Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ja mysle ze pozycja do zaplodnienia ma niewielkie znaczenie, bo jak plemniczki wyladuja w srodku to i tak doleca do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczęściara1989 hehe no może nie wszystko :P ale faktycznie 23 dc to późno trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja mam niby dni płodne ale już po owulacji :( wiec nie wiem czy to ma jeszcze sens zebym sie starła w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do swoich staranek nie bede podchodzila jak do staranek stwierdzilam z bedo to robila tz bedziemy robili bez jakis konkretnych wyliczen obliczen poprostu bedziemy sie kochac tyle ze do konca, pelen spontan bo inaczej sie zadrecze i sex przestanie byc przyjemnoscia a obowiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja dziewczynki dzisiaj juz uciekam bo narzeczony siada :) Odezwe się jutro :) Buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyyzolka dobre podejście :) w tym cyklu właśnie tak będę robić. Bo jak się liczy itd to oszaleć można :) ma być spontan i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaa nie ma cie w naszej tabelce podaj ktory masz cykl staran wiek i date nastepnej@ i skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka .....w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g klara1984...........6..............27.........11.03.11... ......lubelskie tygrysek333....przerwa........25..........19.03.11....... .warmińsko-mazurskie pablinka.............3..............27..........21.0311.. .. .....MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23...........21.03.11...... ..O K/KALISZA Katie84..............5..............27.........25/26.03.1 1......Kraków frycia.1987.........1..............24............???.................słupsk Milenkaaaaaaaa.... ..............22............. .............szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO anvers..............3.............26..........24.02.11??. . .....Antwerpen AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03... ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka .....w lipcu..........22..........06.03.11..........st-g Milenkaaaaaaaa.... ..............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984...........6..............27.........11.03.11... ......lubelskie tygrysek333....przerwa........25..........19.03.11....... .warmińsko-mazurskie pablinka.............3..............27..........21.0311..........MANCHESTER monia_aa......3/przerwa.......23...........21.03.11...... ..O K/KALISZA Katie84..............5..............27.........25/26.03.1 1......Kraków frycia.1987.........1..............24............???...............słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nasz topik dziś wyjątkowo się rozkręcił i ile nowych koleżanek. Witam nowe staraczki, życzę powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie U mnie dziś 13 dc więc z mężem usilne starania. w poprzednim cyklu owulację miałam 15 dc i nic z tego nie wyszło. Ale mam cichą nadzieję że tym razem będzie dobrze. Ja już w łóżeczku leżę z zapalonymi świecami i czekam tylko na męża haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie gdzieś czytałam że zdrowa para ma w cyklu 40% szans na ciążę. klara1984 witaj :) to szalej szalej :D Kreyyyzolka miłej nocy i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie :) nie spodziewałam się że mój topik będzie miał takie powodzenie :) a ile na nim będzie brzuchatek że ho ho :) wszystkie pouciekały a ja się nudzę dziś mam wolne a wszyscy w pracy :P a na co porabiam hmmm mieszkam w Anglii pracuje z moim M w firmie która zajmuje się kupnem i sprzedażą nowych i używanych płyt cd i dvd tzn muzyki filmów i gier :) albo wysyłamy albo zbieramy zamówienia i takie tam :P poza tym zaczynam zajmować się przygotowaniami do ślubu chociaż mam jeszcze na to spoooorroooo czasu :) ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak z mezem sie pobralismy to na poczatku nie odzulismy roznicy ze jestesmy mezem i zona a to dlatego ze juz ze saoba mieszkalismy jakis czas a wy mieszkacie razem pablinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jeszcze z wami posiedze bo wredzioch m proboje sprowokowac mnie na przytulanie i zajal mi wanne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka fajnie że założyłaś ten topik :) oj będzie się działo jak wszystkie zaciążymy a tak będzie na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D przez rozmowy z wami nakrecam sie na tego dzidziusia i nakrecam hehe jak tak dalej bedzie to ''akcja bobo'' szybciej sie rozpocznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyyzolka nie zastanawiaj sie tylko bierz sie do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×