Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

dobra uciekam na spacerek z pieskiem i kolezanka.. .:) taka piekna pogoda ze trzeba kozystac.. :) :) odezwe sie wieczorkiem.. pozdrawiam :* Buska :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe oni pewnie byli tylko do zdjęcia hihihii,albo mieli przerwę kawową ;) ale pięknie dziś,że jak patrzę a to słońce przez okno to mi ciężko w pracy wysiedzieć;)a dziś zaczęłam sezon rowerowy i do pracy już rowerkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki. Zalosne 0,1. Nigdy nie bylam w ciazy. Z jednej strony troche ulga, bo to nie bylo poronienie, z drugiej - rozczarowanie, ze ani sladu po zaciazaniu i obawa, co sie u licha dzieje z moimi hormonami, skoro mnie az tak bolalo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana to chyba lepiej ze niebyłaś bo byłoby Ci dopiero smutno.... Xenia ja sobie wyznbaczyłam tak wcześnie bo policzyłam jako 23 dniowy cykl...no sama nie iwme jak ja mam teraz liczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć doczytałam wczoraj imieniny mamy i teściowej więc nie było czasu zajrzeć. U mnie od 5 dni temp waha się od 36,6 do 37. Piersi troszkę bolą i w dole brzucha pewnie @ przyjdzie wcześniej oby wytrzymała do 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny i te nowe tez :) poprawiam tabelke :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki.......27..........13.03.11.. . .........UK gosia 34...............2..............34..........13.03.2011...... . ..O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. ...........Częstochowa nemi...............sierpień..........30..........17.03.1 1. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11. .. . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8.............28...........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata.....22..........01.04.11.... .......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26...........4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem Xenia33...............5..............33...........12.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie Pelemele........ ......6..............???..............???...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???..... ............Gdańśk ada111..............4..............23..........??? ..... ...........SZCZECIN Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki.......27..........13.03.11.. . .........UK gosia 34...............2..............34..........13.03.2011...... . ..O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. ...........Częstochowa nemi...............sierpień..........30..........17.03.1 1. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11. .. . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8.............28...........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata.....22..........01.04.11.... .......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26...........4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie Pelemele........ ......6..............???..............???...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???..... ............Gdańśk ada111..............4..............23..........??? ..... ...........SZCZECIN Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............??? Poprawiłam siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wyłam pół dnia a dzisiaj tak mnie głowa boli, ze wzięłam 2 ibupromy i nic :( jak pojde do lekarza to zapytam o ta luteine. A dziewczyny wyczytałam, ze jak tylko się pojawi śluz płodny, trzeba dużo pić wody (2 l na dziennie) Ma to zbawienne skutki dla struktury śluzu i plemnikom jest o wiele łatwiej i szybciej pędzić do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Własnie wracam od gina;] oczywiscie rano skoro świt tzn o 5.00 musieliśmy strzelic sobie sexik aby sie zbadac niestety wczoraj tez sie tulilismy bo nie widzielism sie 3 dni:P a dzisiaj to atk leniwie bylo rano ze myslalam ze nie damy rady ahh sie nameczylismy ale udalo sie do konca:) Poszlan do gina i on pobral mi probke z szyjki bardzo gleboko sprawdzil pod mikroskopem i mowi ze od groma tam zywych chlopaczkow gotowych zaplodnic moją kuleczke:) ale ueszcze do owulki nie doszlo i pecherzyk nie pekl moze jutro a moze za 2 dni to sie stanie nie wiem bedziemy probowac :) dr mówi ze wszystko jest super i w ciągou 1-2mcy powinnam mieć fasolke hhhhmm szczerze nie wiem ale nie wierze w bajki dopiero jak bede moze uwierze naprawde:) a ten lekarz jeszvze mi powiedzial bo tak wogole o zajmuje si ebadaniem nieplodnosci i powiedzial ze komorka jajowa w pierwszych 3 cyklach staran jest dziwna i roznie sie z nią dzieje nie potrafi zaakceptowac zarodka czasem jest niegotowa i takie tam hmm ciekawe, a i jeszcze powiedzial ze tylozgiecie nie ma nic do zajscia w ciąze tak jak i jakies pozycje czy kolankowo łokciowa czy misjonarska bez róznicy nogi do góry czy poduszka pod pupe to tez jakaś bajka jak masz byc w ciązy to bedzie hmm zobaczymy co czas pokarze narazie sie miziamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie temp z tych nizszych od dwoch dni, testy owul. ledwo widoczna kreska, prawie wogole jej nie ma, plamienia jeszcze sa ale jakby ich nie bylo, sutki przestaja mnie bolec,jeszcze troche swedza, wszystko wskazuje na to ze moje plamienia to byla jednak @, troche dziwna, z powyzszych obserwacji uznaje ze robienie testu ciazowego jest zbedne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
siemaneczko no u mnie też jeszcze coś tak kapie, temperaturę rano miałam 36,8 zmierzyłam bo myślałam ze ten mój niby@ wczoraj znikł a tu co jeszcze pokapuje. wykupiłam dzisiaj ten bromergon i zaczynam brać może ten mlekotok zniknie i coś pomoże zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pozno juz poddalam sie, nie chce mi sie juz wmawiac ze moze jednak,teraz musze umowc sie na wizyte do lekarza, mam nadzieje ze moje cykle nie zwiastuja niczego zlego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
ja czekam aż testy do mnie dojadą i jeden na pewno zrobię dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
anvers będzie dobrze nie załamuj się myśl optymistycznie nowy cykl nowe możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers ja tez mialam co 28 dni piekne a teraz mam takie rozregulowane raz 30 raz 32 raz 28 ze sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, nie bierzcie ibupronu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze powodowac bezplodnosc, problemy w ciazy i jest zdecydowanie odradzany kobietom w wieku rozrodczym! Tak mi powiedzial kiedys... dentysta. Potraktowalam go jak swira ale sprawdzilam te infe (w necie i podpytalam lekarzy) i faktycznie, ibuprofenu (i innych lekow zawierajacych go) NIE WOLNO brac kobietom w wieku rozrodczym!!! Ketonalu tym bardziej (nawet na ulotce jest napisane, ze moze powodowac bezplodnosc!) Najlepiej nie brac nic ale jak juz trzeba to leki majace w skladzie paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula - no to trzymam kciuki, wszystko na dobrej drodze :-D Mysle, ze to budujace uslyszec taka diagnoze :-D I podziwiam Twojego ogiera - moj o 5 rano to najwyzej moze zaczac glosniej chrapac :-p Dziwne te informacje o trzech cyklach (nigdy sie z nimi nie spotkalam) ale bardzo ciekawe. Warte zastanowienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers - no chociaz jednego testa to mozesz DLA NAS strzelic, co? ;-) "Sicher ist sicher" jak mowia Niemcy (czyli co pewne, to pewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie to zdziwilo z tymi jajeczkami ale on dokladnie mi powiedzial ze juz zjadl zeby na tym leczeniu vezplodnosci widac ze facio sie zna bo bylo tam sporo kobiet ktore mialy nie byc nigdy w ciący ot co i sa!!!! wlasnie te 3 pierwsze miesiące staran wytyczyl ze zajscie w ciąze jest prawdopodobne w 25% ale dla kobiet w wieku od 20 do 30 ale wiekszosc tych jajeczek jest zdeformowana bądz nie gotowa na przyjecie plemnika lub tez wiele innych przyczyn na to wplywa. Ale powiedzia tez ze dość rzadko dochodzi do braku peknięcia pecherzyka graffa ale mozemy pomodz komorce lepiej sie przygotowac bo jesli nasienie u mojego m jest ok i u mnie ok to wspomodz komorke w taki sosob czyli zdrowsze jedzenie zero fastfoodów wiadomo troche ruchu, zero nikotyny, alkoholu itp . ale u mnie to rzadna z tych rzeczy bo ani nie pale nie naduzywam zbytnio alkoholu ale wypije lampke wina oczywiscie bez przesady! ruch to wiadomo czasem skocze na spacer ale tak nalatam sie codziennie po uczelni ze jak wracam do domu mam dosc a jeszcze jakies cwiczenia dajcie spokoj nie mam sily! a fast foody czasem zjem jakies kurczaki z kfc albo cos w mcdonaldzie ale to tez nie tak czesto takze mam nadzieje ze sie zysci to co powiedzial pan doktor jestem spokojniejsza. jesli nic z tego nie bedzie kazal do czerwca probowac a jesli wtedy znowu nic cos pomysli innego takze mnie podbudowal dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula, a do jakiego ginokologa ty chodzisz. pytam z ciekawoscie,ewentualnie na przyszlosc, bo tez jestem z Koszalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Ja zrobiłam dziś teścik, bo @ nie ma i póki co żadnych znaków, że przyjdzie. I tak jak myślalam jedna gruba i wyrażna kreska:) Więc prawdopodobnie mój pęcherzyk się obija i nie pęknąl, poczekam jeszcze kilka dni i będę musiała się wybrać do gina po jakieś tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria ja chodze do Waldemara Świerczyńskiego na Jachtowej blam dopiero na 1 wizycie a wczesniej bylam z moim M na badaniu nasienia. a ty do kogo chodzisz jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza musial pecnąć:P a moze zaczekaj jeszcze sie okarze:P wczesniej tez byly poruszane tematy dotyczace @ w czasie ciąży jest to mozliwe moja tesciowa mama i ciocia mialy do 3-4 miesiąca @ nawet nie wiedzialy ze sa w ciązy!!!!!!!!ale dzieci zdrowiutkie co widac po mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wiecie co??Ja chyba wróżka jestem.Tak jak pisałam wczoraj zrobilam test rano,a nawet dwa bo mam paskowe,bo jedne za dużo namoczyłam,ale pokazał jedną kreske,drugi również ale niewiem czy robiłam je dobrze,staralam sie ;) Do rzeczy,Jakież było moje zdziwienie kiedy wtroszke później poszłam do ubikacji a tam :O okres,tak mi się wydawało bo miałam rózwe gacie hehee No,ale przebrałam się załozyłam co trzeba i mam zamiasty okresu brązową wydzieline.Niewiem czy to okres,czy nie???Przyszła "@" ot tak sobie,brzuch mnie nic a nic nie boli,piersi też w ogóle a nic nie bolą. Nie kumam,narazie czekam na rozwój sytuacji.A dodam,że co miesiąc jak miałam dostać już okres,brzuch mnie boli i piersi są nietyklaskie.A teraz nic a nic,jedynie wczoraj co pisałam że jajnik lewy mnie kłół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zapomniałam Wam napisać. Dziś dowiedziałam się, że moja znajoma jest w ciąży. Jest w 3 miesiącu a dowiedziała się dopiero jak poszla sobie zbadać tarczyce i jakieś tam inne badania przy okazji. I nie miała pojęcia, że jest w ciąży, bo okres miała normalnie 3 miechy a w ogóle nie planowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mojej niby @ nie ma ani sladu, 2 dniowe plmienie? czy 2 dniowa @? hmmm, moja @ zwykle trwala 5 dni od zawsze, mam robic se jakies nadzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej dziewczyny :) mam pytanie...czy była któraś z was w ciąży i piersi ją bolały tak jak w oczekiwaniu na okres? proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×