Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

któraś z was pisała kiedyś o monitoringu cyklu... kiedy trzeba się wybrać do gin (którego dc) by takowy ewentualnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na monitoring ide zawsze 3-4, 7-8 i 10-11 dc 3-4 zapisuje mi leki, 4-5 dni później zprawdza, czy coś po nich urosło, a następnie zależnie od wielkości pęcherzyka po 2-3 dniach sprawdza czy pękł. A jeżeli nie urośnie to każe wziąć jeszcze leki po ok 3 dniach znów na sprawdzenie. Jak urośnie to po 2-3 dniach na sprawdzenie czy pękł, jak nie to pregnyl. :) A jeżeli znów nie urośnie nic mimo dodatkowych leków to cykl do bani ;) Tak jest umnie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam na monitoring od 10dc co dziennie albo co drugi dzień nie brałam nic bo miałam zawsze pęcherzyki tylko przed inseminacją brałam clo żeby było więcej pęcherzyków i tez chodziłam co dziennie na usg i później dostałam pregnyl na pęknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka bardzo dziękuję :) czyli powinnam zapisać się zaraz po @, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie jakies bole podbrzusza sie zaczely wczoraj, uczucie dosc dziwne, jakby ktos probowal rozciagac mi sie w srodku:( do tego mam wrazenie jakby cos mi tam "opadalo w dol" nie wiem jak to inaczej opisac. dzisiaj dopiero 18 dc, wiec sama nie wiem co mi sie tyam dzieje, i czy to luteina tak dziala:( ajlin-- ja mialam 2 cykle z monitoringiem przy clo. bylam co 2-3 dni zaczynajac od 9-10 dc. za kazdym razem pecherzyk pieknie rosl i pekal, wiec nie mialam wymuszanego pekniecia. jak w tym cyklu nam sie nei udalo to bede sie zapisywala na badanie droznosci. mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. ira-- lepiej dmuchac na zimne, wez od gina nr tel zeby moc sie z nim skontaktowac nastepnym razem, wtedy moze Cie tel uspokoic, albo powiedziec wlasnie, ze trzeba sie wybrac do szpitala. przynajmniej taka polityke stosuje moj gin. koza-- no to tak po cichu bede trzymala za Ciebie kciuki ja mam testowac 3, zobaczymy jaki ten czerwiec bedzie dla nas. moze bedzie laskawy i bedzie wysyp jak w kwietniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
czesc wszystkim sllip no niestety trzeba jeszcze czekac.... ja nie mialam zadnych objawow,he he za chwile wychodze po buleczki i z moja stokrotka do przedszkola a potem biegiem do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira-- bynajmniej ja sie nei nastawiam i nie doszukuje objawow. raczej stwierdzam, ze luteina zamiast wplywac na moje humorki wplywa na moje miesnie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin - dziekuję. Dla Ciebie :) U mnie zaraz chyba będzie jakieś burzysko - cosik ciemno się zrobiło. Z nastrojem dzisiaj już lepiej. Jeszcze sobie trzasnę kawusię i będzie całkiem ok. :) Nie mozna się poddawać, tylko czasem człowiek się rozkleja. A tak w ogóle to jestem w dwóch robotach :( do 18 mam dzień z głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widzę ze nastroje dzisiaj lepsze. Dziewczyny wracać do tabelki i proszę dalej męczyć się tu z nami a nie iść na łatwiznę ;) Sipp mamy tak samo- u mnie tez 18 dc tylko nie dał mi gin żadnych leków w tym cyklu. Wczoraj wyraźnie była owu myślałam ze się skrece tak mnie bolało. Nie mogłam się wyprostować chodziłam skulona. No ale niestety w najważniejszym dniu nie było przytulanek i jestem wkurzona bo pewnie znowu wszystko diabli wzięli... Najpierw czekam cały mc na ten dzień a potem się poprztykam z moim i nici... Widzę ze pojawiły się nowe Fasolki na horyzoncie. Gratuluje dziewczyny! A plamien bym nie bagatelizowala, bo ja na takie plamienia lezalam tydzień w szpitalu w 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
u mnie za oknem deszczowo i zimno,,,buuu ja juz po wizycie zbadala mnie i nic nie widzi niepokojacego wszystko wporzadku fasolka juz mierzy 1,1cm zadnego krwiaka nic, dala mi od siebie magnez i to wszystko a jak robila mi usg to sama zauwarzyyla ze mam plamienia.... oby na nastepnej wizyty.... [link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/oar8gzu3vkexaug4.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- u mnie owu byla w 14 dc, wtedy mialam idealny sluz, a dzien pozniej mozna powiedziec, ze nie mialam wcale sluzu. dzisiaj znowu poczulam mokro, ale sluzu na razie nie widac, tylko czuc. za tydzien mam testowac z polecenia gina i szczerze mowiac jakos mi sie nie spieszy do tego nastepnego piatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie udalo przytulac 3, 2 dni przed i w dzien owu, mielismy codziennie ale byla kosa, i tak dziwne, ze sie pogodzilismy w dzien owu. chociaz wydaje mi sie, ze maz raczej wolal sie pokajac, zeby zaliczyc przytulanie niz w rzeczyuwistosci poczul sie winny. no ale tak czy inaczej pokajal sie i przytulanie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, a ja oczywiście w dzień owu już miałam go dość, polozylam się spać i już. Znudziło mi się już gadanie na ten temat. I z przyjemnością pokaże mu test z 1 kreska za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- ja swojemu powiedzialam, ze jak on nie bedzie sie wysilal, to ja tez nie bede, wydamy bezsensownie pieniadze na leki, ktorymi bede podtruwala swoj organizm. tak sie tym przejal, ze chyba w koncu zrozumial, ze albo bedzie bral czynny udzial w planowaniu a nie samym robieniu, albo poczekamy jeszcze dlugo na potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się poczuje winny z miesiąc. Skoro ja odpuscilam w godzinę zero to da mu do myślenia. Kolejna wiazanke usłyszy wraz z ujemnym testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- moze wtedy zrozumie co nieco. oni dosc lekko podchodza w wiekszosci do calego starania. uwazaja, ze skoro ich drogocenne nasienie trafia w odpowiednie miejsce to ich rola jest wypelniona w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmocniejsi są w gebie i gadaniu.. O tym jak się starają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin. Najlepiej na ten monitoring idz na początku cyklu, wtedy lekarz będzie mógł zdecydować kiedy masz przyjść i w ogóle. NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Madzii22............4............22...........26.05.11... ......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... ......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka........15.............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO kozza...............3.............27...........25.05.11 ..........okolice Łodzi Pechowa...........1.............22...........15.05.11.... ......śląsk ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???......... ..4........gdańsk Ira1....................???...........???............???. ...........6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam aga
Hejka drogie kolezanki.Jutro mija dzien w ktorym powinnam dostac @ ale nie wytrzymalam i 3 dni temu zrobilam test i wyszly mi dwie kreski ale na jedna tak bladziutka ale jest.Na samym poczatku sie ucieszylam ale chyba za duzo sobie wkrecam ostatnio tych "zlych" rzeczy ze cos moze byc nie tak.Ogolnie jestem troche rozkojarzona i brzuch mnie troche pobolewa ale nie tak jak zwykle wiec mysle ze udalo sie:)) Zarejestrowalam sie juz na 8 czerwca do lekarza mam nadzieje ze on juz cos zobaczy to bedzie ok 7 tyg.Najgorsze przedemna powiedziec w pracy jak juz lekarz potwerdzi nie beda zadowoleni ale mam to gdzies.Mam taka prace ze raczej nie bede za nia tesknic(dobrze ze chociaz kolezanki sa fajne).Tydzien temu dosc sie nadzwigalam i brzuch mnie troche bolal.Wnoszenie skrzynek z piwem po schodach to co kochamy w pracy najbardziej:( a ja nie mam zamiaru stracic ciazy przez to.Odezwe sie i trzymam kciuki za was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł.Taka tam aga uważaj na siebie?kobieto gdzie skrzynki z piwem w twoim stanie ale pewnie wcześniej nie wiedziałaś ze jestes prawdopodobnie w ciąży i pracowałaś jak zawsze.Uważaj na siebie Ajlin nie przejmuj się wpisami jakiejś dziewuchy bo normalna kobieta i ubliża na forum i jeszcze włazi z butami do naszego wątku ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam aga
Wiem ze musze uwazac ale dopoki mi lekarz nie potwierdzi to moge sobie pogadac.Jesli chodzi o to czy wiedzialam to owszem ale nie bylo komu u nas nosic bo jest taka zasada ze jesli jedna stoi na kasie to druga donosi wszystko na sklep typu piwo i napoje dla mnie osobiscie to porazka bo magazynier jest tylko do 16 i czasami ma gdzies a my biedne kobitki prawie same chudzinki jakos dajemy rade.Pocieszam ze to juz niedlugo pozatym to praca w nocnym wiec i tak prawo jest po mojej stronie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) moze ktoraś z was odpowie mi na moje pytanko. czy jest możliwa owulacja w trakcie trwania @? dlatego pytam ze dzis mam 4 dc praktycznie @ juz mi sie kończy i zauwazyłam u siebie z tym juz brazowym plamieniem sluz przezroczysty identyczny jak sluz plodny,wczesniej takie coś mi sie nie pojawiało,pod koniec @.tak pozatym mam cykle 28 dniowe(bo z duphastonem). jak byscie cos wiedziały na ten temat to napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Cześć Dziewczęta! Ja cos czuję, że nie ujadę do 2 czerwca... chcę już wiedziec, czy udało się tym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
ania29-2011 - jak najbardziej śluz płodny może pojawić się pod koniec @, ponadto owu wystepuję w pierwszym dniu ustapienia śluzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kozza wielkie gratulacje. U mnie 30 dc. Brzuch mnie trochę boli jak na @. Zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) to ja znowu z moimi objawami hehe kluja mnie jajnki na przemian i po troszku, sutki jakies takie drazliwe sie robia juz nie moge sie doczekac czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... ......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22............4............22...........26.05.11..........Wielkopolska kozza...............3.............27...........25.05.11 ..........okolice Łodzi Pechowa...........1.............22...........15.05.11.... ......śląsk ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???......... ..4........gdańsk Ira1....................???...........???............???. ..........6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze, że cichutko jak to przy piątku:) ania29-2011, powiem tak wydaje mi się że jest to możliwe bo znam dziewczynę (moja kuzynka) która zawsze w ciąże w czasie @, zawsze się zabezpieczali a akurat wtedy tego jednego dnia im prezerwatywa pękła, zdaniem lekarza to albo jakieś jajeczko nie pękło albo narodziło się nowe, takie troszkę spóźnione:):) oczywiście az taka tragedia to nie była, ale troszkę dziwne dla niej to było na co lekarz powiedział że wcale nie takie dziwne, bo podczas @ na samym początku jest możliwe zajście w ciąże ale jak to jest naprawdę to nikt nie wiem a ja tez mam pytani, kiedy pojawia się biały gesty śluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×