Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Uni gratulacje! Ech też chciałabym sie pochwalić za kilka miesięcy że dostanę ta jakąśtam pracę :P bo zmienić muszę mrmrmr Fajnie, sciskam Uni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie odprawiłem z syropem i witaminkami?? A w życiu!! Pytałem tylko, czy nie chcesz łyknąć... herbaty gorącej!!:P A tu u mnie nawet śladu śniegu!! Ale chciałbym zostać "pokąsany"...;) A z tymi dwoma minutami to jest reklama jakiegoś kremu dla kobiet!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemasz trzydziecha:) No to łup!!:D:D:D:D Uni... Gratulować!! I na drugą nóżkę, za Twoje powodzenie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Ciebie odepchnął?? Mów szybko, to ja z nim pogadam..:D:D:D:D A dotykowe telefony są fajowe. Trzeba się tylko do nich przyzwyczaić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekowac dziekowac:D:D:D Ja już wczoraj iłam za to a jutro będę pić za podpisaną umowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni gratulacje!!! :) CO do dotykowych telefonów to może i fajne jak ktoś ma cierpliwość żeby się ich nauczyć ;p ja jak pisałam od koleżanki esa to pisze pisze wszystko ok aż tu nagle mi wyszło z wiadomości bo lekko musnełam inny przycisk i wszystko od nowa :P ja nie mam mocnych nerwów gdyby to był mój tel to pewnie skończył by roztrzaskany na scianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha... meti, to pomyśl, że ja się nauczyłem pisać na takim w T9...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko chowając je do kieszeni trzeba się upewnić, że są zablokowane... Ostatnio zrobiłem sobie jakieś 50 zdjęć wnętrza kieszeni w spodniach... Byłoby fajnie, gdyby nie to, że oprócz telefonu nic w niej było..;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że radocha bo mam prace o kierunku swoich studiów:) Będę Asystentem Działu Najmu, głównymi zadaniami to prace biurowe, korespondencja wpisywana do obiegu, obsługa poczty elektronicznej, dbanie aby niczego nie brakowalo w biurze, dbanie o sprzet, obsługa klientow odwiedzających biuro, obsluga telefoniczna, wysylka dokumentow i takie tam. Nieruchomości i pace biurowe z tym związane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to z pewnością ciekawe zdjęcia wyszły, na pewno masz je w specjalnie przeznaczonym albumie i będziesz do nich wracał jak Cię najdzie na wspomnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana dzis
mam kurwa serdecznie dosyc takiego życia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Uni faajna pracka :) co do dotykowców...sama nie wiem, tez nie jestem jakąs ostoją spokoju i cierpliwości, przeklinałabym pod nosem. Zresztą, nie potrzebuję bajerów, byleby radio było, aparat i nie gubił zasięgu, aha i żeby bateria dobra była, to najwazniejsze :) Zrobilam sobie drinka, słabiuśki ale za moment na pewno się zarumienię, i nie będzie to załuga Michasia :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... A w życiu nie śmiałbym Ciebie zarumieniać;):P Uni... No to jeszcze raz gratki...:) meti... wyrzuciłem je wszystkie bo to była jedna, wielka, czarna dziura:D:D:D Zeby chociaż telefon się sfotografował.. A tu nic, poza czarnym ekranem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... w moim wkurza mnie czasami radio, bo głupieje w "blaszakach". znaczy np w halach jakichś. a poza tym nie narzekam. i zdjęcia robi całkiem fajne. jak na kompa się wrzuci, to oglądać można jak te z cyfrówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie z przyjacielem gadam o tym telefonie Nokia c3-01 Może mężczyźni znają się lepiej, bo ja w ogole nie mam głowy do takich rzeczy, jakichs systemow operacyjnych czy czegos tam jeszcze o dziwnej nazwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziuuuu ile ja tych papierów musze ze sobą jutro zabrac. A jeszcze do urzęd pracy musze jeszcze jechac tam tez papiery. Jaka masakiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to za bardzo nie interesuje co on tam ma w środku. Aby działał, jak potrzeba...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne żeby działał jak potrzeba ale nie ukrywam że na pierwszym miejscu stawiam wygląd :P jak mi się podoba to mi się go milej używa :P aparat radio i inne jego wnętrzności dla mnie mogły by nie istnieć byle dało sie smsa napisać i zadzwonić no i budzik :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na stażu i go przerwałam z powodu znalezienia pracy. I teraz musze opinie i karte stażową zanieść do up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meti... do niedawna też potrzebowałem tel tylko po to żeby zadzwonić, napisać esa i żeby mnie obudził. Od jakichś dwóch lat doceniłem możliwość szybkiego wysłania zdjęcia. I żeby nie było, jest to związane z moją pracą ściśle..;) A radyjko. hmmm... lubię jak coś tam brzęczy za uchem. Nie mylić z przykrym brzęczeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni.. aż tak to się na tym nie znam. Nigdy nie byłem na stażu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jak też kiedyś docenię ;) muzyki słuchać kocham ale to na mp3 słucham bo w telefonie szybko baterie wcina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś spoko ;) Wiesz nie wszyscy musiei sie zmagac ze stażem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz meti... i już masz wyższość tel nad mp3... w moim bateria trzyma niezależnie od radia, rozmów czy muzyczki ok 5 dni. I nie jest to żaden "wypas". Ot, śmiszna samsungowa Avilla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz michaś lepszy o niebo tel ode mnie ;) Jak będę miała coś lepszego od tego mojego to może docenię inne rzeczy poza funkcją komunikacji z otoczeniem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×