Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

MissDancer analizowałam nasze wymiary oto moje :). ramie 31, biust 102 talia 89 (a raczej jej brak :( ) brzuch 100 biodra 108 udo 60 (góra) łydka 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecier ze słoika robiony i takie zagęszczone pomidorki kupne. Haha ja tez lubię gotować , w zasadzie to zawsze coś mi wyjdzie :), raz lepiej raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wiecie może ile kalorii ma porcja budyniu? Dzisiaj zjadłam, nie duża ale zjadłam :|.. Wiec moje sprawozdanie na dziś: śniadanie: 2 male kromki chleba + ugotowane jajko ok 200kcal 2 śniadanie: jabłko + wafel ryżowy 100 kcal obiad: porcja bigosu 300 kcal kolacja: budyn!!! :| jakies 300 kcal? Nie wiem sama.. :| Za to pojeździłam godzine na orbiterku, wiec spaliłam jakies 700-800 kcal :D. A jak u was? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budyń nie ma dużo:) hehe:) zobacz na opakowaniu, na pewno jest tam napisane:) Ja jestem Marta miło mi Was poznać dziewczyny:) Hmmmm... Ja dziś zjadłam: Kawa gorzka czarna Pół kefiru + wafel ryżowy (130 kcal) Zupka jarzynowna (120 kcal) gulasz z ryżem (350 kcal) pomarańcza (80 kcal) parówka + ogórki kiszone (160 kcal) A nawet nie jestem głodna:) Macie jakieś jadłospisy na jutro? Ja jadę jutro siedzieć za tatę w sklepie (takim z drzwiami i oknami;) Więc się nie narobię i nie będę zbytnio mogła ćwiczyć:( W ogóle to dziś jak zaczęłam biegać to po 15 minutach tak zaczęło mi się w głowie kręcić, że musiałam sobie odpuścić, bo bym padła:( Mmmm.... Muszę wymyślić co jutro zjem, bo muszę się w to zaopatrzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budyn ma nie duzo, bo mi dietetyk mowil ze moge go jesc jak mnie najdzie ochota na cos slodkiego, ale lepszy kisiel podobno.. Ale gdzies do 100 ma :) No Sandruśśśka niekotre podobne, ale j amam niestety troche wiecej, ale mam nadzieje, ze bedzie coraz mniej :D jutro tez robie sobie dzien na wodzie :) Tylko ze ja najpierw rano musze zjesc male sniadanie, zeby polknac tabletki, a dopiero pozniej sama woda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wcinelam w siebie jablko, pierwsze od kilku lat :D bo nie lubie :D Jutro na sniadanie kanapki z ciemnego chelbka ze sztuczna niestety jeszcze salata i pomidorkiem ui serkiem :) pozniej woda i moze jakies jablka, bo jak mama sie zorientuje ze nie jadlam to bede musiala ;p oczywiscie cytryna jeszcze, jak codziennie jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień na samej wodzie? Konkretnie :D ja napewno nie dałabym rady, do wieczora moze bym jakos wytrzymała, ale wieczorem zjadlabym wszystko na mojej drodze :D Jak myślicie, ile czasu potrzeba na zgubienie 10 kg przy diecie do 1000 kcal + ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, skurcza zoładek :D ale trzeba uwazac bo pobudza tez slinianki do pracy, przez co jest sie bardziej glodnym, ale zatryka sie woda :D Znam takie sztuczki :D Np mozemy spokojnie jesc lody, ale tylko jasne, najlepiej te z wody, albo lizaki.. Lizaki to w ogole fenomen bo sa slodkie, zabieraja duzo czasu jak sie ich nie gryzie jak mam to w zwyczaju i maja mala kalorii, a nie wiem czy wiecie ale takie lizanie/ssanie przysdpiesza prace zoladka, zoladek i organizm spala, a nie bardzo ma co :D ale o tym nie wie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos tam na pewno dodaje kalorii, ale sa malo grozne ;D mniej niz czekalada, ciastka i chipsy i takie tam :D a smaczniejsze :D Nie wiem, z 12 moze :) Ja wyciskam sok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytacie w jakim czasie można zrzucić 10 kg na 1000 kcal. Ja w tamtym roku wystartowałam z wagi około 98 kg i zrzuciłam to między 23.01 - 03.05 więc całkiem szybko, ale naprawdę bardzo się wtedy pilnowałam i naprawdę tylko 1000 kcal raczej tej górnej granicy nie przekraczałam. Pokręciłam hula hopem i jestemz siebie dumna bo nie pamiętam kiedy tak duzo kręciłam, teraz jeszcze pomacham na motylku i idę zaraz spać. Dobrej nocki laseczki :). Przez noc pomyśle o Dukanie czy warto na niego iśc i czy mi się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :)Jestem i ja i melduję się natychmiastowo tyle tylko , że jeszcze nie zdołałam przeczytać tego o czym tutaj pisałyście ale obiecuje nadrobić zaległości:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem:Pdziś były tylko trzy posiłki,dużo płynów a teraz latam co chwile wysiuskiwać kg:P;) tak sobie leże opita herbatką owoce leśne a ostatni posiłek dwa jajka na twardo był o 18. Jutro z rana znowu ćwicze a pod wieczór wspólnie z moim powtórka z brzuchów;) czyli bede miała podwójnego kopa:-)jak dobrze że@sie kończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studenciaczka uważaj z tymi dietami bo jak już mdlejesz to nie wiem czy przypadkiem nie wykończyłaś zbytnio swojego organizmu??? Ja dzisiaj po 3 godzinach snu , ośmiu na nogach i godzinę na bieżni też nie ma czym się popisać tylko chyba brakiem mózgu , że tak późno poszłam spać ale ja tak zawsze mam , że dopiero na noc wykombinuje sobie jak nie pranie to mycie podłóg albo podobnie jak Sandruśsska układanie w półkach :p Pierdołka szkoda , że Ciebie nie ma bo nie zdołałam Ci odpisać już rano ;/ Co do włosów to chciałabym otrzymać ostatecznie mokke , bo naturalnie jestem ciemną szatynką o niebieskich oczach i ciemnej karnacji więc sama nie wiem czy mi będzie pasowało ;/; ale jedno wiem , że blondu to ja już nie chcę:p Chociaż tyle wiem na początek ?:p AA.. iw iwesz co wg . mnie jesz za malo ;/ Ja jak zrzucałam te 18 kilo to jadłam 5 razy dziennie systematycznie i w każdym posiłku było jakieś białko , plus warzywa i owoce , ale to tak do 6 godzin przed snem więc jeśli chodzisz spać tak ok 24 to do 17 bedzie w sam raz byle nie później bo to jednak cukry :p Miss Dancer nie podłamuj się :*:*:8 bo mnie też zdazylo sie chrupnac co nie co i to w czasie stresu bo ja tam mam ze właśnie stres zajadam i najchętniej słodkim więc taka czekolada dla mnie to na jedno posiedzenie i tylko papierek po niej zostaje wiec nawet jestem lepsza w tej materii bo pól mi nie wystarcza :) Więc uznaj to za swój jeden dzień przestępstwa w tygodniu i postaraj sie jesc rozsądniej przez resztę dni :) Ja nap zawsze sobie jedne dzien bez diety :)Zwykle ejst to niedziela i wtedy z moim narzeczonym lądujemy na lodach z polewa i jakimś jedzeniu u Chińczyak , np takie sajgonki ale te gorące półmiski ze schabem i innymi dodatkami :) Pychotkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa A Wy próbowałyście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris Ty masz podobne wymiary do mnie.tyle że ja mam więcej w tali,1,5 cm więcej w łydkach za to troche mniej w udach.teraz nie pamiętam a zapisałam gdzieś na kartce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie freska , że jesteś :* Wyobraź sobie , że ja tez mam koniec okresu i w poniedziałek zapowiada mi się chwila prawdy z ważeniem :) bo wtedy jak będzie za dużo tych kilogramów to już nie będzie się jak tłumaczyć okresem :) A co do herbatki to akurat popijam zieloną bo jakoś owocowe mi nei podchodzą a szkoda , bo jest cała seria takich owocowych o nazwie Pobudzeni i faktycznie , działają orzeźwiająco ale jak dla mnie smakują ohydnie ;/ blee Co do posiłków to ja zaliczyłam 4 : sniadnaie dośc tuczące bo makarony smażone ;/;/ drugie już po biezni więc mięsko i warzywa i to samo na 3 i czwarty aaaa i serek twaróg na kolację :p i co najlepszze dalej jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakie są te Twoje wymiary bo kurcze nie pamietam ;/;/ zupelnie??No ja mam grube uda ;/ takie kurczakowe jak to ja nazywam ;/ moja zmora i to właśnie nad nimi pracuje i , że tak powiem du***a blada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez pozwalam sobie w niedziele na coś dobrego.w tamtą to był budyń smietankowy z dodatkiem nutelli ale z racij tego że byłam przed@miałam taką zachcianke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to aj wcinam konkretniej ale powiem Ci , ze odkąd ćwiczę to baranieje bo chyba zanim nie zaczęłam to wyglądałam bardziej proporcjonalnie;/ teraz mam rozbudowane udziska i chcialabym je wysmuklić ale za cholerę nie wiem jak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podowałam jeszcze wymiarów ale zaraz napisze. Mnie najbardziej wkurza tłuszcz nad kolanami ale wiem ze go tam da spalic. Ja dziś zjadłam na sniadanie miseczke zupy dietetetycznej z wczoraj.obiad smażona biała kiełbasa z cebulą do tego ogórki korniszony no i potem u kumpeli te dwa jajka wszamałam:Da ona zjadła na mięko i do tego bułekcza z masłem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to weź podaj to sobie porównam:)A co do tłuszczu nad kolanami to tez mam :) ale wiesz co chyba miałam jakiś plan na nogi , który lata świetlne temu ściągnęłam z netu , żeby go wcielić w życie i tylko został sie na komputerze i tyle mi z planu wyszło hehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apetyczne kolana - Po nich można poznać, czy lubisz sport może dlatego, że ładnie napiętą skórę gwarantują dobrze zbudowane mięśnie nad kolanem. Powinnaś ćwiczyć codziennie. Duża liczba płytkich przysiadów wyszczupli i ujędrni mięśnie nad kolanami. Kończ je mniej więcej na 1/3 wysokości przysiadów, które robisz zazwyczaj. Zrób 3040 w 3 seriach. Niskie partie mięśni ud najlepiej pracują, kiedy noga jest prawie wyprostowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udo najgrubsza część 56,pomiędzy kolanem a tą najgrubszą czescią 47.biodra 92.pas 87,talia 73,nad kolanem 40,łydka 37,5. Ogólnie nie patrze na wage i wymiary ale co sam wygląda ciała. Cellulit mam znikomy dzieki bogu-troche pod posladkami widoczny okiem.ale jak z przodu scisne skóre to już gorzej;) ale wszystko do naprawy.ja ogólnie bardzo dbam o siebie,robie piling kawowy,masaże szorstką gobką i używam balsamu z soraya ujędrniającego spa. Spokojnie powoli powoli i tłuszcz sie zacznie z każdej częsci spalać.na diecie trzeba być cierpliwym tego sie nauczyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no to od jutra robie te przysiady.zaczne od 50.zresztą zobacze:-)a tymczasem już mykam spać do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poobieglam po metr i też się zmierzyłam i nad kolaneem tuż tuz mam 37 tak pomiędzy najgrubszą częścia uda a kolanem też 37 hhe więc porównywalnie co do cellulitu to wyobraz sobei , że póki nie ćwiczyłam to nei miałam a teraz mam na tyle uda tak jakby w olicach pupy takie przejście ala schodek ;/ niby małe ale jednak zawzięte cholerstwo tyle tylko , że mi się nie bardzo chce cokolwiek w siebie wsmarowywać i w tym rzecz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie zrobily straszne miesnie na nogach, masakra.. Musze chyba zwolnic z tym rowerkiem troche, bo bede miala zbyt rozbudowane :D Nad kolanem nie mam tluszczu tylko twardy miesiec, tak samo wydka :D wkurza mnie to.. bo mialam chudnacm, a nie zamieniac sie w pudziana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×