Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość hahahahahahahahahah!!!!!!
Dla tego ciekawe tematy są później zaśmiecane hehe ciekawe tematy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuku puku pęczek drutu
HAHAH dobre moze jeszcze dodasz ze ewa 33 to ciekawa osoba lub jej monotonne obiady ?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle, musi jakaś fleja się przypałętać i wypisywać tu swoje wynurzenia a idźże precz! własnie skończyłam robić pulpeciki ku wyraźnej uciesze młodego będą na jutro i pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty już do garów, zeby codziennie był obiadek nowy, dwudaniowy, do tego ciasto i końpot koniecznie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa kochanie nie mają nawet odwagi się zalogować. Gimgówna lub osoby które g... mają swoje niezadowolenie wyładować na innych. To tylko brak charakteru i zwykły strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, domyślam się, że u ciebie tak jest, bo do czego innego ty się nadajesz jeszcze? tylko do garów Magda, daj spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBIĘ KOLOR POMARAŃCZOWY
Ewka a kiedy robisz karkówkę czy pieczarkowa ????? UWAGA KONKURS! JAKIE POTRAWY ROBI EWA MOŻNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizza z pomidorem, szynką
serem(hej) i mecz Ruski tłuką się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka konweka
Pieczarkowa Karkówka Pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pulpety po jednym - na troje :) idę chyba zerknąć na mecz z chłopakami, ale obstawiam 3:1 wyją, ktoś strzelił chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starego to chyba ty masz, bo mój jest jeszcze całkiem młody no i ryja nie ma niewątpliwie o swoim mówiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No 50 na karku
To faktycznie pierwsza mlodosc Ewa 33:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co dzisiaj na obiadek serwujecie? czas na młodą kapustke i inne młodziutkie warzywka, robicie coś z warzyw? szpinak botwina szczawiowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty ewka tylko pieczarkowa
gotuje i karkówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodą kapustkę miałam tydzień temu, botwinke też, ale pewnie zrobię w najbliższym czasie znowu szpinak na razie zamroziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa szczawiowa, kurczak z sałatką z pomidorów jutro barszcz lub koperkowa dobre truskawki mam z jogurtem zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
a ja przedawkowałam w kuchni podczas weekendu.... ;) miałam gości. 2 dni więc odpoczywałam. dzisiaj schabowy i szpecle niemieckie przysmażane z cebulką i serem żółtym, czyli baaardzo nie zdrowo ;) a na deser torcik bezowy z kremem mocno czekoladowym - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wiem wiem...
przecież ewka pierwszej młodosci nie jest ma juz 40 na karku, nie 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 40 tylko 41 i nie tylko ty to wiesz, ale nikt oprócz ciebie nie ma problemu z moim wiekiem i nie robi z niego afery jesteś ciekawym przypadkiem obsesji ... na jutro jeszcze kilka pulpecików zostało, ale zaraz coś rozmrożę, coby obiad na pojutrze wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie dzisiaj jest piątek? hmmm no tak, ludzie z defektami psychicznymi często nie mają poczucia czasu i miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy kompie pracuję, nigdzie lecieć nie muszę rozumiem, że tobie z pola lecieć z grabiami jest ciężko, ale dla mnie to żaden problem otworzyć 3 zakładki więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze co
za baby:O Czepiły się osoby, która w przeciwieństwie do nich ma mózg i wie jak go używać! A te wszystkie nudne szmatki kafeteryjne, kuchty ,moze i gotują ciągle coś nowego i zawsze 2 daniowe obiady-bo poprostu są zwyklymi prostaczkami i kuchtami z 30 kg nadwagą, mąż od dawna już się taką nie zajmuje, woli oglądac baby na kompie albo marzyć o jakiejś niezależnej szczupłej i mądrej lasce dla której priorytetem nie jest upieczenie ciasta na niedziele i 2 daniowego obiadu, tylko inwestycja w siebie i swoj intelekt. Pewnie i tak wy kurrwy domowe po zawodówce z całego tego wywodu zrozumiecie tylko o cieście na niedziele...:O:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze co
za baby:O Czepiły się osoby, która w przeciwieństwie do nich ma mózg i wie jak go używać! A te wszystkie nudne szmatki kafeteryjne, kuchty ,moze i gotują ciągle coś nowego i zawsze 2 daniowe obiady-bo poprostu są zwyklymi prostaczkami i kuchtami z 30 kg nadwagą, mąż od dawna już się taką nie zajmuje, woli oglądac baby na kompie albo marzyć o jakiejś niezależnej szczupłej i mądrej lasce dla której priorytetem nie jest upieczenie ciasta na niedziele i 2 daniowego obiadu, tylko inwestycja w siebie i swoj intelekt. Pewnie i tak wy kurrwy domowe po zawodówce z całego tego wywodu zrozumiecie tylko o cieście na niedziele...:O:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra juz nie kloccie sie
dajcie jakis pomysl na szybki obiad, nie chce mi sie w garach stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś udka, ziemniaki i fasolka szparagowa. Z racji Euro nie mam czasu gotować obiadów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
u nas dzis było: od szynki w oliwie, cebuli i czosnku pieczone w woreczku swiderki fasolka szparagowa co prawda wyszło nieco twardawe chyba karkówka albo schab byłby lepszy ale moi panowie: pan M i pan Brat zadowoleni;p w czasie euro gotujemy przed meczami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
jutro zupa grochowa - smrodowa;p;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×