Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

hmmm dobrze piszecie juz fasolk szparagowa pewnie jest) pewnie kupie na jutro po ile u was jest? a dzisiaj na szybko może makaron z truskawkami ze smietaną zrobie i rosol jeszcze mam. ewentualnie warzywa na patelnie duszone z miesek z kurczaka z rosolu, czyli na latwizne dziisaj idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielna_kucharaa
Hej Maggie zagladasz tu jeszcze czasem? Lubie Twoje przepisy baaardzo:) robilam juz udziec-pychota;wczoraj szarlotka-cala rodzinka zachwycona;) a dzis czas na cebularze:)!!!pozdrawiam goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
zaglądam, zaglądam :) miło mi, że odwiedzasz mojego skromnego bloga i że jedzonko smakuje :) to dla mnie radość, że mogę się podzielić tym co sama przetestowałam i co lubię ja i moja rodzina :) no i jakiś sposób na zabicie wolnego czasu ;) pozdrawiam serdecznie :) a u mnie dzisiaj znowu szarlotka (mąż nie ma dosyć... ;)) i tradycyjne kotlety z ryżem a na kolację jeszcze nie wiem. może sałatka a la grecka. jutro przymierzam się do macaroni and cheese.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj był rosół i dziś kurak w całości został wyłowiony z rosołu jak można go przyrządzić aby było smaczne i mięso nie było suche??? Oczywiście proszę o przepis napisany jak krowie na granicy. Maggie może ty masz pomysł albo Ewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgs
pomidorki, kapustka, pulpeciki...Boże jak to brzmi :/ ogarnij się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareeczkaa
styczniowy, ja z takiego kuraka juz tylko galaretke robie albo można zrobić potrawke, tylko nie wiem jaki by wyszedł sos do tego bez dodatku kostki i vegety albo gotowego sosu w proszku. ja dopiero jestem na początku drogi bez używania tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś tym co jesz
to prawda oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezeli jem salate to jestem
Salata? Co za bzdurne powiedzenie, ktora podchwycila gawiedz.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś tym co jesz
zawsze to lepiej niż gnój..... to też oczywiste raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa33 ,
no i na pojutrze i popojutrze będzie :) doleje tylko więcej wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody kapuśniaczek jedna główka młodej kapusty jeden pęczek młodej włoszczyzny jedna ostra papryczka jeden pęczek kopru pięc ziemniaków dwie porcje rosołowe z kurczaka, liśc laurowy sól ,pieprz 1. Mięso i włoszczyznę zalewamy wodą, gotujemy do uzyskania wywaru, doprawiamy do smaku solą I pieprzem, gdy jarzyny będą miękkie, wyjmujemy porcje rosołowe oraz marchewkę, pietruszkę i seler, warzywa pokroimy, por wyrzucimy 2. Ziemniaki obieramy, pokroimy w kostkę, kapustę poszatkujemy, koperek i papryczkę posiekamy drobno, do gotującego się wywaru dodajemy ziemniaki, po 10 minutach kapustę, gdy ziemniaki zmiękną, dodajemy koper i paprykę, chwię pogotujemy, zdejmę z ognia, do zupy dołożę pokrojone warzywa. Lazurowy makaron jedno opakowanie makaronu tagliatelle(szerokie wstążki) 15 dag świeżego szpinaku 1 cebula 2 ząbki czosnku 15 dag pomidorków koktajlowych 15 dag niebieskiego sera pleśniowego np. lazur 3 łyżki masła pieprz, sól, gałka muszkatołowa 1. Szpinak oczyszczam, opłukuję, osuszam, niezbyt drobno siekam, czosnek obieram, drobno siekam, cebulę obieram, drobno siekam, pomidorki myję, suszę, na połówki kroję, ser pleśniowy rozkruszam w dłoniach, makaron ugotuję według przepisu na opakowaniu, w osolonym wrzątku, z dodatkiem łyżki oliwy 2. Na patelni masło rozgrzeję, zeszklę czosnek z cebulą, dodaję szpinak, doprawiam solą, pieprzem i gałką muszkatołową, duszę ok. 2 minut, dołożę pomidorki, odcedzony makaron ze szpinakiem wymieszam, posypię serem pokruszonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
Styczniowy, co zrobiłeś z tym wczorajszym kurakiem? Ja się dzisiaj przymierzam do wiekszego projektu ;) Będę robić wino z kwiatów czarnego bzu. Bardzo je lubimy. Zobaczymy jak wyjdzie z angielskich kwiatków ;) http://homesweethome.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jeszcze resztka botwinki i może pierogi z zamrażarki, a na jutro nic nie wyciągnęłam, może gulasz? bo się rozmrozi w mikrofali i szybko zrobi, a w taki upał nie mam weny do stania przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielna_kucharaa
Maggie dzieki za przepisy:) robilam jeszcze pasztet z watrobki tylko nieco za duzo tymianku wsypalam:P ale tak czy siak do tej pory wszystko pyszne i proste w zrobieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna:)
zupa szczawiowa na drugie:ziemniaki, gulasz z żołądków drobiowych z pieczarkami i sałata w śmietanie ciacho z truskawkami na deser:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie, mam pieczarki to dodam do tego gulaszu akurat dobrze, że mi przypomniałyście, dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
ostatnio mało gotowałam, aż mi zaczęło tego brakować;) zatem wczoraj upichciłam kawałki kurczaka obsmażone z suszoną papryką, czosnkiem, ziołami, a do tego brokuł rozdrobniny ugotowany al dente i makaron tagliatelle. a dzisiaj pyyyyszny filet sea bass w sosie na bazie białego winna z koperkiem i czosnkiem, do tego młode ziemniaki i satatka z nowalijek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mała mi
na czym polega zumba? ostatnio widzialam zapisy nanią. Zumba fitnes.Nie wiem czy można się tam samemu zapisac czy z facetem. No i wstydze się bo mam nadwage wiec napisz na czym to polega prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
'Ditch the workout, join the party!' to hasło wywoławcze zumby;) zumba jest boska:) to fitness, bardzo wydajny i wyczerpujący, ale na luzie; na baze tańców latino, reggae, zorby, jazz, popu itd (generalnie mieszanka z calego świata) wykonuje się przeróżne układy, jednak bez sztywnego powtarzania i naśladownictwa. generalnie chodzi o dobrą zabawę, kształtowanie mięśni brzucha, nóg, pupy:) jeśli się zapiszesz, przygotuj się na ostre kręcenie tyłkiem;), taniec brzucha, i cholerne zakwasy... daje wycisk, ale to bardzo pozytywny i fajny fitness:) ja chodzę na to w UK, po pracy w ramach pakietu fitness dla pracowników, płacę śmieszne grosze i baaardzo sobie chwalę. podejrzewam, że w Polsce też jest bardzo fajnie na zumbie, zresztą wszystko zależy od trenera. pooglądaj sobie filmiki na you tubie, zobaczysz jak to wygląda:) ja wciągnęłam się do tego stopnia, że zamierzam sama robić dodatkowo stopień instruktorski. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
aha, z facetem możesz się zapisać (o dziwo, bywają faceci na zumbie, chociaż nie u mnie:P), ale to oczywiście ćwiczenia solo, jak aerobic np. podejrzewam jednak, że partner zabije cię smiechem - facetom zostawmy siłownię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała masz śliczne
zadbane sexy stópki:) Zazdroszczę facetowi, który może je lizać:P Pozdrawiam złotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mała mi
ja też mieszkam w Uk. Nie chce chodzić z facetem,wole sama. A powiedz czy grubaski też tam mają wstęp? Bo ja waże 88 kg przy 174 wzroście:O i martwie się że będe tam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
pomysłu nie mam. gotować się nie chce, bo gorąco. może jakieś pesto i sałatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×