Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Gość ceny do negocjacji
Policjant pyta staruszkę: - Wiek? - 86 lat - Czy mogłaby pani opowiedzieć swoimi słowami, co tu się właściwie wydarzyło? - Siedziałam na ławce na tarasie przed domem, podziwiajac ciepły wiosenny wieczór, kiedy przyszedł ten młodzieniec i usiadł obok mnie. - Znała go pani? - Nie, ale był przyjaznie nastawiony. - Co stało się po tym, jak usiadł obok pani? - Zaczał pocierać moje udo. - Czy powstrzymała go pani? - Nie. - Dlaczego? - Bo odczuwałam przyjemność . Nikt nie robił tego od czasu, kiedy mój mąż odszedł z tego świata 30 lat temu. - Co stało się potem? - Zaczał pieścić moje piersi. - Czy próbowała go pani powstrzymać? - Nie. - Dlaczego? - Mój Boże, dlaczego??? Było mi tak dobrze, czułam że naprawdę żyję. Od lat tak się nie czułam! - Co stało się później? - Cóż, rozpalił mnie do czerwoności, więc rozłożyłam nogi i zawołałam: "Bierz mnie, chłopcze, bierz mnie!" - I co? Zrobił to? - Nie, do diabła! Zawołał "Prima Aprilis!" I wtedy zastrzeliłam sukinsyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, stało się ! Mój dzienny limit został wyczerpany...!? Po raz pierwszy to się wydarzyło i nie wiem dlaczego czuję się winna tej sytuacji...;) Cieszę się b. że doszłyście dziewczyny do porozumienia w końcu ;) i niech mi się to już nie powtarza więcej, OK...? "Oko Wielkiej Siostry" czuwa nad Wami, myślę o Was cieplutko i liczę na wzajemność...;):):):) Do miłego !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wer ,Ech , Evo , Fan no i nową kurę , dziś czasu nie mam , ale jak coś to kawka i ciacho jest , dziewczyny ja przez was zawału dostanę z jednej strony b.ciekawie było a z drugiej prawie wojna , komp mi sie zacina ,strony nie otwierają musi się ktoś tym zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłego dzionka🌻 roy wyciep tego pierona na hasiok niy bydziesz sie wiyncyj z nim użerała:D.Jo takżech zrobiuł w tamtym roku i sie chwola:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do profesorki ewo.Co zrobić aby dziennie nie czyściło mi historii.Syn informatyk mi grzebał i nie moge sobie poradzić.A nie powiem jemu,ze na babskiej stronie siedze:DTutaj żona cięzko chora a ja sie "zabawiam" z mlodziutkimi dziewczynami.Toż byłby dla niego prawdziwy szok!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema sprawy tylko to jest nowy sprzęt , a oni tu sciągają Bóg wie co ? sprzet jest wlączony 24 godz .na dobę aż padnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocztę i tutaj evo muszę z pamięci wyciągać.Tutaj ulubione czyści codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roy ciekawe co powiedzą te młode damy na moje wyznanie.Nakopium mi do rzici jak padosz??:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONI to moi faceci ślubny, trzech synów , i jamnik też facet a ja sama, Fan może Ci nakopium , pocekume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evoludek!
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evoludek!
nie mogę sie zalogować na swoim nicku i haśle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie wszyscy, teraz już nie jestem evoludek jestem Janka, nie mogę siezalogować na evoludku więc założyłam nowy profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ech robiłam na wszelkie sposoby i ciągle komunikat, że nie poprawnie trudno, choć lubiłam evoludka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wer jaki dzienny limit? czasowy? Roy Fan powinniście częściej gwarą godać, to jest świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ech wszyscy poszli chyba Fan a jakiej przeglądarki uzywasz? przynajmniej roy ciacho zostawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa przecież to już, dziś, ha! nie mogę się przyzwyczaić do tej Janki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A marzec chyba trzeba przywitać długim spacerkiem, u mnie jest cudowneeee słonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe jednak pytał się syna jak takie proste sprawy nie potrafisz:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan, pytaj kogo chcesz i skoro to takie proste sam sobie zrób każda przeglądarka jest inna i ma inne zasady użytkowania dlatego muszę wiedzieć jakiej ty używasz żeby odpowiedzieć na twoje pytanie. Nie pytaj mnie więcej w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×