Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witajcie Zaczynamy starania o dzidzię, właściwie to teraz bedzie 2 cykl, bo w zeszłym miesiącu zaliczyliśmy pierwsze próby i już coś było... :( Było, bo 19.02 powinnam dostać @, a miałam tylko 21 i 22 taką brązowawą wydzielinę. Czułam że cośik jest na rzeczy, piersi strasznie mnie bolały (jak nigdy), rwało mnie w jajnikach... Poszłam więc na bete, wynik z 25.02 - 9... więc zdecydowanie za mało ale jednak coś. Miałam w poniedziałek powtórzyć bete czy rośnie ale niestety w niedziele przyszła @, mocna jak nigdy razem ze skrzepami... :( Wiec nie poddajemy się i ponawiamy próby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Hej ja dzisiaj tak wczesnie... bo moj maz do pracy szedł i oczywiscie mnie musial obudzic... Aniu strasznie drogie te badanie za 100 zł, moj lekarz mowil ze u faceta to tanie badanie.. hmmm moze zalezy od szpitala i od laboratorium..hmm... Faktycznie moze lepiej zostawie to badanie na nastepny miesiac zeby pozniej w razie co nie mowic ze to przez chorobe pewnie wyszły słąbe wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Staraczki - nie witałam się jeszcze z Chcebyćmamą i z Nietoperkiem. Na pewno nie pożałujecie, ze się tutaj znalazłyście :) Nie nadążam czytać laseczki - wczoraj padłam wcześniej do wyra i straciłam wątek. Dziewczyny - test owulacyjny pokazał mi 2 kreski w sobotę wieczorem a dzisiaj mam takie dziwne bóle w podbrzuszu - myślicie ze owulacja aż tak się przesunęła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczkę :) jaki ja mialam dzisiaj fajny sen kurde tylko szkoda ze sie obudziłam snilo mi sie ze ze byłam w upragnionej ciązy a moja córeczka była taka szcześliwa ze w koncu ma rodzenstwo ah może sen sie spelni oby tylko ;) w piątek jade na wies na 12 dni bo mąz jedzie na poligon a mi sie samej w domu nie chce siedziec wiec wybieram sie do rodzinny na odpoczynek psychiczny :) moje kochanie i moja córka zażyczyli sobie sernik wiec niedługo do roboty i zanim M wróci z pracy to bedzie juz gotowy :) dziewczyny ja to nigdy nie nadążam pisac bo zanim to wszystko przeczytam to juz nie mam czasu na odpisanie bo coś zawsze do zrobienia w domu jest :) topik udał sie świetnie :) pablinka a ty gdzie sie podziewasz :) dziewczyny wpadlam na pomysł zebyśmy sie zapoznali ma ktos nk albo powysyłamy sobie zdjęcia na poczte @ co wy na to :) dla was dziewczynki ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Witam wszystkie nowe staraczki :) Ada ale narobiłaś mi ochotki na sernik :P Ja może dzisiaj chrusty zrobię :D Zapraszam wszystkie :D Ja jestem na nk i myślę że to dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz mojego @ 12weronoka5@wp.pl wyslij mi link do swojego profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Wysłałam Ci już link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka może wyslij mi jeszcze raz bo nie dostałam twojego linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie odzywałam się trochę i nadrabiam. Witam wszystkie nowe! Kurcze ja chyba w tym cylku znowu nic, objawy zbliżającej się @ murowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Nie wiem czemu ale przychodzi do mnie wiadomość zwrotna że nie dochodzi do Ciebie wiadomość :( nie wiem czemu :( wpisz Milena Łódź/Szczecin 21lat to powinnam wyskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Syll - a ja myslałam ze może sie udało i bedziesz pierwsza z nas na 2 liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Syll drugim razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
kochana jak kliknełam na ten link to mój profil wykoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki chyba ja rozpoczne tabele ;p ta co sie tak zaklinala na czerwiec/ lipiec zrobilam test nie wiem co mnie naszlo i jest blada druga linia eh jeszcze 3dni do okresu wiec powtorze test jak sie @nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Znalazłam Cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyyzolka BRAWOOOO i GRATULACJE- jak wychodzi blada krecha to za 3 dni będzie juz wyraźna :D JA tez tak miałam i sprawdziła sie w 100% w I ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
aha no jeśli to nie Ty to nie Cie nie znalazłam.Ten link nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia u mnie wszystko mozliwe juz kiedys tez przed zrobilam test byla blada a pozniej @ w terminie sie pojawila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Kreyyyzolka gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyyyzolka KOCHANA CZEKAMY TERAZ NA KRESKE ZA PARE DNI MOCNA :) I GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link nie dziala poniewaz po prolile przerwa sie robi wiec trzeba skopiowacc caly wkleic na strone i recznie usunac spacje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×