Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość marlennal
zapiekanka makaronowa z kurczakiem i brokułami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
NAJNIŻSZE CENY - SPRAWDZ- MEBLE http://venus-meble.eu/ Producent mebli : krzesła, stoły , hokery , meble tapicerowane, fantazyjne kanapy dziecięce i wiele innych KONKURENCYJNE CENY ! - ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heikik
spaghetti bolognese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiat jasielski
Filet z kuraka panierowany, ziemniaki pieczone w piekarniku, buraczki z cebulką i jabłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Ewa
od 15-stego jakos jej nie widac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem tylko w piątek na szkoleniu, wczoraj na imprezie, w pracy burza mózgów, więc też mało na kafe sie udzielam dzisiaj robiłam na pon. i wt. gulasz, dorzuciłam do niego pieczarki pokrojone w połówki, zaraz idę wyłaczyć, bo juz pewnie gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Ewa
wedzone, gotowane poledwiczki z ziemniakami sosem musztardowym i brokulami koktajl wielowocowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Ewa, ja tez najbardziej lubie gulasz z pieczarkami, do tego rozne warzywa (albo i nie). a jakie mieso dodajesz? wolowe, wieprzowe, drobiowe? ja wczoraj upieklam pstraga w pomidorach, z czosnkiem i ziolami prowansalskimi, do tego pieczone ziemniaki i fasolka szparagowa. jest i na dzisiaj. a wieczorem chyba zrobie dzisiaj zupe brokulowa na jutro, ewentualnie leczo bo mam dobra kielbase w lodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupnik, kotlet drobiowy z ziemniakami bez soli, surówka z porów, marchwi , jabłka z sokiem jabłkowym i oliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ten gulasz był z szynki, ale myślę, że każde mieso nadaje się na gulasz :) a jutro i pojutrze będzie ratatuja z mieszanki warzyw mrożonych i dokroję ziemniaków plus zrobię kuleczki z mięsa mielonego i to wszystko razem upiekę jeszcze tak nie robiłam, mam nadzieję, że będzie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
U mnie na dzis i na jutro maz gotuje - leczo. Kurde, nie chcialoby mi sie codziennie gotowac ;) za duzo pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co piszę to piszę do
ślicznoty ----- zapamiętaj jedno -zupą szczawiową powinno się jeść wyłącznie z jajkami ugotowanymi na twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej a co ty masz
do tego kto z czym je zupy? :o czy zjedzenie szczawiowej z ryżem jest karalne kretynko? :o wsadź sobie te swoje denne uwagi gdzieś bo nie ty jesteś od tego by nakazywać innym z czym mają jeść dane zupy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że mówienie komuś co ma z czym jeść jest co najmniej nie na miejscu poza tym co to kogo obchodzi, z czym ktoś je szczawiową czy pomidorową kategoryczne to są zasady funkcjonowania samochodu i receptury leków a nie przepisy kulonarne śmieszy mnie takei sztywne trzymanie się przepisów - to świadczy o braku polotu w kuchni kucharka, która nic sama nie wymyśli, niczego nie zmieni, niczego nie dopasuje do siebie i rodziny, tylko wszystko wg książki - to żadna kucharka czytać kazdy umie i z przepisu obiad zrobić też - to żadna sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzenie zupy szczawiowej z jajkiem nie świadczy o braku polotu w kuchni ale o pewnej wiedzy, której piszącym tu brakuje. Szczaw zawiera niezdrowe szczawiany potasu, które są neutralizowane przez jajko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez jajko to bardzo oględnie powiedziane podejrzewam, że przez białko to pewnie to samo białko jest np. w smietanie i tak samo neutralizuje te szczawiany jednak polot w kuchni, jak i w życiu, jest nieoceniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety..................
nie chodzi o białko :( ,,jednak polot w kuchni, jak i w życiu, jest nieoceniony :(,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co ukrywac
w jakiej smietanie ty widzisz bialko kobieto?:D chyba, ze w swojskiej :p poza tym sama wtrynisz sie wszedzie nie majac nawet znikomej wiedzy w temacie, pouczasz, krytykujesz, wysmiewasz, nakazujesz:D oj ewa, ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w takim razie nie o białko chodzi, to o co? bo powiedzenie, że jajko niweluje szczawiany jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ż enie mam o czym z tobą rozmawiac, skoro w śmietanie czy mleku nie widzisz białka może sięgnij do podręcznika z podstawowki i sprawdź, co to jest nabiał, albo jakie sa składniki odżywcze na świecie, czyli co to białko, tłuszcze, węglowodany itd. :) pewnie trochę ci zejdzie na przyswojenie tej niby-podstawowej wiedzy, chociaz jak widać, dla niektorych - tajemnej czyli - do zobaczenia za kilka lat, dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś będzie jakas garmażerka, a jutro gotuję fasolówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na dzisiaj
zupę kartoflankę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×