Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

nie kopiemy rowów i nie potrzebujemy codziennie wiadra mięcha na obiad naleśniki nam w zupełności wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z sosem sojowym
zupa makaron ryż sałatka kurczak pierogi chińskie rozmaitości i kulinaria mmmmmmmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczone udka kurczacze, pieczone ziemniaki, pieczone warzywa resztka jarzynówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusława
ja też udka pieczone plus modra kapucha i ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placki , zupa pomidorowa
grzyby z cebulą , maślaki mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro będę gotować pomidorówkę, zerwałam lubczyk z działki, będzie primasort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapiekanka, pizza, tost , zu
pa: kapuśniak grochówka fasolówka barszcz rosół jarzynowa krem z grzybów brokułów szparagów grochu zielonego krokiet z kapustą, grzbami, mięsem pierogi kluski śląskie kopytka knedle pyzy sandacz tuńczyk spaghetiii gnochi makaron z cebulą i masłem kotlet drobiowy z jajkiem, pietruszką placek ziemniaczany, omlet ze szpinakiem, serem, grzybami pita po grecku surówka łazanki canneloni mięsne, szpinakowe sos koperkowy cebulowy pomidorowy paszteciki smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm menu z trzech wesel? ja zmieniłam zdanie, nie chce mi sie dziś gotować, wyjęłam milone, jutro coś z niego zrobię, a na jutro będzie jakiś gotowiec, zapewne kupne pierogi albo ciś innego z garmażerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co macie na obiad
ja znów mielone i zupę pomidorową macie takie dni,że nie macie ochoty w kuchni na gotowanie, kawiarnię czy bar wybieracie? kupię na wynos jedzenie włoskie włoskie lub japońskie jak w filmie amerykańskim pudełko i pałeczki posiłek spożywany z rodziną lub przyjaciółmi, rozmowy wesołe, lepsze to niż jedzenie przed telewizorem całkiej samej cukierki melisowe kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam dziś sos do spagetti, z tym że ja zjadłam z gotowanymi, tłuczonymi ziemniakami (chyba ciążowa zachcianka) a mężowi zrobię makaron :) a zupa została z wczoraj kalafiorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj udka pieczone z
ziemniakami robię, do tego buraczki czerwone. Jutro zrobię pulpety w sosie koperkowym z ziemniakami bo mam 1kg łopatki mielonej zamrożonej, z połowy zrobię pulpety a z drugiej połowy pojutrze zrobię spaghetti bo to na 2 osoby więc kilogram mięsa to na kilka obiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zmieniłam zdanie, dzisiaj nei garmażerka, bo nei chciało mi się iść do sklepu - tylko z tego mielonego szybko tzw. rumsztyki zrobiłam, czyli do mielonej łopatki tylko siekana cebula, sól i pieprz i to na patelnię, superszybkie danie wyszło mi na dziś i jutro i może jeszcze dla jednej osoby na pojutrze zostanie jak sie dobrze skupie, to jutro tę pomidorówkę zrobię a jak nie, to znowu coś wymyślę szybszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma15000
nic, głodna chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron z serem , masłem
i cynamonem zupa z kurczaka z warzywami na deser budyń wanliowy i ciastka orzechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbn,m
ja np. o 14:47, a konsystensja byla taka srednio ciekla, przy zgnilo-zielonkawym kolorze. no to teraz czekam na wasze wypowiedzi, bo zagladam tu notorycznie i nie moge sie doczekac nastepnych wpisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa wyszła mi jakaś cienka, może dosmaże dzis naleśników tym bardziej, że wczoraj kupiłam sobie nową patelnię - naleśnikową ceramiczną i ciekawa jestem, jak sie będzie na niej smazyć, bo nigdy takiej nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietaną po bandzie pojechałam - dżem ze słoika, śmietana z aerozolu oczywiście wszystkim smakowało i dobrze wyglądało że niezdrowe i mało odżywcze - wiem ale raz na miesiąc może nas nie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro robię takie niby-gołabki, czyli mielone z ryżem upieczone na blaszce albo usmazone, jeszcze nie wiem, bez kapusty, bo nikt jej u mnie nie lubi, do tego sos pieczarkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewo dobry obiad masz,
sos pieczarkowy lubię z makaronem, kopytkami, ziemniakami:) u mnie grochówka i wołowe bitki cieakawi mi smak zupy z różnych krajów cytrynowej greckiej nie znam orzechowo- fasolowej z Brazylii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie zrobiłam... śniadanie było bardzo późne, więc z obiadem nie muszę się śpieszyć, ale mięso na kanapki wypadałoby już włożyć do piekarnika, żeby wystygło i stężało do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy wielbiciel__
Tesknie za mi małą... co się z nią dzieje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma150000
nic nie ma , głoduje , zeby mieć na czynsz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobione, zjedzone będą jeszcze na jutro fajnei wyszły, purre ziemniaczane do tego z masłem i szczypiorkiem plus brokuł, mniam teraz nei mogę sie ruszać, a jeszcze została mi kuchnia do sprzątania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×