Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

helcia wiosna wita mnie ciepło otóż mam ku temu powody :P dostalam prace w Viceversa, bede miec umowe wszystko:D jestem happy!! wysłałam jedno cv za 3 godziny telefon i juz przyjęta do pracy :p bede pracować jako sprzedawca bardzo w fajnym sklepie z ciuchami, dzisiaj byłam na przyuczeniu;) pierwsze dni sa najgorsze zapoznanie sie z tymi wszystkimi ale wreszcie moja ulubiona praca w sprzedaży;) cos podobnej do poprzedniej;) Blondyni sa super;)bruneci mnie jakos nie pociągają nie wiem czemu, moj eks blondasek, z tym kim sie teraz spotykam :p tez jest blondynem i jaki zaradny;) wspiera mnie szkoda ze muszę zastosować dystans by sie za szybko nie sparzyć...jest dobrze jak narazie... a jest coś takiego jak dzień dziewczynki:P??? hehehe czwórka ,,Michasiu...czemu tak, czemu tylko to w nas doceniacie, wilgotne, gorące i pachnące wnętrze buuu Natura skazała kobiety na uprzedmiotowienie'' PRAWDA PRAWDA PRAWDA!!!gdyby nie to ze faceci trafiaja na (przepraszam za wyrazenie) K****! to potem wrzucają nas wszystkie do jednego worka!I po co to:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre no to Gratulację !! Cieszę się że coś znalazłaś ;) Praca którą się lubi to pół sukcesu ;) Lepiej się wtedy pracuje :) Impre Życze powodzenia i w pracy i z blondaskiem hehe :):D E tam ja tam wole brunetów :P ale często trafiam na blondynów, lubie starszych a często są młodsi, lubie wysokich a zawsze są tacy nie za wysocy i nie wiem czemu Tak jest :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri gratulacje :) widzisz jak ąłdnie się trafiło :D Michac na ten film mam chrapkę od dawna i jakos nigdy nie moge go dorwac i obejrzec ;) ja mam teraz naszykowany do obejrzenia "niepowstrzymany"... i drugi jakis o tajnych amerykańskich więzieniach w Polsce...zapomniałam tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, dzisiaj dzielę urodzinowym tortem, trochę spóźniony, bo wczorajszy, ale nie miałam czasu tutaj do Was zaglądnąć :) I standard, moje urodziny i jak nie zamach w metrze w Madrycie to teraz trzęsienie ziemi i tsunami w Japonii :D ale dzięki temu data jest łatwa do zapamiętania hihi buziaki na dzisiaj, ja wreszcie umyję okna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka spóźnione ( bo nie wiedziałam ;) ) ale szczere Wszystkiego Najlepszego! Szczęścia i Miłości ❤️. Żebyś wreszcie znalazła tego właściwego mężczyznę :) Buziaków moc! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie pozwolą że sie przedstawię: ciemny szatyn(chociaż znam jedną kobietę, która mówi, że mam włosy jak cygan, ale ona niedowidzi;) ) wysoki, a raczej duży :D oczu koloru chmielowego napoju. ;) :D ale ku zmartwieniu większości z Was... jest ktoś, kto mi wpadł w oko. teraz tylko muszę sprawdzić czy nie zajmuje duzo miejsca w łóżku i czy robi... dobrą kawę. ;) nie usłyszałem, od nikogo dziwny jestem, ale było pewne zdarzenie, że poczułem sie dziwnie. może kiedys Wam opiszę. ale to na pewno nie w najbliższej przyszłości. michaś przeczytałem blog, a raczej ten jeden wpis. ameryki autorka nie odkryła. zastanawia mnie jedno: po co to wszystko? po co tyle trudu? wysiłku? zachodu? (czekam na odpowiedzi Pań) życie jest proste. czlowiek(w większości) jest istotą stadną. łączymy się w pary, to naturalne. Ty jesteś fajna, podobasz mi się, Twój charakter itd, Twoje wady nie przeszkadzają mi aż nadto, zobaczmy jak będzie nam sie żyło razem... po co ta manipulacja drugim człowiekiem? miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... STO LAT, STO LAT!!!! A kto to mógł wiedzieć, że taka uroczystość była wczoraj?? Oczywiście 🌻🌻🌻- ków tysiąc dla Ciebie i buziaki!! A tort pychota!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 - no ciekawe kto to i jaką ta kawę zrobi ;) Michasiu- dziękuję :) za kwiatuszki i buziaki A teraz zapraszam na babkę i sałatkę :)Sałatki niestety jakoś mało wyszło, ale chyba dlatego, że wciąż ktoś ją podjadał w trakcie ech Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak Czwórka całkiem wyleciało mi z głowy :P Wszystkiego naj naj naj najlepszego, standardowe pomyślności i spełnienia marzeń!! :* 😘 😘 Blog przeczytam jutro i potem napisze opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko kochana samych wspaniałości z okazji urodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdrowia końskiego, zadka zgrabnego i w ogóle wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... Ty to jesteś, naprawdę!!;) Tak od razu, łup!, na babkę??;) a jak babka w pysk da?? Co wtedy??;) Kot mi zgłupiał... Włączyło jej się jajeczkowanie... Masakra!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale to babka dobrze wypieczona ;) i jeszcze z czekoladową polewą :D Co do kotów...wczoraj widziałam takiego jednego biedaka, szwędał się po ulicy i "marcowo" miałczał, miauczau...miauczał - jak to się pisze??? ech, czasem każdy dostaje kota...nawet kot ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaZołza
Witajcie Zołzy :) Czwóreczka wszystkiego najlpszego z okazji urodzin!!! Faktycznie data którą łatwo zapamiętać. Mi się kkojarzy z Madrytem bo to była któraś półrocznica 11 września.A teraz jeszcze doszła Japonia. A ja jutro mam święto :D Jak na razie nie kojarzy mi się z jakimis nieprzyjemnymi wydarzeniami ;) Co do kotów. Moje też się rozszalaly jak poczuły wiosnę. Jeden mnie zamęcza zabawą 24 godziny na dobę. Przydałaby mi się jakaś niańka dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4....łał.. dobrze wypieczona i jeszcze z czekoladką??;):P Nieźle...;) Dobrej i spokojnej!!;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka z napędem 30 - no ciekawe kto to i jaką ta kawę zrobi rozwiązanie wkrótce. mam nadzieje, że to ONA. :) a co tam u Was dobrego? ciekawe ile osób wstanie z kacem. dużo osób zmienia stopki, to ja też wprowadzam powiew świeżości. ;) to dla Was: http://www.youtube.com/watch?v=xRxBFgLy9Y4 a "...nadwiślański świt..." rewelacyjny dziś. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)Cześć 30!! Żebyś wiedział, że dzisiejszy nadwiślański był na prawdę śliczny... Szkoda, że znowu oglądałem go sam, ale... Jeszcze niejeden będzie!!;) A kac tylko delikatnie łupie pod poszyciem...:P:P:P Kawa z jajecznicą załatwią sprawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ej chłopaki, to ja miałam marzenie zobaczyć taki świt, choć też we dwoje. Ale Wy za to mieliście taką możliwość ;) 30 - śmiem twierdzić, że Ona chciałaby być właśnie tą ONĄ ;) Piękny dzień, lubię wiosnę, niech tylko wszystko się zazieleni i będzie pięknie :) miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłoby wspaniale, ale skąd wiesz? nie znasz mnie. ;) czwóruchna przed Tobą jeszcze niejeden świt z NIM. nie wiem jak jaką pogode ma reszta kraju, ale pogody Warszawie możecie pozazdrościć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie znam, jedynie wirtualnie, no ale mogę podejrzewać. :classic_cool: Zresztą mam już pewne obserwacje odnośnie Twojej osoby hihi a tak w ogóle, to u mnie chyba ładniejsza pogoda niż w stolicy :P powietrze czyste, przejrzyste, lekki wiaterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 - zarobię przekaz telepatyczny ;) poza tym nie moge tutaj zdradzac moich przemyśleń względem Ciebie, bo to forum publiczne a przecież po części stałbyś się nagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wiosna przyszła i ... nosi mnie, jak nie przymierzając mojego kota;) Właśnie wróciłem z krótkiej wycieczki do Czerska... Kurde, jak tam jest fajnie!!:) Za chwilę zrobię szybki obiad i śmigam do Decathlonu po części rowerowe... Już pora wyrychtować złoma... I przypomnieć sobie, jak miło jest się spocić na tym urządzeniu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś- ja tez musze mój rower odkurzyć. tylko potrzebuję pomajstrowac przy siodełku, za słabo mi je trzyma i opada w dół, poza tym jednak musze dokupić światło bo wole mandatu nie zarobić ;) Sezon motocyklowy uznaję za otwarty, przed chwilą chyba 20 "ścigaczy" śmignęło mi przed domem, szkoda tylko, że kilku z nich być może zamknie swój sezon raz na zawsze :o ale kto powiedział, że pasja musi być bezpieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×