Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gratuluję Fistacja:) Super strasznie się cieszę i jak pewnie większość z nas cholernie zazdroszczę ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu i oczywiście życzę dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziunia:) A odnośnie testó to ja kupuje różne w przedziale cenowym mniej więcej 9-14zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja gratulacje, ale miło czytać takie wieści, prosimy jak najwięcje ciążowych fluidów tabelka super,mam nadzieję,,że ta druga będzie się powiększać,a ta pierwsza pomniejszać ja mam stan,że zwątpiłam w to wszystko i przestaje wierzyć,ze mogło się udac, czekam jeszcze 9 dni buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja gratuluje!! :*:*:* super czytac tak dobre wiadomosci ! :))) teraz tylko prosze o sznureczek :D ciagnij za soba jak najwieksza ilosc osob :D:D:D mnie raczej nie pociagniesz bo cos mnie podbrzusze boli jak na okres.. choc tempka wysoka.. nic, mysle ze jutro @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacja!!! Ja też tak chce, ale może się uda. A u mnie 9 dni i jeszcze nie dostałam @. I jakoś dziwnie się czuję, jakby mnie mdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja - rewelacja!!!!! Czyli tak na dobre zaciazylas zanim powstal ten topik, co? Dzieki dziewczyny za info odnosnie testow. Czyli ceny mniej wiecej porwonywalne. Szkoda, ze sprzedaja tylko po jednym tescie - powinni od razu po 5 a przynajmniej po 2, przeciez kazda, bez wzgledu na wynik, testuje ponownie lub nawet wielokrotnie. Ja kupilam te najtansze oraz jeden z tych drozszych (Clearblue), podobno super czuly. Ale tego drugiego uzyje tylko do potwierdzenia wyniku z tych tanszych, jakby co. Na razie cwicze silna wole i nie testuje. Motywuje sie tak (z natury jestem wiercipieta :-p ), ze cierpliwosc powinna byc jedna z podstawowych cech matki, wiec musze sie cwiczyc ;-) My dzisiaj mamy gosci na kolacje, wiec pol dnia przy garach i sprzataniu (nawet maz sie wlaczyl! :-D ) Zrobilam rolade z dzika (dzik od mysliwych z sasiedztwa) z warzywami z naszego ogrodka a na deser moja tegoroczna specjalnosc - mus czekoladowy (lepszy niz francuski oryginal :-p - nie chwalac sie ;-) jakby ktoras chciala moge podac przepis) . Dobra, zbieram sie podmalowac i przebrac. Bede do Was zagladac co i rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już rzuciłam urok na Was tylko czekać kiedy będziecie oznajmiać że to już ;) otóż ja jestem panna tzn, mam chłopaka od 4 lat w Święta Bożego Narodzenia się zaręczyliśmy, i plany były właśnie takie najpierw dzidziuś jak się uda a po porodzie ślub i wesele, instynkt mam już kilka lat zwłaszcza jak jestem u znajomych, którzy mają dzieci i teraz chciałabym żeby i moje było już na świecie ;) nie mogę się doczekać oby zdrowe płeć nie najważniejsza, dodam że oczywiście oboje chcielismy narzeczony jak to każdy facet chciałby syna ;) a mnie się chyba jakieś chorubsko przyplątało dycham i mam wydzielinę żółtą blee, chyba trzeba się bedzie do lekarza wybrać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni płodne zaczęły mi się wedle kalendarza w internecie ok 28,01 i trwały do 06,02 także jakoś wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz wyjdzie,ze cierpie na hipochondrie ;-/ ale dopadł mnie straszny ból krzyża....wyczytałam,że to może być objaw ciąży, zanim zrobi się jeszcze test, do tego dołączyło się tępe odczuwanie podbrzusza, delikatne jak na zbliżającą się @ mongrana podziel się przepisem zwłaszcza,że sprawdzony, chętnie osłodziłabym sobie te nędzne teraz chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola nie przejmuj sie a tez znam te bole krzyza, tez je mialam, mysle ze to jeden z tych wkretow, hihi zakladam tak poniewaz trzeba wmawiac sobie odwrotnie wtedy napewno sie uda :) a ja dzis mialam slabsza na tescie owulacyjnym i wzielam sie juz za robote heheh i zaliczone, temp rosnie mi codziennie moze teraz sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers oby się udało tymrazem, u mnie temperatura utrzymuje się 37 ciągle wczoraj było 36,9 dziś wzrosło, ale sama nie wiem, pewnie masz racje że pewnie sobie wkręcam,a temperature mierze niestety nieregularnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wmawiajmy se ze to tylko wkrety , a moze akurat wtedy okaza sie prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis sa ostatki wiec bzykajcie sie po raz ostatni juz hihi sama nazwa juz mowi ze musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje i potem nie będzie rozczarowania,tylko taka normalność, a jak by się udało to będzie cudnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami zycie potrafi byc piekne :) chyba mam dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja moje gratulacje. W końcu super wiadomość na tym forum. dałaś nadzieje reszcie dziewczyn że i nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mnie bez różnicy,ale z biedronki znosna do picia jest cocacola light orginal i tak zrodził się mój nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam trochę stron bo strasznie dużo przybyło, ale przede wszystkim dołączam się do gratulacji dla Fistacji!!!!!! Teraz trzeba za nią podążać żeby druga tabelka się rozwijała:))) U mnie dziś wielki dzień owulacji...hihi także za 2 tygodnie zobaczymy czy może uda się do nowej tabelki dopisywać:-P nie zapeszajmy. pozdrawiam i miłęgo weekendu życzę wszystkim staraczkom:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl wiesz ja mysle ze nie powinnas sie tak nakrecac, tymbardziej ze te plamienie jakie mialas w srodku cyklu wskazuja na plamienia okoloowulacyjne, zakladam wiec ze jestes po owu.. na objawy ciazowe jest conajmniej za wczesnie pierwsze jakiekolwiek objawy ciazy moga sie pojawic przy implantacji.. a na to tez za wczesnie.. imlantacja zarodka moze wystapic od 7 do 12 dni od owulacji, nie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma biedronki, ale sa podroby coli i tez lighty i zero, ale o nich w porownaniu do biedronkowych to sa siki, dlatego pije pespsi i tez nalogowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie to nie wiem ale dzis 3 dzien jak wzrasta temp i dzis mialam slabsza kreske na tescie owul. wiec sama nie wiem, ale pod koniec zebym byla pewna ze nie robie za wczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×