Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość PanPieróg
pierogi z mięsem... i cebulką... i skwarkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szynki akurat ale róznie robię, co tam mam z mięsa, czasem z papryką, czasem z czyms innym 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie wypieki super,
jak becik wyglądają:) przypomniały mi się kogutki z Kazimierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kogutki jakoś nie kojarzą mi się z żadnym świętem może też dlatego, że, można powiedzieć, mam je na co dzień M. pojechał, ja sobie leniwie odpoczywam, pojadam, popatruję w tv zbieram się w sobie do gotowania krupniku, tak mnie naszło w związku z jesienią 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
hehe, rzeczywiście przypominają dawne beciki :) u nas dzisiaj zupa krem z pora + groszek ptysiowy i może jakaś sałatka. Styczniowy, "Halloween" z 2007 dużo lepiej się przyjął i dzisiaj kolejny z 2009 :) wczoraj cukierków nam dla dzieciaków zabrakło, a fajerwerki spać nie dawały ;) u Was tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie padało tak po godzinie 18. Dzieciaki chodziły, ale w sumie nie było ich aż tak dużo. Rano poszedłem do parku nakarmić gęsi i kaczki. Co tydzień chodzę i zanoszę im dużą reklamówkę pieczywa. Nauczony jestem żeby pieczywa nie wyrzucać. W domu dzielę chleb czy bagietkę na małe kawałeczki i trzymam w pojemniku. Koło środy najpóźniej w czwartek im zanoszę. Cieszą się i ja jestem zadowolony że mogę im coś dać;-) dziś mnie naszło na wspominanie o dziadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Wlasnie
Wlaczylam z chłopakami Halloween 2;dzięki Styczniowy za linki:) a U nas tez padało;dzieciaki były niepocieszone,ale troche cukierków zebrali;) a Mój syn już jeczy:co to za film!?doktor House??rzygac mi się chce!blee:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że mogłem pomóc:-) ja kocham serie Halloween ale tą starą. Nowa jakoś nie przemawia do mnie. Meggie się podobało ale każdy woli co innego. Ja jestem starym cwaniakiem i horrory te stare kocham. Na chomikuj powinna być Halloween 1,4,5,6, Halloween 20 lat.. z lektorem lub bez. Ja dziś zobaczyłem na dvd Plagę zombi z 1966 Brytyjskie Kino Grozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
fajnie Styczniowy że dokarmiasz. ja póki co karmnik z szopy wyciągnęłam i już mam tłumy w ogrodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wlasnie
Obejrzeliśmy wczoraj ostatecznie Zombieland;śmieszny-poza tym obrzydliwy:P potem zaczęliśmy oglądać coś z bezmozgiem w tytule,zenua:Dskonczylismy na"w pustyni i w puszczy":D a Maggie ty zawsze fajne przepisy wrzucasz,już ci to kiedyś pisałam,bo korzystalam:)szkoda ze zmumyfikowanych ośrodek wcześniej nie widziałam,dzieciaki by miały radoche.ale zestaw kurczaków z iceland'u tez im smakowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wlasnie
*parowek:D zamiast ośrodek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady....
zawsze możesz powtórkę zrobić, tak jak ja :) taka przekąska dla dzieci to dobry pomysł nie tylko na halloween, a Ewa 33 mówi że na co dzień to ma :) ciasto chlebowe, owijamy paróweczki i do piekarnika. ja wykorzystałam przepis na paluszki z mojego blogu i świetnie wyszło. pozdr :) u mnie dzisiaj zero gotowania - dieta sokowa. a jutro chyba zapiekanka z kurczakiem i warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem kawałek schabu. Wygląda jak rolada. Czy drogie koleżanki mogą mi powiedzieć jak go zrobić? Jutro na obiad. Coś prostego w przygotowaniu i bardzo dobrego. Później chce go wykorzystać do kanapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
a jaka ang nazwa tego schabu? możesz wykorzystać mój przepis na udźca wieprzowego. w moim przypadku to gammon, czyli solony do namaczania. jak masz nie solonego to dalej jak w przepisie bez namaczania. też do kanapek wykorzystuję - jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na udziec wieprzowy,
a nie na udzca wieprzowego nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego od razu nieuki?
Zadnie też się zaczyna z dużej litery chyba... Ale tak to już jest z kotłami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robić jeszcze szarlotkę, bo przywieźliśmy z działki ze 20 kg jabłek, ale wzięliśmy się za przetwarzanie i jeszcze ostatni garnek się dusi, ciasta nie zdążyłam... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
nowy wynalazek - pieczeń wieprzowa z bazylią i semoliną. udziec/udźca nie robiłam tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasmażyłam góre naleśników, ale podejrzewam, że i tak na 2 dni nie wystarczy :( 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleśniki?
naleśniki na obiad? to coś nowego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×