Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

dziewczyna port. ja owulacje miałam własnię w sobotętydzień temui, a z tego co wiem to plamienia są przed,albo w trakcie...no chyba że to byla jakaś nagła druga owulka...no nic nie nakrecam sie i czekam 9 dni ,wylaczma się i życzę każdej spokojnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes pewna ze owu byla tydzien temu? robilas monitoring? moze tylko ci sie wydawalo ze byla.. wiesz owu nie da sie ustalic samemu.. mozesz jedynie ustalic czas okoloowulacyjny.. skoro masz miec okres za 9 dni to po owu jestes jakies 5 dni.. +-2 dni, bo owu przychodzi miedzy 12 a 16dniem przed miesiaczka oczywiscie zycze Ci jaknajlepiej.. ale wiesz, wiem po sobie ze takie nakrecanie nie wychodzi na dobre zmykam na zakupy buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno Wam się uda nie stresujcie się tylko tak, ja też myślałam że @ przyjdzie kilka nocek pod rząd myślałam że jednak nadeszła i sie bardzo stresowałam ale przetrwałam kilka dni zrobiłam test a też codziennie myślałam ;) ja dni płodne w sumie pierwszy raz się tym zainteresowałam szczerze mowiąc i tylko po obserwacji śluzu zmiarkowałam się że to chyba już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscie juz sa ale to jest nalog, wiec sie na chwile do Was wymknelam :-p Fistacja - czy Ty masz/mialas jakies objawy, poza brakiem @ - jesli tak to jakie i od kiedy? Ja tez mysle, ze pierwsze objawy moga pojawic sie dopiero 2 tyg. po bzykanku a to ze mnie jajniki ciagna caly czas od owu mnie przeraza, bo to nic dobrego - jakis niepekniety pecherzyk czy cus :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Fstacja powiedz jakie mialas objawy i te nawet najdrobniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje objawy hmm... zawsze 7 do 10 dni przed @ bolały mnie piersi i teraz też tak ok 10 dni przed i jak nigdy w życiu nawet raz nie zakuł czy zabolał mnie jajnik nawet jedne razto też tak na 7-10 dni kuły oba na przemian raz slabiej raz mocniej i to mnie właśnie zaczęło zastanawiać a i miałam wzdęcia też jakoś w tych dniach itop miałam gazy nie wiem czy to może być objaw ale czytałam troche o tym i tak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka jak zaciazyla (rany, jak jej zazdroszcze, zwlaszcza, ze wcale nie chciala :-o ), jest w 4. miesiacu teraz i nie ma ZADNYCH objawow. Dlatego ja tez sobie mysle, ze jak sa tzw. objawy od samego poczatku to nie sa to objawy na cos dobrego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis widzialam tyle kobietek w ciazy z takim sporym brzuszkiem i tyle z wozkami z dziecmi, ze mi sie zal zrobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja dzis dopiero teraz..caaaly dzien nie mialam upc... :/ nie dosc ze tv nie moglam ogladac to jeszcze internet tez mi padł... :/ eh.. Super wiesci gratulacje Fistacja.. :D kurcze ciesze sie tak jakby to moje bylo :D:) trzymaj sie i uwazaj na siebie bo teraz te choroby to porazka .. dbaj o siebie...:) Mam nadzeje ze reszta sie pozaraza... Naszej solenizantce zycze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin...:) i przedewszystkim upragnionego dzieciatka :) My z mezem dzis u rodzicow moich bylismy na lekkich tancach wkoncu dzis ostatki czy jakos tak:) troche zmeczona jakasjestem... Dzis tesciu dzwonil zeby nas (my z mezem i moi rodzice no i oni) nad morze na tydzien do Karwi w czerwcu.. troche sie waham bo sie bronie w czerwcu no i najpierw jeszcze sesja.. ale mam nadzieje ze pozaluczam i troche sie z mezulkiem odkujemy i odpoczniemy.. a kto wie moze nasze dziecko poczniemy w Karwi :P?? :) Uciekam pomalutku bo jakas spiaca jestem.. do zobaczenia jutro o ile internetu zas nie odetna :) Buziaczki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokoncyzlam zdania.. tesciu dzis dzwonil bo w poniedzialek idzie nas zapisac na tydzien nad morze.. :)) sprostowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistacja moje gratulacje buziaczki dla ciebie i fasolki;* ja tez sie wkrecalam w szcegolnosci jak ten test zrobilam nawet mdlosci mialam papierochy to na kilometr czulam (nie pale) do tej pory nie przeszkadzaly mi hehe ale wiem ze to psychika ile razy czytalam o dziewczynach ktore takie psychozy mialy ze okazywalo sie ze urojona ciaze mialy hehe ale to chyba kazda ktora planuje ciaze przed terminem @ nakreca sie i obiawy wynajduje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
fistacja gratuluje:) no aby takich wiadomosci wiecej:) dzis okazalo sie ze 2 moich bylych parterow ( z jednym bylam 1.5 roku z drugim 2 lata) okazalo sie ze maja juz dzieci i to same wpadki, hm. teraz sobie tak mysle ze to moze jednak ze mna cos nie tak, no ale nie ma co sie dolowac, musze sobie dac troche czasu ide lulu spalam tylko 4 godziny wczoraj tzn dzisiaj nad ranem, pozniej 12 godzin w pracy i dopiero teraz do luzia...wykoncze sie zycze dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Fistacja ogrooomne gratulacje, dbaj teraz o siebie, poczatek najważniejszy.. No i mam nadzieje że rzeczywiście będzie to piękny wiosenny początek końca pierwszej tabelki, a początek początka drugiej tableki :P Ja już się nie mogę doczekać naszych przytulanek. @ mi się skończyła, więc powolutku bierzemy się do dzieła :D a co tam, nie będe nic liczyć tylko działać. Zważywszy że ostatnio od mamy dowiedziałam się, że po ślubie nie mogła 4 lata !!! zajść w ciążę, masakra :/ Leczyła się, schizowała, w końcu lekarz jej kazał przestać brać leki i wrzucić sobie na luz. Pojechali na wakacje i ...zmajstrowali mojego braciszka. Powód braku dziecka był bardzo prozaiczny... mama miała owulację tydzień wcześniej niż teoretycznie powinna..więc po prostu nie trafiali ;) Tylko czemu to wyszło dopiero po takim czasie? Ja powstałam bez żdnych problemów bo wiedzieli już o co chodzi.. A ja jestem na ostatniej nocce, tym razem mi płacą, tzn nadgodziny ;) Od poniedziałku 2 zmiana więc w końcu mój mąż nie będzie się tulił w nocy do kota, tylko do mnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak trzeba na luz wrzucić , nam się udało bez zbędnych obserwacji może dlatego tak nie schizowałam, ale też szukałam objawów przyglądając się piersiom każda kobieta jest inna i mam nadzieję że te wasze objawy za kilka dni będą zwiastować ciążę, spadam do szkoły się szykować bo to otatni rok, i trzymam kciuki za testujące dziś dziewczyny paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.Ja wczoraj wieczorem zauważyłam u siebie plamienie takie różowe (a do miesiączki mam jeszcze niby tydzień) strasznie bolała i boli nadal mnie głowa a dzisiaj rano jak poszłam siusiu to tak mnie zalało że lepiej nie mówić :( Nie wiem czemu :(Najdziwniejsze jest to że nie miałam żadnych objawów że przyjdzie @,zawsze bolał mnie brzuch kilka dni wcześniej,piersi a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie jakieś dobre wieści :D wielkie gratulacje i dbaj o siebie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jeszcze nie dostałam 10 dzień. Możliwe że 2 testy wyszły błędnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........9.03.11. ........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. .........Bielsko-Biała anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ................Londyn Beata127...............2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ............zielona góra syll......................5.............28.............?? ?... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Madzii22...............3..............22..............25..02.11 .............Wielkopolska Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk NICK..........WIEK........DATA PORODU........PŁEĆ.........MIASTO Fistacja..............25..............??? ...............????..........Skarżysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Madzi mam nadzieję, że w twoim przypadku to faktycznie fasolka , bo u mnie jak jest tydzień po terminie @ to już wie, że pęcherzyk nie pęknął:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam luteinę na torbiel i dlatego może nie dostałam @. Dziwne trochę to, bo luteina jest na wywołanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gratulację Fistacja:) Test to w końcu tylko test, może się pomylić, ale może być także tak że coś się tam podziało, więc nie masz co zwlekać tylko pędź do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteine też brałam na wywołanie ale na mnie nie działa:/ Dopiero po kosmicznej mieszance duphastonu i estrofemu dostałam @ , tak więc moja @ byłą po 2 miesiącach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×