Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość to posprzataj i przyjdz do
mnie też posprzątać :p mi został bałagan po obiedzie a nie chce mi się sprzątać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przypo obiedzie bałagan sie jakoś nie robi, zwykle sprzątam to na bieżaco chodzi o takie cotygodniowe sprzątanie, typu przetarcie kurzy na okapie czy szafkach, umycie zlewu odkamieniaczem itp. na razie M. szaleje z odkurzaczem, to poczekam az skończy, coby w hałasie nie siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny temat
za malo 6 dni w tygodniu na odkurzanie i w niedziele porzadki z calego tygonia. a ja pierdole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to posprzataj i przyjdz do
ja jakoś nie umiem sprzątać na bieżąco przy obiedzie, wszędzie gary... Już sprzątnęłam, teraz robię pranie. 6 dni w tygodniu... niektórzy pracują i nie kazdy może sprzątać w tygodniu, więc sprząta w niedzielę. Ja pracuję także w soboty więc w niedzielę sprzątam dom i nie widzę jakiegoś problemu w tym oprócz tego, że wolałabym poleżeć w łóżku i odpocząc ale kto zrobi to za mnie? Niestety pani do sprzątania się nie dorobiłam :) Na szczęście mąz mi pomaga ale wiadomo, że w niedziele wolelibyśmy odpocząć a tu pranie i sprzątanie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie w sobotę odpuszczam, robię tylko tygodniowe duże zakupy i potem się obijam no, w sezonie jeszcze działka a w niedzielę juz nigdzie nie wychodzę, tylko sprzątam, gotuję i odpoczywam w domowym zaciszu :) kuchnia zrobiona, wstawiłam jeszcze ciasteczka do piekarnika i teraz chwilka dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa to perfekcyjna gospodyn
i:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastry cukini z czosnkiem
i papryką na oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś eksperyment siedzę w domu, bo chora jestem, mam więcej czasu, spróbuję zrobić zupę z dyni (własnej), zobaczymy, co mi z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo zdrowiej szybko,cebulową
jedz:) u mnie ogórkowa na drugie mięso ze schabu w sosie śmietanowym albo kluski zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka778
U mnie równiez ogórkowa i do tego chleb zapiekany z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuniepysiuuuuuuuuuuu
Ewo 33 prosze podaj mi przepis na surówke z buraków w słoiczkach nie za trudną , mam dużo buraczków jestem początkująca , czytam forum i widze że ty masz dużo fajnych przepisów .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię tylko proste przepisy :) na skomplikowane szkoda mi czasu sałatkę z buraków robię taką (w tym roku nie robiłam, nornica zeżarła moje buraki :( 3 kg buraków 1 kg papryki 1 kg cebuli 1 szkl. octu 10% 1/2 szkl. cukru 1 szkl. oleju buraki ugotować, zetrzeć paprykę i cebulę pokroić w paseczki (półtalarki), posolić (2 łyżeczki soli), zostawić na noc, odcisnąć z soku zaprawę zagotować, buraki, cebulę i paprykę wymieszać i włożyć do słoiczków i zalać ww. zaprawą wekować ewentualnie paprykę, cebulę i buraki wrzucić do gotującej sie zaprawy i wszystko razem wrzące umieszczać w słoiku, wtedy nie trzeba wekować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuniepysiuuuuuuuuuuu
dzięki :) jutro zabieram sie do roboty , miłego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraki z czosnkiem są pysz
ne, ciocia robiła takie:) zawsze robiła wspaniałe przetwory patisony śledzie opiekane z marchewką, cebulą marynowane grzyby nie brakowało jej pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zupa dyniowa poszła dla mnie była nijaka, chłopakom smakowała, wielki gar zniknął w dwa dni dziwne no ale dobra, w takim razie będę gotowac i zejdą mi jakoś te dynie, a sama sobie będę jeść coś innego na jutro wyciągam rybę z zamrażalnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś był dorsz pieczony w folii, ale wyszedł obrzydliwie - nie zjadłam go niby w folii była jakaś woda, a ryba sucha do niczego na jutro kupiłam 1,5 kilo szynki, gulasz zrobię a teraz zakupy spożywcze via net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj zupa
koperkowa z ryżem i panierowane skrzydełka z kurczaka z ziemniakami lub frytkami plus surówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość periodyk
zupa krem zdyni iracuchy drożdżowe z jabłkami+kompot z jabłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewy 33
bardzo dobry efekt dają pestki dyni, podprażone na suchej patelni - o tej zupie dyniowej piszę albo świeże zioła, na przykład rozmaryn albo szałwia, całe listki, smażone na maśle aż będą chrupkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssjaaaan
Mąż dzisiaj nazbierał sporo grzybów więc zrobiłam zupę grzybową z makaronem, na drugie były bitki wołowe w sosie z kluskami śląskimi i modro kapustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
Styczniowy, miło Cię znowu widzieć :) Mnie też dawno nie było, ale wracam, bo jesienna nuda ;) U mnie też ostatnio dużo ogórków kiszonych, bo z Polski pyszne dostałam i nie mogę się nacieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema megiie zazdroszczę. Ja wybieram się do Polski w listopadzie. Więc pewnie wrócę z przetworami od rodziców. Już wstępnie poprosiłem o pierogi z grzybami i kapustą. Sam bym chciał się nauczyć robić pierogi czy uszka, ale odechciewa mi się kiedy mam się tego nauczyć. Kompletnie nie wiem co z Bożym Narodzeniem. Na razie są plany aby pojechać samochodem, ale zawsze jak planuje to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
No ja akurat przetwory mam. Właśnie popijam herbatkę z malinami mojej babci :) Uszka nie są trudne, tylko pracochłonne. Dlatego proszę o wsparcie męża, który zresztą twierdzi, że go to odpręża.... Grzybki suszone już mam, więc o święta w UK jestem spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
Oj zapachniało już świętami.... Znęcasz się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o świętowanie to mam to zakodowane. W Polsce Święta są najpiękniejsze. Jeśli nie pojadę to zrobimy w domu. Rok temu byliśmy na Wigilii u znajomych i było fajnie. Na razie po roku czasu jadę do Polski. Ciekawy jestem reakcji zwierzaków, które zostały u rodziców. Też znajomi z Polski robią podchody żeby ich tu sprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×