Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

A FB tak jak wszystko źle że tak powiem dawkowane może szkodzić :D. Ja to zawsze mam polewkę z tym, którzy twierdzą, którym się może przydarzyły jakieś romansy przez nk, fb...szczerze to jak to trzeba być wewnętrznie małym żeby będąc w małżeństwie powiedzmy nagle jakiś romans przez portal nawiązać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa gratulacje.Lecz dopiero po skończeniu bedziesz mogła ocenić czy warto było taki kierunek wybrać.Znam kobietę ,która nie mogąc pracy dostać w wyuczonym kierunku wyjechała do Anglii.Bedzie już 3 lata lecz po co sie tak męczyła tutaj jak tam nie przydatne jest.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fB i nk mam konto fikcyjne.Jakby nie przyjaciele już dawno bym stamtad dal dyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa sadze ,ze takie dywagacje nie mają sensu.Albo ma sie prace w wyuczonym kierunku albo nie i zmienia kierunek w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zmienia postać rzeczy echa.myślałem że jesteś młodsza.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjologia jest dla pasjonatów, ludzie tego nie rozumieją i idą masowo zupełnie nie wiedzą po co...jak to mówił mój prof. łatwo się to studiuje, choć kierunek bardzo trudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa caly zachód tak jest zaprogramowany i jakoś sobie radza z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:55 [zgłoś do usunięcia] ech ale jaak fanfaror, dlaczego dałbyś dyla? NIE JESTEM osoba publiczna aby sie tak obnazać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od przedszkola np. już sie kieruje dzieci na odpowiednie dla nich dyspozycyjne kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa wszystko jest jak w zegarku tak naoliwione i praca jest.U nas szturm na uczelnie a potem bezrobotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfaron, hym ja właśnie uważam, że z tym obnażaniem, to nie do końca prawda, można być aktywnym użytkownikiem fb, ale tak na prawdę mało może być o mnie...nikt Ci nie każe pisać, gdzie mieszkasz, danych kontaktowych, co jesz na obiad, pisać co lubią jeść Twoje dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfaron, fakt to jest problem, z tymi masowymi studentami w Polsce, podobno to polski fenomen...też nad tym ubolewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest dobre w portalach społecznościowych, to wynoszę dla siebie wiedzę, kto jest, ze tak powiem według mnie normalny, a kogo szerokim łukiem omijać, bo np. znałam mało i wydawał mi się ok :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa dochodzę do wniosku,ze Ty do własnej satysfakcji ten kierunek wybrałaś??Przeciez masz firmę nie ma perspektyw rozwojowych?.Może pod tym kątem a to tylko przyklasnać takiemu pomysłowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem kobiecie slajd krajobrazowy.(Bez wirusów i takie tam)Po otwarciu jego stwierdziła,ze każdy przysyłający jej maila, Otwiera sie Iternet Eksplorer.Jak to ma zlikwidować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem do Angli lecz dziś otrzymałem odpowiedż ,ze jest w Polsce i dopiero za tydzień mi odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa lecz nadmieniłaś ,ze jednoosobową masz firme.Cholewcia znów sie pomyliłem?:( A to pech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×