Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

Gość nataliag0000
Doris wybacz moj net po prostu jest do bani!!! zostawilam Ci wiadomosc na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nati :)ale Ty superancko wyglądasz:):):):) No więc z czego i Ty chcesz zrucać???a ten kolor włoskow to masz bombastyczny tylko , że mnie by nie pasował ;/ ja uskuteczniam przetłuszczanie łba bo to farbowanie mnie czeka we wtorek:) ale nie wiem czy tyle doczekam choć chyba warto , żeby włosów nie zniszczyć;/ Co do NK to Cie zaprosiłam więc powinno się dać MNIE PODEJRZEĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
Ty wygladasz super- ja mam z czego sie odchudzic ale Ty nie hehe lol:) dziekuje za mile slowa, ale Tobie naprawde niczego nie brakuje:) teraz mam troszke inny kolor, bardziej zloty blond, ale juz powoli pojawia sie odrost moich ciemnych wlosow- ciesze sie ze tak szybko rosna ale kurcze nie nadazam z farbowaniem, poczekaj jeszcze troche z tym farbowaniem , ja farbowalam 4 tyg temu ( ogolnie mam z tym wielki problem bo chodze do pewnego super fryzjera w polsce- a teraz mieszkam za granica a tutaj niestety nie ma dobrych fryzjerow- bylam juz kilka razy i za kazdym razem to byly pieniadze w bloto wyrzucone) mam nadzieje ze znajde tani bilet i sobie smigne:) a Ty tez sie wstzrymaj z farbowaniem troche:) masz ladne dlugie wloski:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
no i widze ze tez podrozniczka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
ooopppsss chyba nie szczailam z lekka:) wstrzymaj sie z myciem hehe :) w kica zrobisz i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
ide lulu dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Natala:* No mam długie te włosy ale takie kolor nijaki bo ostatnio farbowałam an kakao a wyszło Bóg wie co ,... no i jestem już umówiona , zapisana do fryzjerki więc nie chcę jej syfu robić w grafiku tym bardziej , że ona mi to lekko po znajomości zrobi bo salon sobie otwiera a ja od zawsze chodziłam do niej gdy pracowała u kogos innego także jedno czego mofge być pewna to to , że przynajmniej nie będzie chciała mi zrobić dziadostwa na głowie:) Co do dietki to włąsnie dlatego załozyłam to forum , żeby dzieki takim osobą jak Tysie motywoać jakoś bo wiesz.. im nas jest więcej tym lepiej , tym łatwiej nawet jeśli każda z nas ma jakiś inny cel :)A Ty dużo chcesz schudną?I kiedy wogóle planujesz zjechać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy::::* Wstałam jakieś pól godziny temu i nie powiem bym była Bóg wie jak wyspana ale jak na te 4 godziny snu myślę, że i tak świetnie się mam :) Wpadam tylko na chwilkę , tuż po tym jak wsunęłam jajecznice z czterech jajek hehe no ale resztę dnia zamierzam już jeść "po Bożemu" PIerdołka mam pytanko do Ciebie jako do fryzjerki , co ja mam zrobić z włosami bo farbuje je tak jak wcześniej wspominałam we wtorek i słyszałam teorie , żeby przetłuszczać włosy , żeby ochronić STRUKTURĘ WŁOSA:) Czy to prawda?Bo ja mam takie prawie do pasa i nie chcę ich zbytnio niszczyć. Prosze o radę plizzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
Doris ja bym chciala wazyc 53 kg0 to by bylo moje marzenie, chwilowwo waze 58, wiec jest 5 do zrzucenie:) a zjechac nie planuje:) 4 godziny snu to maluttttko:) u mnie dzis sliczna pogoda- w sam raz na bieganie i zakupy:) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie :*:*:*!! Jak tam weekend sie rozpoczął? U mnie fatalnie... Dołek jak nie wiem :( Dorris o prawda ze nie powinno sie myc włosów przed farowaniem bo ten tzw. łój tworzy nauralną ochrone dla Twoich włosów. Także jak wyrzymasz do wtroku zeby ich nie myc to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BedeSzczupla1 ----- A co do mojej diety to dla mnie najważniejsza rzeczą było odstawic do zera wszelkie słodycze i chipsy i takie tam wiesz ;) Kaloryczne rzeczy bo ja ogólnie mało jadłam ale maiałam problem ze słodyczami i z jedzeniem wieczorem :) Teraz najczęsciej jem na sniadanie jogurt albo jabłko albo płatki z mlekiem. A na obiad jakies mięsko z ogórkiem albo sałątką np ogromny kotlet albo kawałek kuczaka albo cos w tym rodzaju. A między posiłkami kiedy mnie ssiejem albo mandarnyki albo płątki kukurydzianke bo troche zapychają ;) I nie pije ani herbat ani kawy :) I ćwicze oczywiscie aaa i nie jem po 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z wolnej godzinki pomiędzy zajęciami z uczniami piszę do Was Gwiazdy i .. i wcinam pycha jogurt truskawkowy z wkrojonym do niego bananem a zaraz potem śmigam na spacer z moim Astorem:) Jejku.. uzależniłam się od tego forum i w każdej wolnej chwili tu zaglądam hehe Ale fajnie , że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wcielam juz ten jogurt i zbieram się na spacer bo potem znów mam lekcje z uczniami tzn tylko godzinkę właściwie więc powinno przelecieć migiem :)W sumie nie wiem jak to jest , ze jak spałam dzisiaj około tych 4 godzin to taka nawet wyspana jeste w kondycji a czasem prześpię 7 i dętka :) Tak więc zbieram dups*o w troki i pędzę na spacer :) Pierdołka dzięki za radę , choć bałam się właśnie ze tak powiesz ;/;/ no ale w końcu specjalista wie lepiej a wiesz.. tyle jest mitów a mnie wyjątkowo to nie pasuje bo Walentynki świętujemy w niedziele w restauracji a ja z takim łbem przyjdę ;/;/ Wogole to miałam dzisiaj widzieć się z kumpela taka dalsza... no ale mniejsza juz o to :p Jednak niestety ... bo ona jak zwykle zmęczona będzie po pracy i chce żebym to ja do niej przyjechała jezuuu jak ja nienawidzę leniwych , wiecznie niezadowolonych i narzekających ludzi ;/ Bo wiecie co ???Źle spala i jest zmęczona ;/ to co ja mam powiedzieć jak jeszcze lekcje miałam spacer z psem z samego rana , zakupy ;/ normalnie ręce opadają ;/ Tak się wściekłam , że chyba oleje ją totalnie i zamiast do niej to sobie na siłkę śmignę na rower a nie do tej idiotki , ze tak juz brzydko powiem ;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. żadnej z Was nie ma więc nie ociągam się tylko uciekam na ten spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zawsze stoje w miejscu dzisiaj rano sie wazylam, tyle samo co ostatnio.. Ale mam nadzieje, ze jakl ju zejde na 7 z przodu bedzie lepiej ;p Własnie skonczylam piec mega kaloryczna krówke, wiec dziesiejszy dzien bedzie sprawdzianem czy dam rade :D Włacze sobie jakis film i bede sie podniecac przystojnym aktorem jak oni beda wpieprzac :D Od rana zjadłam juz trójkacic pizzy z wczoraj i kanapke z serkiem w odstepie 2,5 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdeczki :D. U mnie waga dziś 84 kg :). Więc się cieszę :). Mój wyczekiwany moment to to 7 z przodu a potem to już jakoś pójdzie. Najtrudniej zdobyć ten pułap a potem jakoś będzie szło. Od rana sprzątałam, byłam na zakupach, kupowałam prezent dla przyjaciółki na urodziny, teraz jeszcze zrobiłam pranie i już jestem wolna na dziś. Dziś wybieram się na dyskotekę z moją przyjaciółką :D. Kupiłyśmy sobie alko co by wypić w domu a później jedziemy potańczyć :). MissDancer zazdroszczę Ci, że masz praktycznie tą 7 z przodu :D. Ah jak ja bym już chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris nie martw się tą koleżanką! Wiesz ja też nie znoszę takich leniwych ludzi co tylko potrafią narzekać a nie potrafią brać z zycia tego co dobre...wryyyy. Jestem dziś w takiej samej sytuacji. W poniedziałek koleżanka się do mnie odezwała czy nie pojedziemy w sobotę na dyskotekę wiec uzgodniłam z moją przyjaciółką i powiedziałyśmy ze jedziemy. Byłyśmy już umówione na 100 % a ona mi wczoraj mówi, ze jednak nie da rady bo ma poważną sprawę z chłopakiem. No ale kurde tak się nie robi tym bardziej, że sama to zaproponowała. Nie lubię takiego postępowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanej zabawy na tej dyskotece :D Chcialabym miec juz to 7 z przodu, ale jakos w ogole nie idzie ;p Mam nadzieje ze od powiedzialku bedzie latwiej, zajme sie szkola i zapomne o jedzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie lubie takich ludzi, na szczescie mam dwie znajome z ktorych jedna prawie zawsze chetna a druga dsosc ulegla, wiec spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedna taką przyjaciółkę od serca. Jesteśmy dla siebie jak siostry... Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć i tak samo ona na mnie. Śmiejemy się nieraz jak ktoś mówi na nas siostry i myśli, że my naprawdę niemi jesteśmy :). W zasadzie to jesteśmy podobne :). Jak was znaleźć na naszej klasie co?? sanka202@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dalszym ciągu jestem :D. Właśnie mam za sobą 15 minut kręcenia na hula hop i powiem wam, że ledwo co stoję :P:P. No dziewczyny wyślijcie linka na pocztę. Z chęcią was poznam z widzenia D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorisss znalazłam Cię na naszej klasie!! Jestem oburzona tym wszystkim. Z czego Ty chcesz się odchudzać???????????????????????? Jesteś laska jakich mało!! A figurę masz doskonałą!! Ciało jak u modelki!! Piękna dziewczyna z Ciebie! Zostaw włosy takie jakie są też są piękne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sandrus za komplementy :p wiesz.. w kwestii dbania o ciało zawsze jest coś do zrobienia:P Na razie ważę jakieś 57 kilo więc i tak z 3 , 4 muszę zbic no i wyszczuplić nogi bo mam je spore i umięśnione w dodatku a chciałabym je mieć smuklejsze tak z 5 cm , no i łydki tez bo mam hipopotamie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z Sandry to niezła blondyna:) Ja bylam kiedyś blondi ale oszukana of course hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×