Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość Ewa nigdy przenigdy
nie pisze o swoich koleżankach, o mamie owszem, o swoim M - owszem, ale nigdy o znajomych, NIGDY, czy mnie pamięć może myli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
a po cholere o koleżankach ma pisać?:D dobra, idę do tego ogrodu, bo na zewnątrz 18 stopni w słońcu:) obiadu grillowanego zazdroszczę - w nastepny weekend w rzymie też sobie zaserwuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprosiłaś księdza ?
skoro do ciebie przyszedł to musisz nalezec do koscioła z powierza sie nie wzioł ,do satanisty jakoś w odwiedziny nie przychodzi po cholere jestes w tym kosciele skoro atakujesz ksiedza ? ty jestes zdrowo porypana kobieto tak jak myslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa poszla do placka
:D nie zapomnij wrzucic do niego garsc kociej siersci, kilka kitek kocich i pare kropel moczu dla aromatu :o:D a mi mala jeszcze do ogrodu nie doszla :D idz ty babochlopie do kucharza co kasze przysmala tam taka jedna czeka az jej dupe wylizesz ,tak jak to czynisz tradycyjnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu margolka 66
wylewa swoje frustracje:D:D idz ty chora kobieto zazyj leki bo ze złosci żyłka ci pęknie pojeebusko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu margolka 66
wylewa swoje frustracje:D:D idz ty chora kobieto zazyj leki bo ze złosci żyłka ci pęknie pojeebusko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placek to już zaczyna pachnieć w mieszkaniu a teraz to pita sobie liczyłam akurat obecnie "żegnam was ciule", idę poczytać Czubaszkową, bo jutro muszę oddać książkę uwaga! uwaga! KOLEŻANCE (to dla tych stęsknionych wieści jakichkolwiek, że takowe koleżanki posiadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubaszkowa ewa
czubaszkowa ? dlaczego mnie to nie dziwi czubaszkowa to powalona stara baba ,z chorym spojrzeniem na swiat zgorzkniała jak ty ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, teraz pisze
że jednak ma koleżanki, bo wstyd się pzyznac, ze nie. a książkę to mozna i od sąsiadki pożyczyć i mówić, ze od koleżanki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co Ewa?
zmień nick, bo obrażasz inne kobiety noszące te imię ?) po drugie, kobieto nie wiem w jaki sposób czytasz książki , na pewno w jakiś fenomenalny. Nie znam osoby , która czytając książki i rozumiejąc je , robi takie błędy stylistyczne w pisowni :) Ten tekst ""żegnam was ciule"" świadczy o tobie (celowo z małej literki) bardzo dobrze. Tak trzymaj i do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej
idz pokrako do swojego starego i popros zeby cie zerznął, bo widze że jesteś mocno niedoruchana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najśmieszniejsze jest to
ze Ewka ma wyjeebane na takie sfrustrowane pisdy jak wy:) ja zresztą też się sama do siebie śmieje jak czytam wasze wypociny, bo widze jak was to boli, że ktoś jest mądrzejszy od was i nie waha sie wam to wytknąć przy byle okazji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjce
czyzby sama ewka odezwala sie?:D tak, to musi byc ona:D dziewczyno, ależ twoj tatus musial cie krzywdzic od dzieciecych lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceownvjce
to ja już starego spuścić zdążyłam a ewki dalej nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kniżka doczytana, w temacie jedzenia - ciasto zjadło się już do połowy :) idę wstawić mięso kanapkowe do lodówki, bo nie zdąży stężeć do robienia kanapeczek na jutro zerknijcie sobie na Domo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az dziw , ze jesczze pomaranczki sa nieusuniete :D Ja kiedys zle napisalam o Ewie i zaraz mnie usuneli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tekst ""żegnam was ciule"" świadczy o tobie (celowo z małej literki) bardzo dobrze. Tak trzymaj i do przodu niemożliwe, że nie znasz tego cytatu (żarliwa katoliczka zapewne ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja dzisiaj zrobiłam
gulasz na obiad. Dodałam suszone grzybki, ogóreczki kiszone i warzywka. Do tego kasza gryczana i surówka z białej rzodkwi, kapustki pekińskiej, papryki i jabłka. Do popicia kompocik z malin. Na deser antybiotyk i rutinoscorbin :) Na śniadanko czeka w lodówce pasztetowa... pyyyszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jest późno
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to dzisiaj towarzystwo jakieś niemrawe na gotowaniu/domu/ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznaidiotka
feta, makaron, bób, dramsztiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kury to moga
byc jajka, a nie jakies "palki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.33
kocie galki oczne w sluzie odbytniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Ja juz powoli sie szykuje do Wloch, w zw z tym gotuje wlosko;) czesciowo oczywiscie wczoraj byla reszta pomidorowej i pizza, a dzisiaj zamierzam przerobic wieksza ilosc miesa mielonego wolowego- z czesci zrobic spaghetii bolognese, a z czesci kotlety mielone, grillowane bez tluszczu na grillu elektrycznym z warzywami. akurat wystarczy do piatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×