Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

do Kraka wybyłam sobie na kilka dni w ramach wypoczynku od prawie wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę. Tyle się tam dzieje jak Euro jest. Pewnie twoi mężczyźni w domu? opiekują się pupilami? my planujemy ale nie wiadomo kiedy. Kaski brak stały problem ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
Styczniowy, masz maszynkę do pieczenia chleba? Też bym wybyła do Kraka:( Ale dopiero we wrześniu, za to za rok już na stałe;) Póki co planuję wyjazd kilkudniowy do Kornwalii, wypada pojechać w końcu póki jeszcze w UK mieszkam:D A dzisiaj była zupa pomidorowa z makaronem i smażona ryba na drugie, plus fasolka szparagowa. Jutro chyba upiekę apple crumble, bo szarlotki mi się nie chce;) poza tym Euro, Euro, Euro, facet to zapalony piłkarz i sportowiec więc piłka rządzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to styczniowy to
ciotex na bank, jak juz ma maszynke do chleba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowy hehehehe
a w chłodne wieczory pewnie siadasz na bujanym fotelu bierzesz kota na kolana , psa jako podnóżek i oglądajac Dynastie chrupiesz wlasnorecznie upieczony chlebuś. Sielanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to jestem młody został w domu, pilnował kotów i ugotował zupę :) ale co to za zupa... jest w niej wszystko i kasza jęczmienna, i żeberka i schab i ogórki kiszone... najmniej wody, trzeba sobie dolewać :) ale dziś po podróży całkiem mi smakowała :) styczniowy, juz prawie wszystko o Tobie wiedzą... jeszcze tylko nie mogą docieć, czego baby nie masz... ;) a moje dachowe kotki są 100 razy fajniejsze od krakowskich rasowców mojej siostry, z którym ostatnio miałam (nie)przyjemność współmieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowy zimą grzeją
cie koty a latem pewnie smalec z psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego akurat nie można byc w 100% pewnym, ale oczywiście życzę powodzenia na pohybel polującym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie wiem..
styczniowy jakiś taki drętwy jesteś, nie masz poczucia humoru czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie wiem..
o ile mi wiadomo smalcem z psa sie ludzie wygrzewaja a nie jedzą go:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie wiem..
A i jeszcze jedno, jeżeli nie robisz z tego tajemnicy to czy podasz swój wiek? Ja myśle ze ponad 40 i na 98% stawiam teze że do 30 roku życia mieszkałeś z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole co za natrętna baba. Zapytaj się jeszcze o stan konta Styczniowy trzeba było napisać że masz 50 miała by zagadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, dla niektórych to dziwne
że facet nie chla, nie leje baby, bo sama może tak ma i sama musi podstawiać michę z żarłem i zmywać gary.... niestety, ale niektórzy niedowartościowanym tylko takie pitu pitu na kefe zostało, bo życie nudne, albo dechami zabite mózgi... oj, terapia by się jakiaś przydała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby dostać trzeba najpierw mieć kogoś! miałam kiedyś sąsiadkę było to jeszcze jak byłam na studiach. Mieszkałam wtedy z moim byłym i kiedyś na schodach zapytała mnie czy on jest moim mężem? zabrzmiało to bardzo ironicznie. Odpowiedziałam jej "GÓWNO PANIĄ TO INTERESUJE" już więcej nie zapytała się i nie kłania się. Typowa wiejska mentalność żal mi takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowy ja też mieszkam
z rodzicami , kilka lat młodsza jestem od ciebie nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, dla niektórych to dziwne
no tak, tylko że taka kafeteryjna powsinoga wstydu nie ma, bo wie że jest anonimowa. to idealne środowisko dla psychopatów i nieudaczników!!! w realu też pewnie by ogon podkuliła, a tu co tam. BĄDŹ PEWIEN/PEWNA JEDNA Z DRUGĄ, ŻE WSZYSTKO KIEDYŚ DO CIEBIE WRÓCI!!! WSZYSTKO, CO DAJESZ INNYM ZOSTANIE CI ODDANE ..... I TO Z NADWIĄZKĄ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie wiem..
styczniowy a możesz się w tym pokoju spokojnie ekhm...żeby cię nie urazic-onanizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
sie pomaranczka wysilila:) ale jesli ci to pomoglo dac upust frustracji i zawisci, to super. cieszymy sie z toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pisanie
i śledzenie innych to też w sumie jakiś wysiłek umysłowy, więc jakaś tam szara komórka jedynaczka pracuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niewydepilowana
phi odezwała się druga co wiEdziAła nie bulwersuj się tak ja nie ROR prawda w oczy kole ? mozemy przejść do twojego poziomu po niżej zera chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pisanie
ale jaka reakcja szybka !!! wow!!! trzeba być naprawdę zdesperowanym.... siła przebicia jak w naturze i instykt przetrwania działa :) chyle czoła normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×