Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Dobra dziewczyny, jestem jeszcze w szlafroku, dobrze że pomalowana chociaż...;) Rozchodzimy się...:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , rozpisały sie dziewczyny , ja dopiero wstałam , nie ma nikogo w domu parę dni będę sama , zapraszam na kawę i czekoladowe ciacho !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dzieciaczki nie chciały do domu jechać , menu było takie : -lodowisko, biblioteka (nigdy nie były) ogromne wrażenie, plac zabaw nie przeszkadzał im chłód , spacery i obserwacja przyrody- chłonne wiedzy mej- tłumaczyłam im " na chłopski rozum ", w domu ogromna wanna pełna wody i światełek(świecące kostki drinkowe ) 2 godz minimum, pożyczyłam tonę klocków lego, zero zdrowego odżywiania na co miały ochotę to jadły , nie było obowiązków była zabawa i nauka , myślę że były szczęśliwe , za to ja ciocia niewiem co dziś ze sobą zrobić ! Evo jak fryzura ? zaszalałaś fajny dziś miałyscie temat o Nk też bym pogadała ale zaspałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej roy, No pięknie, też bym nie chciała wyjeżdżać od cioci roy, świetny program :) Moja fryzurka odrasta :) wciąż jeszcze krótka ale wyraźnie odrasta, zmieniłam kolor za namową fryzjera, teraz mam kolor miedziany :) taki lekki, wiosenny, mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj roy :) i Ciebie evo ponownie :) roy, faktycznie się postarałaś z tymi atrakcjami :), a najciekawsza ta kąpiel ze światełkami ;) evo, jak tam czas upływa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, a Ty byłaś w końcu na tej cytologii? Ja się trochę wkurzam, bo chyba jakaś infekcja mnie dorwała, jakieś dziwne plamienia mam i to już prawie tydzień :O, w listopadzie wyleczyłam infekcję, a teraz chyba znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ech :) No właśnie nie byłam jeszcze, na kwiecień mam termin, ale chyba pójdę pryw ale ty marsz do lekarzaaaaaaaa!!!!! takie infekcje trzeba dobrze wyleczyć, bo dziadostwo właśnie lubi sie wlec i do zapalenia może dojść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedziane są rzeczywiście lepsze, wcześniej to był taki zimny, siwy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą miałam często zapalenie jajników, ale ciąża podobno leczy z takich infekcji i rzeczywiście spokój mam. Pójdziesz do lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę pójdę, jak bym wiedziała, że to będzie się przeciągać to plamienie, to bym w tamtym tygodniu poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dość dawno, ale ostatnio przez te infekcję, właśnie nie mogłam zrobić, teraz pewnie zrobię, ale dopiero jak się wyleczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, ale na pewno ci zaleci zrobić, powinno się jednak co roku robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i szukam sobie innego lekarza...może ta lekarka do której chodzę nie jest w sumie zła, ale mało komunikatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jak kto ale gin powinien być komunikatywny, to dla nas jak lekarz pierwszego kontaktu, i dotego chodzenie do gin jest mało przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×