Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Ewo, nie chodzi o białko tylko o wapń. Dlaczego ty zawsze się musisz wykłócać, że masz rację? Oczywiście, że śmietana może spełniać tę samą funkcję, ale lepiej dostarczyć więcej wapnia, a tym samym ochronić nasze kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
pieczarkowa z makaronem,naleśniki z serem i rodzynkami dziś piątek więc u mnie post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc miałam rację, skoro śmietana spełnia tę samą funkcję w szczawiowej co jajko , czyli mialam się o co wykłócać proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurukukuru
czy ty w ogole rozumiesz to, co sie do ciebie pisze? ewa, ty jednak jestes bardzo niekumata osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, życie w przekonaniu, że jest się alfą i omegą i atakowanie wszystkich, którzy wytykają ci niewiedzę raczej nie poszerzy twoich horyzontów, ale to twoja sprawa. :p Zwróć uwagę na twoja agresywną wypowiedź. Zarzuciłas piszącej osobie brak polotu w kuchni, bo twierdziła, ze szczawiową trzeba jeść z jajkiem. Ty nie miałas pojęcia dlaczego, dlatego w swoim stylu wywaliłaś na piszącego swoje frustracje. Gdybyś miała jakiekolwiek pojęcie, to napisałabyś "Nie trzeba z jajkiem, można ze śmietaną". Więc nie kłóć się, że miałas rację, bo nie miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem, jakie są fakty a co "się pisze" to ma niewielkie w sumie znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo błędy do ludzka
rzecz, pójdź na kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jaki kompromis? szczawiowej nie trzeba jeść z jajkiem, bo wystarczy, że jest w niej śmietana do czego tu kompromis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo okey, to nieważne
drobiazg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do messol
"Wiesz, życie w przekonaniu, że jest się alfą i omegą i atakowanie wszystkich, którzy wytykają ci niewiedzę raczej nie poszerzy twoich horyzontów, ale to twoja sprawa" i teraz messol, wez to do siebie. bo zarzucasz wszystkim agresje, zlosliwosc, krytykanctwo itp. itd., a sama te cechy reprezentujesz, lecz w swoim oku to sie belki nie widzi, nieprawdaz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z domu
wyluzujcie, ludzie;) szkoda zycia. leczo cale wyszlo, dzisiaj mamy kupne pierogi + moze dogotuje zupe jak mi sie zachce wieczorem, jakas jarzynowa. w tym tygodniu skupiam sie na projektowaniu i urzadzaniu lazienki + planowaniu wakacji, wiec generalnie olewam gotowanie;) jutro zrobie cos smakowitego - na pewno z ziemniakami, bo baaardzo dawno nie bylo. moze zrobie znow ten pot roast z kurczakiem i warzywami, szybkie i pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Ewa
z tym jajcem chodzi o neutralizacje szczawianow, znacie sie na zywieniu jak koty na kwasnym mleku, da teraz lecimy dalej z tematem, nieuki do ksiazek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczepiły sie pierdoły i nie
odpuszczą :o Niech każdy je zupy z czym chce i nic wam do tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczawiowa jeszcze ujdzie nie jadam tej zupy wiec mnie to nie bardzo interesuje z czym się ją je ale taki barszcz np. znajoma mówi że oni jedzą tylko z makaronem w życiu o czymś takim nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczniotka sama jesteś
jak pęd bambusa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batyrkkka...
messol ma racje. Ewa zachowuje sie jakby wszystkie rozumy pozjadala. Potrafi wejsc na jakis topik tylko po to by kogos zjechac, ublizyc. Zauwazcie, ze ona nigdy nikogo nie pyta o rade, nie zwraca sie do nikogo po nicku, nie przyznaje racji, nie przeprosi za pomylke, nie pochwali. Pewnie taka sama osoba jest w realu, butna i zdystansowana do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe prawda, nie przegadasz
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
nie no, przegadać można, jak najbardziej tylko kto normalny chciałby dyskutować z nią w takim tonie jaki nadaje Ewa 33 ? człowiek machnie ręką, ominie i idzie dalej :) ps. Ewa chyba za dużo szczawiówki się najadła było nie było, ale szczaw wytrąca białko z organizmu dlatego nigdy nie jest zalecana dzieciom a jak widać Ewa dostaje po takiej zupie liszai i spokojnie usiedzieć na tyłku nie potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa myslałas o leczeniu ?
na innym topie zapytałam ewe [ spokojnie i niezłosliwie ] czy jej facet zgadza sie na to zeby trzy koty spały w ich łózku to mnie ostro opierdoliła ze ona nie jest niewolnica zeby ten gosciu miał cokolwiek do powiedzenia w kwestii syfu , bródu i smrodu w poscielach w których spi a potem stwierdziła [ chyba tylko w obronie lub kłamstwie , nie wiem ] ze koty spia w łózku z nią a facet w innym pokoju co wy chcecie od takiej kobiety ? spodziewacie sie po niej inteligencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfff
ewa to sfrustrowana 40 letnia baba, która wychowuje dziecko swego konkubenta, nie ma swoich dzieci musi sie jakoś dowartościować i jest agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre :) niedziela, wpół do szóstej rano pisać takie telenowele.... co za ukrtye talenty tu na kafeterii mamy :) i ile w nich samozaparcia albo wynikają z zaparcia chyba jednak z zaparcia, sądzxąc po treści wynurzeń więc dziewczyny... wiecie, jak ten problem zlikwidować - śliweczki, jabłuszka i na klopa marsz :) na temat - dziś i jutro fasolówkana marginesie wpadka zakupowa - zamówiłam w spożyczaku via net 6 kilo udek, zamiast sześciu sztuk :) teraz będę żarła te udka chyba z pół roku (musiałam wywieźć je do maminej lodówki, bo mi się nie zmieściły :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie telenowele ale fakty
, wstydzic sie powinnas swojego zachowania tym bardziej ze juz swoje lata masz a nie szczekać jak kundel przy budzie czy ty nie widzisz ze większość tutaj zna cie doskonale i szydzą z ciebie ,niestety dajesz im do tego powody stara baba a głupia ze ho ho ,wstyd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beszczelna i głupia ta ewa
06:13 [zgłoś do usunięcia] o fuck . Ewa spisz w jednym łózku z trzema kotami ? i twój facet pozwala na ten syf ? brak słów 08:43 [zgłoś do usunięcia] Ewa, 33 mój facet ma swoje łóżko, nie musimy gnieździć się w jednym a w ogóle co znaczy - "facet pozwala"? ty jesteś niewolnicą swojego faceta, że musisz mieć jego pozwolenie na cokolwiek? to gtaruluję no, ale jak ktoś do trzech nie umie zliczyć (trzeci śpi obok, napisałam wyraźnie), to może faktycznie, musi mieć pana nad sobą Telenowela ewa ? Znalazłam przypadkiem twoją wypowiedz . Żal takich idiotek jak ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spać z kotami zamiast z
własnym mężem... :o widać, jak sie kochacie :D W ogóle kto normalny śpi z kotem czy z psem? tylko brudasy :o i nie mów ewka ze koty są czyste bo nie są. Kot idzie się wysrać do kuwety i zaraz do twojego wyra i tobie to nie przeszkadza :o Mam kota i psa w domu i w życiu nie pozwoliłabym im wejść do mojego łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dorzucę
Po pierwsze to nie jest jej mąż, ale mniejsza z tym :) Przypomniało mi się, że ktoś założył topik o materacach (kobieta pytała, jaki kupić do łóżka małżeńskiego, żeby obojgu się dobrze spało), a Ewa wpisała odpowiedź, że nie wyobraża sobie spania z kimkolwiek w jednym łóżku. Ok, nie ma sprawy, każdy śpi, jak mu wygodnie, ale po co to wpisywałaś Ewa na topiku, gdzie ktoś pytał o poradę w sprawie łóżka małżeńskiego, skoro Ty z takiego nie korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwki są ohydne
no tak , nie wyobraza sobie spania z kims w jednym łóżku ale koty to juz tak Kim jest ewa ta zgorzkniała kobieta ? Kto wyrządził jej w życiu krzywde ze jest taka agresywna ? Ta kobieta ma poważne problemy psychiczne i próbuje je leczyć za pośrednictwem neta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×