Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość kozza
hej dziewczyny. no Madzii-to również trzymam kciuki..a robisz test? A ja, dzis wszystko ok. Właśnie wróciłamz pracy, padnięta ..kupiłam test, tak żeby jutro zrobić i sprawdzić..już powinien wyjść.Martwi mnie ból gardła, okropny..eh musze to świństwo wyleczyć jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki. ja już po wizycie u lekarza. Potwierdził,ciąża na 100%. jest pecherzyk 5 mm i moze podwojny lub jakis maly krwiak, teraz wizyta 7 czerwca. ciąża pod szczególną ochroną i jakby bolał mnie brzuch lub plamienia to do niego lub szpital. uf kamień z serca. buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki u mnie niestety znow @ data kolejnej 23.06.2011 pliz o wpisanie do tabelki cos wogole predzej mi przyszla a pozatym biore luteine ale nie wiem czy taknaprawde ona mogla przyspieszyc @ jak myslicie?? przepreszam ze sie nie udzielam ale czytam regolarnie oczywiscie dalam troszku na wstrzymanie:) gratulacje dla nowych mamusiek\:) witam wszystkie nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... ......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska kozza...............3.............27...........25.05.11 ..........okolice Łodzi Pechowa...........1.............22...........15.05.11.... ......śląsk ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???......... ..4.........gdańsk Ira1....................???...........???............???. .........6.........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozza Madzii22 odzywajcie się jak testy wyszły:)))?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viwomabn
widze, że nikt nie odpowiedział na moje pytanko:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mi test wyszedł negatywny w 31 dc. Nie rozumiem czemu jeszcze nie dostałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co zrobić. Lekarz powiedział że jak się nie uda po tabletkach anty to będę miała stymulacje jajeczkowania. Ale po 4 cyklach to nie za wcześnie? A może najpierw zrobić wszystkie badania? Inne wyjście to iść do innego lekarza na monitoring cyklu? Sama nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej dziewczyny :) u mnie dziś pochmurno, chyba będzie padać. monia_aa gratulacje :) Dziewczyny mam pytanko a propos kwasu foliowego... jak długo zanim zajdzie się w ciąże można zażywac kwas foliowy, bo ja byłam u lekarza i mi powiedziała , że nawet pól roku przed planowana ciążą, a co jeśli już minęło to pół roku i zażywa się 8 miesięcy, bo jeszcze nie jest się w ciąży nie ma to znaczenia? proszę odpiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy można brać cały czas. Jak chodziłam do liceum to nawet wtedy kazali nam brać bez względu na to czy będziemy w najbliższym czasie starać się o dziecko czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dzięki Madziii22 :) tak myślałam ale wołałam sie upewnić, wiem tylko tyle, ze w 1 trymestrze ciązy jest bardzo ważny :) a wy dziewczyny zażywacie cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zażywam mimo ze mąż teraz wyjechał na pół roku ale juz profilaktycznie biore bynajmniej sie staram bo czasem zapominam. ucioekam sprzątac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Madziii22 ja też od października, albo listopada, :) kupiłaś w aptece folik, czy lekarz Ci przepisał? ile razy dziennie zażywasz? Mi na początku lekarz przepisał bo zapytałam o kwas foliowy i na receptę kosztuje parę groszy i kazała mi zażywać tylko 3 razy w tyg bo był mocniejszy, a teraz zażywam folik i tam pisze raz dziennie, ma mniejsza dawkę i pewnie dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej dziewczyny.. Madzii nie przejmuj się..może jeszcze wyjdzie test .. Kobietki rano wstałam -5.40 juz nie mogłam wytrzymać..testowałam-wyszła druga blada różowiutka kreska :) Czuję się cudownie, trochę miej zestresowana... :) teraz mam nadzieje, że ciąża się będzie ładnie rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
kozza gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę teraz po 2 tabletki. Lekarz mi tak kazał. A jak się uda zajść w ciąże to nawet 4 tab. dziennie. Ten kwas jest po 250 tabletek ale nie wiem jak się nazywa. Nie dostałam jeszcze @ więc nadzieja jeszcze jest. Czytałam że nie którym dziewczyną test wychodzi nawet tydzień po terminie @. Zobaczymy co będzie dalej. Nie wiem tylko co oznaczają te bóle co miałam od 20 do 24 dc. Jeszcze nigdy mnie tak nie bolało. Ciesze się że Ci się udało. Naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Madziii22 na pewno będzie wszytko w porządku, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleje z tej niepewności. A któraś z was piła ziółka ojca sroki albo klimuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Ja nie piłam, pije tylko len mielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
ja już po sobotnich porządkach :) u mnie pogoda do kitu, pada i pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza moje gratulację :) w takim razie mamy już naszą 10 szczęśliwą mamusię :) teraz życzę aby lekarz potwierdził i żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo, wreszcie dobre wiadomosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D No poprawilyscie mi humor, bo mialam zjechany przez sasiadow na dzialce :-o Moniaaa, kozza, to na prawde super! Ale moniaa, czemy Twoja ciaza mialaby byc zagrozona, to cos powaznego, czy tylko lekarz dmucha na zimne? Madzi, pewnie, jeszcze nie wszystko stracone. Miejmy nadzieje (ale bez zbytniego nakrecania sie, bo ono szkodzi ;-) ), ze wszystko bedzie po Twojej mysli :-) Hcg nie zawsze przedostaje sie w wiekszych ilosciach do moczu, w skrajnych przypadkach sikance do 6 miesiaca ciazy moga nic nie wskazywac :-p Dlatego jedynym wiarygodnym zrodlem jest hcg z krwi. Jesli nie chcesz latac po scianach z niepewnosci, maszeruj oddac krew :-) Vix, ja juz wszystko krece co i jak z tym sluzem. Grunt, ze nauczylam sie odrozniac plodny :-p Poszukaj w necie, jesli pilnie potrzebujesz infy. Ja wiem tyle, ze sluz u kazdej kobiety moze oznaczac cos innego, sa pewne prawidlowosci ale pewnosci nie ma zadnej. Folik powinno sie brac minimum 3 miesiace przed zaciazeniem (mozna i 100 lat przed) i 3 miesiace po. Od drugiego trymestru powinno sie folik odstawic (nadmiar tez szkodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monograna lekarz dmucha na zimne. trzymajcie kciuki 7 czerwca teraz ;) jak chcecie możecie wpisać mnie do tabelki :) wiek 23 a który tydzien jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku starania odłożyliśmy ze względu na ślub (1 październik), i tak spróbowaliśmy w tamtym cyklu i od jednego razu nam coś wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×