Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

dlaczego na snka - nie wiem, ale jakos tak mam przeczucie, nie mam parcia na "tradycyjną" parkę...a ty co byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczynki a wy macie juz pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam parcia na płeć dziecka :) jedyne co wiem to to że chciałabym 3 dzieci :) sama jestem jedynaczką i zawsze pragnęłam rodzeństwa, (mój ma 7 rodzeństwa i są wspaniała rodzinką) , ale niestety moja mama o mnie starała się 11 lat i na rodzeństwo nie było szans heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz bedzie taka róznica wieku ze tak naprawde to bedzie moj drugi jedynak (dlatego naprawde bez wiekszego znaczenia płec)..no ale czas sie zegnac...miłych i kolorowych snów kochane ...spokojności do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
wITAM WSZYSTKIE KOBIETKI.Ja to bardzo chciałabym mieć bliźniaki. Jednak co Bóg da oby tylko było zdrowe.No i tak 3 dzieci baaardzo chciałabym mieć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie w sloneczny ale mrozny dzionek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)mrozny ale w Gda sloneczny:) mialam isc dzis na morfologie (w tym cukier) i zagapilam sie rano i zjadlam sniadanie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Witam was dziewczynki :* Kochane to był mój pierwszy cykl starań :D A reszta dobrze uzupełniona :P ada111 mój narzeczony też jest żołnierzem i bardzo chce lecieć do Aufganistanu :/ ehh nemi ja mam córeczke 2,5 roku Nicole :) Jeszcze sobie słodko śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ale tutaj dzisiaj cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaaaaaa 2,5 roku świetny wiek na przyjęcie rodzeństwa ...3-mam kciuki ...oby sie udało, twoje maleństwo spi a moj maly męzczyzna juz siedzi w szkolnej ławie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No dokładnie też tak uważam i dlatego teraz chciałabym sie postarać o rodzeństwo :P Twój mężczyzna już duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja:)
Witam Was dziewczyny. Tak myślę, że niedlugo do Was dolączę. Od dziś mozemy sie starac z moim M o dzidziusia. Właśnie wrocilam z kontroli po poronieniu (6tc) i moja polozna powiedziala że nie widzi przeciwskazan do tego, aby znow sprobowac. Cieszę się niezmiernie, a jak bedzie to zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No to będę trzymać kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja:)
a to nie dziekuje:):) Teraz złamała mnie grypa i niestety zrobiła swoje. Mam nadzieję że tym razem będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające:) Chciałabym do was dołączyć. To mój 3 cykl starań, zdecydowaliśmy się na dziecko z mężem od początku roku. Już zaczynam się denerwować że jak narzie 2 razy się nie udało ale jestem dobrej myśli. Może do 3 razy sztuka? Biorę folik, dentysta i ginekolog odwiedzony także pozostaje się starać starać starać:) Aha no i jestem z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Tak jak mówisz pani_biedronkowa do 3 razy sztuka :) Uda nam się wszystkim :P Tylko musimy uzbroić sie w cierpliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani_biedronkowa witamy serdecznie i oczywiście 3-mamy kciuki. dopisz sie do tabelki...proponuje ci chociaż wiem ze dyżurna od tabelki jest anvers:) anvers wybacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka .....w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa.... ..............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984...........6..............27.........11.03.11... ......lubelskie nemi..........sierpień...............30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333....przerwa........25..........19.03.11....... .warmińsko-mazurskie pablinka.............3..............27..........21.0311.. ........MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23...........21.03.11...... ..O K/KALISZA Katie84..............5..............27.........25/26.03.1 1......Kraków frycia.1987.........1..............24............???..... ..........słupsk pani_biedronkowa..3..............24............20.03.11........gdańsk dopisuje się więc, zamierzam często zaglądać tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA86 twoja@.30.02.11r. chyba nie przyjdzie...spójrz na date:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Dziewczyny może mam głupie pytanie ale ja już sama nie wiem zawsze mi sie wydawało że mam cykl 28 dni a teraz to juz nie wiem :( jak mam to obliczyć dokładnie? Mam regularne @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki witam nowe staraczki milenkaaaaa cykl liczysz od pierwszego dnia @ az do nastepnej np ja w styczniu mialam 4.01 i kolejna dostlam 4.02 wiec 31 jeden dni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja coś takiego znalazłam :) Cykl miesiączkowy rozpoczyna się pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego, kończy zaś ostatniego dnia przed następną miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki zapraszam na herbatkę pomarańczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podobnie ja u siebie licze tez podobnie nowa miesiaczka nowy cykl ;p moe zle w odp to ujelam ale dopiero co wstalam i jeszcze sie nie obudzilam do konca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
ada111 to ja zaraz bede :D no to mi wyszło że mój cykl ma 31 dni :) owulacja jutro :D dzisiaj narzeczony ma służbe ale jak jutro rano wróci to sie za niego zabiore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×