciej zaakceptowały Mikę No i owszem Dudziak przyszła, zaśpiewała, dzieciaki się popłakały :) Zabrali Mikę do innej szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze,ze tak jest jak mówisz evo.Podobnie z zespolem Dzem Nie ma nastepcy R.Riedla.Są miernoty po nim,nawet jego syn odpadł w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×