Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość kurczaka i frytki
pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little......
rybka,frytki,surowka z marchwi,jablka,natki,odrobiny oleju i cukru aha-i zrobilam pare kotlecikow jajecznych z natka i serem zoltym,specjalnie dla siebie-uwielbiam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah!!!!!!
a kogo to kurfa obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jemy zdrowo
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z choinki:
nie wiemy, opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kurcze blade
5 kilo salcesonu to nie lada wyzwanie. Ja nie slyszalam by jesc salceson inaczej niz na kanapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zjesc
moze czesc poporcjuj i zamroz,wyciagaj co jakis czas po kawaleczu i bedzie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeżyłam szoke... , moja waga nigdy nie była idealna ale to co ujrzałam dzisiaj dobiło mnie , 87 kg przy moim bardzo niskim wzroście zaczynam wyglądać nie ciekawie , zle czuje się z delikatną nadwagą , czas zabrać się za maleńkie sadełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
alez sie niesamowicie wysililas na podszyw mi malej. normalnie padam z wrazenia. humor na poziomie uniwersyteckim :o cala noc myslalas nad tym drugim wpisem, jako ze pierwszy dalekich sukcesow nie odniosl? nic tylko pogratulowac intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa33,
dzisiaj namoczę faolę, jutro ugotuję dla siebie i starego młody jak sobie chce, niech zamawia pizze w sumie i tak jem w weekendy u matki ale fasola przyda sie od poniedziałku do piątku, jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na grzyby pójdę, zrobię
ze śmietaną i cebulą , a później bum do łazienki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomiwpapryce
Składniki (dla 3-4 osób) polędwiczki wieprzowe PQS, 2 sztuki przyprawy do smaku - sól, zioła prowansalskie musztarda, 2-3 łyżeczki czerwone wino, 1 kieliszek olej, kilka łyżek zielony marynowany pieprz Wykonanie Opłukane i osuszone polędwiczki skropić olejem, posmarować z jednej strony odrobiną musztardy, posypać ziołami prowansalskimi i solą. Obsmażyć z obydwu stron na mocno rozgrzanym oleju, następnie podlać lekko winem i dusić pod przykryciem jeszcze ok. 7-12 min. Wyłożyć na talerz, posypać marynowanym, zielonym pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś lekkostrawnego, z ziołam
i, owocami, warzywami delikatny smak i soczysty nie chcę kotletów, frytek, kiełbas postawmy na bogate źródła witamin, minerałów i dużo ruchu unikam smalcu hamburgerów napoi słodzących ciało mamy tylko jedno! dbajmy o to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem po urlopie super było a w lodówce światło plus jeden słoik mojej ogórkowej sprzed prawie 2 tygodni :) to zjadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi50
Ewa33 co masz dzisiaj na kolacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo obchodzi twój urlop?
załóż temat; URLOP EWY33 i opisuj wszystko krok po kroku idiotko ty na urlop pojechałas a KOTY TO CO? same zostawiłaś? kurde kuwety pełne !!!!!!!!!!!! fe wstydź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blat do pizzy ....
loj :D to sie nam jakas dziewoja rozzloscila, no, no .... az jej pewnie zyly na szyi napecznialy od witriolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacji to chyba nie będzie, zmęczona jestem po drodze, zupka ogórkowa wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo obchodzi twój urlop?
ty sobie mogłaś karkówkę w te słoje nawkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron z warzywami,
grochówka pyszna , garnek pełny, wystarczy na trzy dni, jesienne zupy z przyprawami dadzą mi siły, co jest najlepszym lekarstwem na smutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa z grzybów prosto
z lasu, kozaki mmmmmmmmm pycha depresja minie szybko po śmierci psa Feta spoczywaj w spokoju (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartoflanka z grzybami, ryż z kurczakiem w sosie pomidorowym jakoś nie mam ochoty na jedzenie to wszystko ze smutku kiedyś minie i wszystko wróci do normy czasami wszystko mi jest jedno, sucharki wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×