Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość kuchareczka................
ide robic nalesniki, takiej mi ochoty narobiliscie, a najlepsze sa na drugi dzien, odsmazane na maselku z dzemem albo serem :D nie moge doczekac sie jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiet z mięsem
i barszcz czerwony zupa z pulpecikami lub pasztecikami ser smażony, surówka makaron ryżowy z sosem sajgonki placek z gulaszem , leniwe z masłem zapiekanka z serem kurczak w sosie curry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zupy dyniowej dosmażyłam dziś placków ziemniaczanych myślałam, że wystarczy też na jutro, ale zostało ze 6 tylko :( 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neeshka
Składniki (dla 1 osoby) wieprzowina PQS, 300 g gruboziarnista musztarda, 1 łyżka świeże listki mięty, 10 szt. sól i pieprz oliwa z oliwek masło, 1 łyżka groszek konserwowy, 1 puszka Wykonanie Wieprzowinę podzielić na mniejsze porcje i rozbić. Podsmażyć na patelni doprawiając uprzednio solą i pieprzem do smaku. W trakcie smażenia obrócić mięso delikatnie tylko raz, nie dopuszczając aby wyciekł z niego sok. W międzyczasie w lekko osolonej wodzie ugotować groszek. Następnie rozgrzać kilka łyżek oliwy z oliwek na patelni, dodać groszek, posiekane listki mięty i łyżkę masła. Wszystko lekko rozgnieść, dodać sól i pieprz do smaku. Kiedy wieprzowina będzie już gotowa, górę usmażonych filetów posmarować gruboziarnistą musztardą. Układać na talerzu, w kolejności, kula z groszku, a na górze wieprzowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde, naleśniki odgrzewane
placki ziemniaczane odgrzewane fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
makaron w sosie łososiowo-śmietanowym wczoraj, a dzisiaj pulpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tylko smażone, albo też duszone plastry szynki będę miała zależy od warunków czasowych :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
zapiekanka brokułowo-ziemniaczana z bekonem w sosie śmietanowo-serowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
dobre:D a nie bigos z zamrozonych odpadow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dziecko pierwszy raz słyszysz, że przemrożony bigos jest lepszy od świeżego? zapytaj pani wychowawczyni na najbliższej lekcji wychowawczej :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - ta zupa dyniowa to skomplikowana jakaś ? bo mam dynię tak ok 2 kg i nie bardzo wiem co z nią zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, prościutko się robi wywar jak do każdej, warzywno-mięsny potem wyciągam wszystko, wrzucam pokrojoną w kostkę dynię i gotuję jakieś 20 minut do miękkości potem miksuję trochę warzyw i całą dynię i przyprawiam dyniowa swoj smak ma ... taki sobie, więc czosnek i cebula, najlepiej przysmażone - dają jej dopiero jakiś aromat i smak podaję z makaronem i posypane zieleniną 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam z róznych i mieszałam i oddzielnie dobrze, jak jest taka pomarańczowa, albo chociaż troche pomarańczowej dodane, to ladny kolor wychodzi ale i z makaronowej bladej smak ten sam, czyli czosnkowy :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka 33*
Ewa najlepszy bigos mrożony tak co najmniej 6m-cy ,ale heh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dyniowa smakuje średnio, bo lubię smaki zdecydowane, ale chłopakom - owszem :) ostatnio doprawiłam "bardziej" i sama też zjadłam :) życzę powodzenia i smacznego :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmojorider
swinina i swinina i swinina,ile tych swini mozna w siebie wepchnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ty tą świnię widzisz? w zupie dyniowej czy w bigosie? a tak na marginesie, wolę 100 razy zjeść świnię niż raz robaki z wody :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jutro robicie na obiad
komu przekażecie fartuch Gessler ugotuj bez kudłów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmojorider
no ale swinie wlasnie maja "robaki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×