Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Wiesz, czasem nie trzeba kurczowo trzymac sie ustalonych reguł... można troszkę zejść z tej ścieżki do szczęścia. Nie ma ludzi idealnych i jakos trudno mi uwierzyć, abyś spotkał kobietę, która będzie Ci pod każdym względem odpowiadała w 100 %, zawsze będzie jakieś "ale" , jednak najważniejsze, by po zsumowaniu "za" i "przeciw" wyszło jakieś 80% "za"...a reszta- cóż, wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Jestem kobietą więc delikatność mam w genach. :) Taką mam przynajmniej nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zza zakrętu uff...bo juz się bałam :D Kobieta ma wrodzona delikatność, tak, ale czasem potrafi pokazać pazurki i swój charakterek, ale gdyby nie to- zabiłaby nas monotonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co??:P Sama zapytałaś jak się zapatrujemy na temat damskich gwałtów, to odpowiedziałem...:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Mężczyźni są bardziej nieufni. :D Jak dotąd tylko Ty, Czwórko odzywasz się do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pisałem nie szukam ideału. jak już wspominałem. jak sięgam wstecz pamięcią, to moje byłe idealami nie były. ale tez dobrze mi samemu i chyba się przyzwyczaiłem do tego. bo o kobietę trzeba dbać, jak już ustaliliśmy - zabiegać, dawać sobie radę z konkurencją. ;) generalnie myśleć za dwoje. kobieta oczekuje że będzie zawsze na pierwszym miejscu. ona nie poczeka na swój czas u mnie. o to że coś sprawdzam na komputerze, coś robię, czy czytam gazetę/książkę. ona wchodzi zaczyna opowiadac o swoim dniu, problemach. kobieta nie zapyta: - czy możemy porozmawiać? kobieta zaczyna swój monolog. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Trzydziestoletni - kobiety są różne. :) Są też takie, któe słuchają w skupieniu i z uwagą, co do nich mówisz, szanują twój czas, rozumieją, że masz hobby i pasje, nie chcą Ci zastąić całego świata ale mają ochotę poznawać go razem z Tobą. :) I nie chowają się za Twoimi plecami ale chętnie idą obok Ciebie trzymając dłoń w Twojej dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zgrajo... Na mnie już pora. Miło się gawędzi, ale jutro trzeba będzie oko otworzyć z samego rana.. I to jeszcze przed wschodem słońca;) Tak więc życząc miłej nocki uciekam... Dobranoc!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem, że są. ale kiedy o nich myslę to przypominają mi się słowa piosenki z pewnej dobranocki... "Gdzieś jest lecz nie wiadomo gdzie... świat w którym ta bajka dzieje się..." ;) :D która pierwsza napisze co to za bajka dostanie zdjęcie na @ ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Tę pszczółkę, która tu widzicie zowią Mają. Wszyscy Maję znają i kochają. Maju, Maaaaaju, cóż zobaczymy dziiiiiś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Cześć Michał. A świt w Warszawie będzie jutro mroźny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Trzydziestoletni, dzieciństwo sielskie - anielskie. Oto mój adres: akj2@o2.pl i czekam, bo na pytanie Twoje pierwsza odpowiedziałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
O ile skrzynka nie pozostanie pusta. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Trzydziestoletni, czyli rzucasz słowa na wiatr. :D Bywa i tak. :D Czwórko - niestety okazuje się, że Twoja wiara w to, że Trzydziestoletni dotrzymuje słwowa jest bez pokrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×