Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Hejka hejka ile dziś nowych twarzyczek :) ja biorę kwas foliowy i olej z wiesiołka bo mam mało śluzu i myślę kreyyzolka że już spokojnie możesz brać kwas foliowy zalecane jest minmum 3 mc przed ale wcześniej nie zaszkodzi nawet wasi partnerzy mogą a nawet powinni łykać folik :) a z tą tabelką dziewczyny już pisałam najlepiej jak jedna osoba albo np ja i anvers bo ona często jest :) będzie wpisywała nowe osóbki i uaktualniała tabelkę bo wtedy jest ładnie przejrzyście i po kolei ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br /> ANUSIA86...........1.............25..........30.02.11.... ......zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ....SZCZECIN Kreyyzolka .....w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g klara1984...........6..............27.........11.03.11... ......lubelskie tygrysek333....przerwa........25..........19.03.11....... ...warmińsko-mazurskie pablinka.............3..............27..........21.0311.. .. .....MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23...........21.03.11...... ..O K/KALISZA Katie84..............5..............27.........25/26.03.1 1.....Kraków frycia.1987.........1..............24............???........ . ....słupsk *Juliette*............1..............23................. .. ........WRO poprawiłam znów :P witaj pechowa szczęściaro zaprszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Katie84 my sie znamy z topiku aniołkowe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczesciara1989 witaj :) pablinka hej :) co do tabelki to w sumie racja- jak będzie po kolei to będzie od razu wiadomo kto kiedy testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduś 👄 buziolki a właśnie musze tam zajrzeć :) ostatnio jakoś rzadziej tam wchodzę- pomarańcze mnie dobijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
dziewczyny jak zahasłować nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie caluje mocno wspolczuje straty mam nadzieje ze kolejna ciaza przyniesie tylko wiele szczescia, pechowa witaj pablinka no moze i moge ale rozmawialam z swoim lekarzem i powiedzial ze wystarczy jak w maju zaczne wiec narazie nie bede tym glowy sobie zaprzatac bo znajac zycie bede zapominala w tym momencie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduś chyba się trzeba przestać nimi przejmować :) tylko ja nie lubię czytać jak kogoś wyzywają.. Kreyyyzolka 👄 dziękuje kochana :) trzeba wierzyć że bedzie dobrze. A póki co trzymam za nas wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
OK, juz jest:) No to jeszcze raz, wszystkim HEJ. Jak mozecie do dodajcie mnie do tabelki tylko tak jak mowie narazie nie bylo jakich specjalnych staran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana musisz się zarejestrować na głównej stronie forum widziałam tak odnośnik :) dziewczyny katie i ada masakra nie wiem co się dzieje bardzo dużo dziewczyn (jestem jeszcze na innym topiku) przeszło poronienie ja też tyle że u mnie to już stara, wypłakana historia bo ja straciłam swojego aniołka już ponad 3 lata temu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
zrobilam i dalej jestem pomaranczowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)jak mozna to dołaczam sie do was:) wczoraj mi gin powiedziala ze moge zaczac sie starac od nast cyklu:) teraz juz chyba nie damy bo mam 19 dzien okresu a maz daleko:) dzis bylam na badaniach toksoplazmozy i cytomegalii (wyniki jutro), jutro robie morfologie i bad tarczycy... trzymam za was kciuki:) btw. 25 lat, jeszcze zerowy cykl staran, nowy cykl zacznie mi sie 02.03.11, Gda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka ja swojego aniolka straciłam we wrzesniu :( i nie ma takiego dnia zebym o tym nie myslała na 29 marca miałam termin ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zolta zraz was dopisze tylko pechowa podaj jeszcze skąd jestes i kiedy masz @ dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka 👄 współczuję Ci że też przez to musiałaś przejść...:( niestety jest nas bardzo dużo...nie wiem dlaczego. Ale trzeba żyć z myślą o przyszłości bo inaczej idzie zwariować. I mieć nadzieje że się uda bo musi się nam wszystkim udać :) nie może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adusia przytulam 🌼 nie będę cię pocieszać ale uwierz z czasem ból jest mniejszy, a nasze aniołki jeszcze do nas przyjdą i będziemy marzyły o jednym dniu z przed ciąży :) uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze niech bedzie nas wiecej co staraja sie o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ktoregos dnia cierpienia zostana wynagrodzone slicznymi bobaskami sprawiedliwosc musi byc :D jak to moja mama mowi bog moze nie rychliwy ale sprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11........śląsk zolta..................0............25............02.03.11........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka .....w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g klara1984...........6..............27.........11.03.11... ......lubelskie tygrysek333....przerwa........25..........19.03.11....... .warmińsko-mazurskie pablinka.............3..............27..........21.0311.. .. .....MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23...........21.03.11...... ..O K/KALISZA Katie84..............5..............27.........25/26.03.11......Kraków frycia.1987.........1..............24............???..... ... . ....słupsk gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja zmykam puzniej moze zajrzę moja malutka trzeba ułożyć do snu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×