Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

Gość nataliag0000
hej dziewczyny :) kurcze wiecie jak wygladam jak spasly knur, ale widze ze nie tylko mnie przybywa kilogramow na okres, brzuch mam jak balon, chco ostatnio jadlam malo i tak jak mowilam zero swinstw kurcze Kowalska, a moze powiesz cos wiecej o tych regularnych posilkach? jak czesto jesz? plis plis plisi co w ogole jesz skoro tak shcudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzecie Dziewczyny na ten filmik co dodalam, naprawde motywuje :) Aldonuska pewnie utrzyyj mu nosa co sie będzie z ciebie smiał hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! :) Troszkę ze spóźnieniem, ale chciałabym przyłączyć się do wspólnego odchudzania. Przygarniecie mnie? Siła woli u mnie często nawala ale pomyślałam, że ze wsparciem będzie jakoś łatwiej :) Zaczynam od jutra. Docelowo chce schudnąć jakieś 10-12 kilo, ale w sumie każdy kilogram w dół mnie ucieszy. :) Jestem koncertowym obżartuchem a do tego do sportu mnie nie ciągnie specjalnie, ale czas to chyba zmienić, prawda? To i dla zdrowia i dla lepszego samopoczucia, bo mam już objawy nielubienia siebie, chyba wiecie jak to jest. Zatem, pomożecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jak bedziemy sie trzymac razem i nie odpuscimy sobie to napewno kazdej z nas uda sie osiagnac swoj cel!!! filmik obejrzalam dobra motywacja na poczatek :D musze isc na zakupy i uzupelnic lodowke w chudy nabial oraz warzywka i owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
Pierdolka, kurcze moglabys jeszcze raz dac ten link? kurcze nie moge go znalezc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa mówilam ze filmik fajny :) NaughtByNature pewnie ze przygarniemy :) ja tez mam do zrzucenia jeszcze 10-12 kg ;);) i chyba kazdy z nas jest tutaj obrzaruchem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!:D wybaczcie,że mnie nie było tyle czasu... ale trwam w diecie:) chociaż trzy dni miałam laby ;p weekend no i wczoraj walentynki no to mój mnie zabrał na extra duże lody;) zaczełam codziennie robić po 150 brzuszków nawet dwa razy dziennie:) właśnie sobie farbe z włosów zmyłam i później was poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
mam dziekuje Ci Kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Docieram i ja i to w ciemnych włoskach jupiiiiiiiiiiiiii .jestem najszczęśliwszą kobietka na świecie a wszystko dzięki wizycie u fryzjera hehe ale mi nie dużo trzeba co??? A taka na poważnie to chyba mnei choróbsko bierze neistey i nei wiem czy zdołam się wykaraska bo już ejst dośc srednio;/ Co do reszty to ... no cóż fryzjerka kupiła mi bułke słodką i zrobiła kawkę z cukrem :):):)I wiedziała jeszcze ze krówki lubię więc i one były i ... i zeżarłam świnia 5 ;/ No ale teraz uciekam niestety bo chwilkę temu wpadłam do domu , zjadłam szybko a teraz trasa z psem no i lekcje z uczniami ... a na wieczór jak w każdy wtorek z resztą nauki przedmałżeńskie bleeee Ciekawe czy dzisiaj będzie znów o sluzie ... hehe ze ma być jak białko jaja kurzego ?? Jeśli tak to chyba zejdę na zawał przedwcześnie :p Tymczasem buziorki no i oczywiście witam wszystkie nowe dziewczyny:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tez mi sie spodobał, temu go dodałam :) Motywuje a to najważniejsze :) Dorris hehehe cudnie ze jestes zadowolona ;) Powodzenia na naukach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zakupy zrobione:) dziewczyny co jecie aby przetrwac na diecie o ktorej ostatni posilek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem na sniadanie jogurt,płatki albo cos lekkiego na obiad jakies miesko z sałatką albo z warzywkiem jakims :) a w ciągu dnia to jem mandarnyki albo tez troche platkków, bądź jaabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwile, witam nowe dziewczyny, bardzo mi milo :D Wypraszam sobie, aj nie jestem zadnym obzartuchem ! :D Moj problem polega wlasnie na tym ze nie umiem jesc, przez co organizm sobie odklada, a nawet skoro sie tak poznałysmy juz to moge Wam powiedziec ze w dziecisntwie mialam rak ai bralam leki po ktorych tyłam i od tamtego czasu nie moge schudnac na zadnej diecie, ale zawsze trzeba probowac ;p Zaczynam sie uczyc na biologie, nie jest zle, dosyc skromnie jutro jak na biologie, tylko 150 stron, ale jeszcze sprawdzian z angola :D No ja strasznie tyje przy okresie, dzien przed okresem wiem ze bede go miala, bo momentalnie dostaje bebzon i 3 kilo w gore, za to jak mam okres to pozeram wszytko co mi stanie na drodze :D rano przed szkola zjadłam kanapke, pozniej w szkoel jak zwykle nic, jakos nie moge sie przemoc :/ po szkole szamałam sucharki, teraz zjadłam taka kaszke z truskawkami smakija, a teraz obieram sobie marchewki, koszmar :D ale jak nie jestm to sie wkurzam strasznie i nie moge sie skupic.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykucykucyku
Witam Was serdecznie Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą sklepu Tutti Frutti Style . Znajdziecie tutaj odzież damską, biżuterię, kosmetyki, obuwie, ubrania i zabawki dziecięce, a to wszystko w konkurencyjnych cenach ! Możesz sobie sprawić przyjemność już za 4,90zł Towar jest nowy, dobrej jakości , w konkurencyjnych cenach, mamy bardzo tanie i szybkie wysyłki !!! Oferta sklepu znajduje się tutaj, obejrzyj koniecznie wszystkie strony ! Na pewno znajdziesz coś dla siebie: KLIK: http://tuttifruttistyle.ibutik.pl/ Nie masz konta na ibutiku ? Nic nie szkodzi! Złóż zamówienie przez e-mail, napisz nam swój adres i co zamawiasz!!! Oto e-mail do zamówień: tuttifruttistyle@o2.pl ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :). Ja jestem już po pracy. Zmęczona jak nie wiem co. Załamuję sie coraz bardziej tą moją pracą mówię wam no. Ale co zrobić...nic. Ciągle jakieś zmiany i zmiany, w dodatku moja koleżanka z która pracuję od prawie 2 lat odchodzi i zostaje sama a na jej miejsce pewnie firma zatrudni jakiegoś człowieczka...przeraza mnie to strasznie. Jej chyba mój ukochany jutro przyjedzie...zesikam się ze szczęścia no mówię wam :D. Widzieliśmy sie chwilę w walentynki a tak to juz długo się nei widzieliśmy i tak strasznie mi się tęskni, ale po rozmowie z nim wyczułam ze cos kąbinuje i to pewnie przyjazd do mnie. Co do dietki to ja dziś rano zjadłąm kilka waza z wędliną z indyka, na obiad zjadłam 15 dag wędliny w kawałku z musztardą a teraz zrobiłam sobie rybkę w sosie z jogurtu naturalnego. Nic juz dziś nie jem :D. Biorę sie zaraz będę skakać na skakance i kręcić hula hopem i ćwiczyc na motylku :D:D. WITAM SERDECZNIE NOWE DZIEWCZYNY :D. BARDZO FAJNIE, ZE DO NAS DOŁĄCZYŁYŚCIE...IM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ BO WIĘKSZA MOTYWACJA :D :D :D.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MissDancer nie jestes sama, tez mam teraz i cierpię. Najgorsze ze wtedy najchętniej bym sobie pogfolgowała czy dogodziła i od razy myśli krążą wokół lodówki, no ale czas przerwac to blędne koło!! :) Nie łam się tylko! To minie. To moja mantra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdołka ;) generalnie sa dwie szkoły. Jedna mówi, żeby nie ważyć się codziennie, bo waga waha się w ciagu miesiąca (no wiesz, homony, nadchodzący okres itp. i na wadze może nawet przybyć zamiast ubyć) i poza tym, zdarza się tak, że kilogramy po jakimś czasie nie spadają tak szybko i obie te kwestie mogą zdemotywować do trzymania diety, przybić i byc przyczyną np. zajadania tego ( ja tam mialam czasem). Natomiast jest tez druga szkoła, oparta na badaniach przeprowadzonych w USA, że osoby które ważą się codziennie w czasie diety miały większą motywacje i chudły wiecej czy szybciej, już nie pamiętam. Na zasadzie ze kazde pol kilo w dol czy cos to sukces ktory pcha do przodu. Ja tam waze sie codziennie na diecie. Jesli bierze sie poprawke na to, że sa takie dni w miesiącu ze może być ciut wiecej na wadze oraz jesli racjonalnie radzisz sobie z tym, że np waga stoi w miejscu kilka dni i Cie to nie zdemotywuje, to ja nie widzę powodu czemu masz sie nie ważyc :) to chyba kwestia indywidualna. Tom się rozpisala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze nad biologia i wpierdolilam juz 16 marchewek :D Zostaly mi tylko 2 jogurty, 3 jabłka i 1 marchewka.. Nie dobrze :D No wiem, ze trzeba przetrwac, ale ciezko jest, szczegolnie jak musze siedziec w domu i sie nie ruszac. Nawet nie moge siedziec na swoim kochanym rowerku, bo ze tak powiem boli mnie pochwa od siodelka i to jest strasznie niemile :D caly czas pije herbatki, zeby sie zapchac, wypilam chyba z 10 pokrzyw juz :D mialam sie dzisiaj wazyc, ale skoro mam okres to nie ma to sensu, tak wiec kolejne wazenie i mierzenie za jakies dwa tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kurcze jednak troche pofoglowałam z dietą przez te ostatnie dni no i troche źle sie z tym czuje eh.dziś też bez dietowo.od jutra na nowo zaczynam bo wiosna tuż tuż ale te wiatrzysko to już mała przesada. A jak tam u was?kurde daje sobie czas do 15 marca na zrzucenie 4-5 kg tłuszczu!amen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaughtyByNature- dziękuje za wyczerpującą odpowiedź hihih bo kurde ja sie dzis zwazyłam dwa razy i rano i waga juz wskazywała 69 i cos tam a teraz wieczorem 70 i cos tam ;(;(;( i tak sie troche podłamałam, lepiej by było jakby tej wagi głupiej nie było bbbuuuu ;(;(;( W sumie to juz mam kryzys dietowy ;( i juz mi sie nie chce... Wydaje mi sie ze cagle wyglądam tak samo i w ógle to nie ma sens ehhhh beznadzieja totalna ;((( Powiedz mi jak masz na imię bo ten nic sie Twój mi ciągle źle wppisuje ihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×