Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

frycia ja tez zawsze kupuje 2, i tak samo jak ty bwkrecam sobie ze to moze jednak to, zostal mi drugi ale nie bede jutro robic poczekam jeszcze troche, wogole nie wiem po co wkrecam sobie i po co robilam bo piersi wogole mnie nie bola a podobno sutki maja byc ciemniejsze a u mnie nie zauwazylam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
pamietaj , ze wszyskie jestesmy z toba i wszystkie jestesmy w podobnej sytuacji co ty, w koncu kazdna z nas kiedys zobaczy 2 kreski, mam nadzieje ze ten czas szybko nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
pamietaj, ze kazda ciaza jest inna, moja znajoma do 5 miesiaca ciazy nie zauwazyla zeby przez ten czas sutki sie zmienialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
a, kiedys mialas podobna sytacje z @, tzn tyle czasu sie spozniala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
To samo co u Ciebie :( nie jesteś sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jakis czas mam takie dluzsze cykle (wogole moje sa miedzy 30a 40 zwykle) ale kiedys nie staralismy sie wiec wiedzialam ze to nie ciaza a stres,a teraz nie wiem czy to stres, chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No biedne :( ale ja już sama nie wiem czy to przez to że spirale wyjełam czy stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
a moze zrobimy test z krwi bedziemy pewne, a moze lepiej nie bo zawsze mozemy powiedziec ze to pewnie test wadliwy lub za szybko:) wole sobie wkrecac ze jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz ja od dwoch lat przechodze wiosna takie dziwnie przesilenie, ze mnie jajniki nawalaja ze hej a potem spoznia sie okres (raz tylko 3 dni ale raz az 10), wiec ja juz nie mam zludzen i wiem, ze jesli mnie tak pobolewa, to przyczyna jest niepekniety pecherzyk Graafa :-( Raz w roku ma prawo zdarzyc sie kazdej a wiosna to dobra pora ku temu. Nie ma az takich cuodow, zeby w sekunde po (ewentualnym) zaplodnieniu bolalo non stop. No niestety... Jesli chodzi o pomiary temp., to nasz termometr jest do d... (a nawet pewnie i do tego sie nie nadaje :-p ) Najlepszy przyklad teraz: czuje sie lekko podziebiona, wiec zmierzylam temperature (czolo wydaje mi sie cieple a ja mam podobnie jak dz. portugalczyka mega niskie cisnienie i ciagle marzne) i wyniki mam nastepujace: pod jezykiem 35, pod pacha 35,1 (bzdury totalne, bo jak mierze normalna rteciowke a nie tym elektroniczynm szajsem to mam zawsze wzorcowe 36,6) a w pochwie 37,4. Takze do pomiarow sie to parszystwo nie nadaje. Trzeba sie zastanowic nad kupnem nowego. Mozecie polecic jakis wiarygodny model? Sloneczko u nas tez boskie. Bylam z psiuta ponad godzine nad rzeka i bylo swietnie ale wrocilam jednak do domu nie ozywiona ale zaspana - no tak, pzedwiosnie. Ale jak tak ladnie swieci to zaraz strzele pranko albo dwa - bedzie suche w trymiga - ale mi sie zrymowalo :-D Ada - Twoj maz wyglada jak najprawdziwszy wojak, Ty jak rebeliantka a coreczka - anioleczek. W kogo ona sie wdala? :-D Fajna z Was rodzinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
a ile czasu minelo od wyjecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
równe 2 tygodnie lekarz powiedział że po wyjęciu będę bardzo płodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba jakis pech krazy wokol nas ze nie zachodzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No też tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
mnie jeszcze troche niepokoja a moze dziwia moje sutki....od 2 tyg bola mnie, wyraznie sie powiekszyly i na brodawkach mam pare bialych kropek..a moze jednak...hm...robie napewno test w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, troche wiecej luzu. Skad mamy wiedziec, czy zachodzimy czy nie? Troche za wczesnie. Ja tez sie wkrecam i nakrecam i przez to wszystko przeczytalam z tysiac stron internetowych, forow i relacji i wniosek plynie jeden: im wiecej czasu mija, tym wiarygodniej mozna ocenic ciaze. Nie zapominajmy, ze okolo polowa to ciaze biochemiczne lub inne wczesne poronienia. Dlatego nie mozna wyrokowac kilka dni po przytulanku. Trzeba sie jakos (jak??? sama nie wiem :-( ) uzbroic w cierpliwosc i odczekac jeszcze tydzien, dwa, trzy... A my same wmawiamy sobie objawy natychmiast od poczecia... Masochistki jestesmy ;-) Z drugiej strony to zabawne: wczesniej kobiety mialy niewielka wiedze i marzyly o jednym: nieuciazliwej (czyt. mozliwie bezobjawowej) ciazy. Teraz kazda z nas dysponuje wiedza naukowa i od switu do nocy marzy tylko o jednym: jak najwiekszej ilosci objawow ciazy. Mdlosci, opuchniecia, bole... - kazda z nas chce to miec. Jak tak na to z tej strony popatrzec: swiruski jestesmy i tyle :-p :-D Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilam - ja wszak nie odstaje ani o jote od reszty i tez 24 godziny na dobe mysle tylko o jednym :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Hej... Ale zescie sie naprodukowaly :) Krejzolka gratulacje takie po cichu i oby sie rozpoczela wkoncu ta nasza tabela :)):)) Rudka ty robilas USG tv??? jesli tak to w jakiej mniej wiecej cenie bo tez to mam miec robione.. :P Milenko i Anvers nie ma co sie zalamywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje sutki tez jakies wrazliwsze sa i kilka malych "grudek" zauwazylam takich, ale piersi wogole nie bola, kregoslup boli mnie w dole tak srednio, a tem znow mi spadla o 3 kreski dzis, ja oszaleje predzej niz zajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to piersi bolą ah ale napewno to od @ bo 6 ma przyjśc jedza jedna podla itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
anvers najlepsze jest to ze kazda z nas ma te objawy ciazowe... gdyby dalo sie je tak odroznic to bylo by fajnie... ja narazie sie nie nakrecam bo wczoraj bylam u gina i wiem ze miesiaczka niestety nastapi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Milenko dzieki za zaproszenie na nk.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga i Milena - tez Was namierzylam na nk :-D i zostawilam przy okazji swoje namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Fajne zdjecia dziewczyny macie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
musze juz uciekac.. ide do mamy paczki robic bedziemy :):):) do zobaczenia wieczorem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Czasem was podczytuję:) Sama udzielam się na innym topiczku staraczkowym. Macie pokaźną tabeleczkę staraczek:) Dziś postanowiłam napisać, jak przeczytałam, że dziś tyle z was testowało:) He, he. Ja @ powinnam mieć też dziś, ale jeszcze nie testowałam . Boję się. pierwszy raz od tych 5 miesięcy, jak się staramy boję się zrobić test... Mam w łazience jeden, ale się boję. Poza tym moje bóle w podbrzuszu mówią, że @ nadejdzie..... Boję się rozczarowania jedną kreską... No to się i tutaj wyżaliłam.... Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
olcik777 pamietaj ze te forum jest stworzone , aby na wzajem sie wspierac...wiec nie martw sie, nie jestes sama...skad pchodzisz i ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×