Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Przy rozwodach wina jest z obu stron. Ze strony żony i teściowej ................................................. Mąż pyta żonę: - Skąd wracasz? - Z salonu piękności. - I co było zamknięte? .......................................... Lekarz wypisując chorego po operacji udziela mu rad: - Nie palić, nie pić pod żadnym pozorem, co najmniej osiem godzin snu dziennie. - A co z seksem? - Tylko z żoną, bo wszelkie podniecenie mogłoby pana zabić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pączkowo , dziś się nie żałujmy a jutro się odtruwamy , zapraszam na pąki i kawę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten czas tak szybko "biegnie" ze nie zauwazyłem tłustego czwartku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roybusch-- to "tylko" 300 kcal a pózniej na polu golfowym mozesz potrenować:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie będzie odtruwania roy jak mawiasz,brzuszysko musi pozostać takie jakie jest:D I tak schudłem 15 kg w czasie pobytu ukochanej w niezbyt dobrym miejscu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie " bardzo szybko ucieka czas , my babki tak mamy ,najpierw jemy pużniej płaczemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys trzeba sobie pofolgować,przecież wiecznie linii nie będziesz utrzymywać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzednich wywodach takie zdanie napisałem o sytuacji Polaków w kanadzie.Jak Ci Polak nie zaszkodził to ci już pomógł.I czasami teraz (nie tutaj na tym temacie) tak się czuję na cafe.:O:( Cóż to za pokolenie nastało tyle mściwości w sobie mają.Zadeptali by człowieka wbijając go do parteru aby tylko pokazać,ze maja wyższość i racje.Smutne to jest jak się żarty w nienawiść obracają.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym WAS nie spotkał dawno by mnie na cafe nie było.Mam serdecznie dosyć tej bufonady kafeterryjnej.Szkoda mi tylko,że Ci wspaniali odeszli na stałe z cafe.Mam z nimi kontakt stały na mailu i GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo. Poczęstowała się kawusią i paczkami jakie zaserwowaliśmy z roy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie jest większa konsumcja , materializm szufladkowanie ludzi biedny -bogaty ,gruby -chudy, madry-głupi itp. a gdzie ci w posrodku ? "normalni "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednego czasu będac w cukierni jedna nie młoda już kobiecina chciała sie "wykazac" że też literacko potrafi mówić.Więc zamówiła panczki.Przez grzeczność klientela dusiła śmiech a jak wyszła jeden ryk nastąpił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolludek--a co Ty mnie limitujesz w chodzeniu po cafe:P:DOj ktos mnie śledzi,moje wyskoki niezrozumiałe dla tej części kafeterian.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutki o jakich ty wyskokach mówisz i o jakim śledzeniu? Bo ja mówie o kawałach, które zostawiłeś na poprzedniej stronie naszego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo co to za stwór i czym się to je:P:D Dutch TV presenter wont stop laughing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo na innym temacie zjechali mnie porządnie więc teraz sie czuje jak zbity pies:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, to ja nic o tym nie wiem, no bo wiesz ciebie ciężko nieraz zrozumieć, ludzie ineczej odczytują twoje intencje, myślią, że ich atakujesz lub sie nabijasz, żarty sobie stroisz itp. Mi też musiało troche wody upłynąć, żeby lepiej cie zrozumieć. A ten facet z filmiku śmije się z głosów jakie mają jego rozmówcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×