Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

to narazie jest przeźroczysty przeplatany takim gęstym i generalnie lepki, w ogóle przedłużyli mi umowe i mogę psokojnie zachodzić w ciąże ;) a odliczam dni też do urlopu już tylko miesiąc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że Ci przedłużyli umowę a na długo?? Ja mam umowę do września i też mam nadzieję że mi przedłużą :) ja to się z moim M tylko do września staramy a później on wyjeżdża na 6 albo na 8 miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja sie nie najlepiej czuje ale psychicznie, chyba mam jakiegos dola, taka hustawka nastrojow,wszystko mnie drazni, poplakalam sie nawet nie wiem sama z czego, teraz tez mi sie chce plakac nie wiem czemu, chcialabym pociagnac was wszystkie jak sie uda, teraz jak pomysle o testowaniu to jest mi to obojetne czy bedzie kreska czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jakby mi cos waznego odbierano sila, jakbym za kims lub za czyms mocno tesknila, takie jeakies dziwne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 4 lata, więc jest jakies pole manewru...mam nadzieję,że teraz jak juz mam zawodowo sytuacje pewna to uda nam sie zajsc;) moze tak mialo byc ze musielismy poczekac na moje przedłużenie ... mnie boli i drętwieje krocze nie iwem co sie dzieje Anvers rzeczywiscie szaleja ci hormony,wspolczuje Ci bo mialam taki stan miesiac temu ale to bylo ewidentnie po dawce progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez odliczam czas do urlopu ale dopiero w sierpniu wyjeżdżamy. Laski od czwartku czyli od owu boli mnie brzuch.. Nie wiecie ci to może być ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia ale masz taki ciagly bol czy pobolewania ? bo ja mam pobolewania takie lekkie i zauwazylam ze one chyba ciagna sie od owulacji wlasnie ale co to jest to sie okaze za pare dni mam nadzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, kubel zimnej wody Wam wyleje, bo ja takie pobolewania od owu do @ mam prawie w kazdym cyklu od dluzszego czasu i jak widzicie w ciazy nie jestem. Nie mowie, moze Wam sie udalo ale te pobolewania NA PEWNO nie daja odpowiedzi na to najwazniejsza dla nas pytanie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje kubel zimnej wody jest konieczny, żeby sobie nie wkrecać ale to że boli podbrzusze to sie tego nie zmieni ;) ja zaczynam jednak wierzyć, ze sie udało w tym cyklu, nie iwme dlaczego ale tak juz czuje, pomyslicie ze wariatka ze mnie,ale mam przeczucie jak cholera ehhh i tylko czekam do 6go czerwca jak sie wszystko wyjasni ;))a z przeczuciem bede rzyc bo mi weselej ;))) acha wczoraj moja kolezanka urodzila :) dzis sie o tym dowiedzialm,ale od wczoraj ciagle o niej myslalm, i mnie podkusilo by skrobnąć czh moze juz zostalam ciocią ...a termin miala dop.na 5go ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl - no ja tez zyje z bolem, nawet dzis, wiec wiem jak to jest i ze nie jest to bol wymyslony (choc oczywiscie wkrecanie sobie go podsyca ALE niewkrecanie nie eliminuje, taki to wredny stwor :-p ) Chodzi mi jedynie o to, ze ten bol ani nie oznacza ani nie wyklucza ciazy, po prostu kompletnie nie mowi W TEJ KWESTII nic ;-) (przynajmniej tak to jest u mnie) Ale przeczucie, oooo, przeczucie to juz inna kategoria! W kwestii ciazy jest dla mnie bardziej wiarygodne niz objawy fizyczne. Wiec: OBY CIE NIE MYLILO!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
witam dziewczyny, Ja czekam na @ ktora powinnam dostac 2 czerwca. Mam dziewne przeczucie ze jestem w ciazy. dziwnie ciagnie mnie w brzuchu, wczesniej mialam klucia, piersi mi urosly ( ale mi sie podobaja ;))) ale sa miekkie nie jakies nabrzmiale, sutki bardzo wrazliwe, siusiam bardzo czesto ( ale moze to pecherz), tezt na razie negatywny ale pewnie za wczesnie. po jakim czasie mozna zrobic beta zeby wynik byl w miare wiarygodny. co myslicie czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z telefonu bo juz sie polozylam , przeczucie to dopiero niewyjasniona bestia :-) ogolnie morgana rozumiem doskonale twoj przekaz i pewnie wiekszoscmiaa takie bolace objawy i mimo zdrowego podejscia czula bol i niegasnaca nadzieje ze ten cykl to wlasnie ta wielki chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z telefonu bo juz sie polozylam , przeczucie to dopiero niewyjasniona bestia :-) ogolnie morgana rozumiem doskonale twoj przekaz i pewnie wiekszoscmiaa takie bolace objawy i mimo zdrowego podejscia czula bol i niegasnaca nadzieje ze ten cykl to wlasnie ta wielki chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
czasami to jest taka intucicja ale zobaczymy czy nie mylna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha, dzisiaj to ja otwieram dzien... nie spodziewalam sie, bo nie jestem rannym ptaszkiem ;-) Ale jestem najwyrazniej w antyciazy, bo od trzech nocy zmagam sie z bezsennoscia :-( No nic, samo przyszo, moze samo przejdzie... A teraz ide sie czyms zajac, bo w lozku nie mam juz czego szukac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak dziewczyny! na reszcie wrocilisnmy do swojego domu. rodzice wrocili z wczasow i sami zajma sie teraz swoimi zwierzetami. te 10 dni trwaly dla mnie miesiac. nie wyspalam sie nawet raz, zreszta dzisiaj tez sie nie wyspalam, bo kotom cos w dekiel wali i nie odchodza ode mnie na krok nawet w nocy. nawet ta starsza, co to najczesciej chadza wlasnymi sciezkami teraz tez wlazi nam do lozka i spi wtulona we mnie, albo na mnie... no a 6 kg spiace na brzuchu i piersiach potrafia skutecznie wybudzic... z mezem wczoraj mielismy ostre spiecie, zreszta ostatnio to ja jestem tak caly czas podkurwiona. byle powod a u mnie juz jest pelna mobilizacja i wnerwienie. pewnie dzialanie luteiny u mnie wlasnie tak wyglada. cocacola-- u mnie wlasnie tez takl bylo 2-3 dni, ze czulam jakbym miala zdretwiale krocze, w sobote i niedziele znowoz tak mnie bolal jajnik lewy, ze chcialam wyjsc z siebie i stanac obok:( no ale dzisiaj juz jest ok:) gratulacje nowym przyszlym mamusia. oby ciaza byla spokojna i bezstresowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana pojechał w delagacje z pracy bo nowa filie otwierają w niemczech i tam trzeba wszytskiego dopilnowac.Zobaczymy jak to bedzie z tym przyjezdzaniem.Smutno mi baardzo ale jakos damy rade moze nie bedzie tak zle.A jak tak mysle moze zrobie sobie poziom hormonów i sie przebadam?sama nie wiem przed staraniem sie o dzidzie robiłam usg dopochwowe i cytologie i nic wiecej.I tak mysle ze szkoda tak darmo stracic tych 6 miesiecy i moze sprawdze poziom przeciwciał na toksoplamoze,różyczke i cytomegalie?a wy robiłyście przed staraniem takie badanie?bo ginekolog daje juz jak jest sie w ciązy skierowanie na te badania ale szybciej tez mozna zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wkręcam, tylko nigdy takiego czegoś nie miałam... :( Bolało mnie w dzień owulacji - owszem, ale później byl spokój.. Odpukać przez ostatnie 2 lata mialam spokoj ze sprawami ginekologicznymi, wiec aby tak zostało ...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ANUSIA86 ja miałam robione badania na prezeciwciała różyczki i toxo gin mi dał skierowanie jak tylko powiedziałam zę się zaczynamy starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tygrysku:)bo moje kolezanki jak sie starały to nie ribiły tych badan dopiero jak zaszły to wtedy. a ty tygrysku chodzisz na KASE CHORYCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Anusia ja to prywatnie chodzę i kupę kasy mnie to kosztuję ale czego się nie robi dla dzidziusia :) lepiej zrób te badania bo mi mój gin powiedział że jak ktoś ma toksoplazmozę to może być powód dla którego się nie może zaciążyć. Mi z badań wyszło że już kiedyś byłam chora na tą chorobę i teraz mam dobre przeciwciała. Moja mama zanim urodziła moją siostrę to się leczyła dość długo właśnie bo miała toksoplazmozę. więc może lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ktoras z was pisala o jeszcze jednym badaniu ktore malo ktory lekarz zaleca a ono powoduje potezne problemy z zajsciem. w piatek ide na badanie krwi wiec od razu bym je tez zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg niestety nie kojarzę o jakie Ci chodzi badanie ale jeśli takie jakieś jest to ja też bym chciała je zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się przyszłe mamusie ;-) jestem tu nowa, czytam wasze forum już jakiś czas i postanowiłam do was dołączyć :-) Jestem mamą 7 letniego synka, który codziennie wypytuje o braciszka albo siostrzyczkę... Od tego miesiąca zaczynamy nasze starania jajeczkowanie miałam 26 maja,co prawda z mężem "przytulaliśmy się" 22 i 24 maja (mąż musiał wyjechać i nie udało nam się później) ale plemniczki żyją kilka dni więc może udało im się przeczekać do dnia owulacji tj.26maja. Dziewczyny prosty sposób określenie dni płodnych i owulacji, można zakupić w aptece testy owulacyjne, mój ginekolog powiedział,że są rewelacyjne bo wskazują dokładnie np.zależy które ale np,że mamy 24-36 godz w których jest najlepszy czas na zapłodnienie. Mam nadzieję,że się udało.... Mam obrzmiałe piersi od 2 dni, chodź okres mam mieć za 10 dni a następną owulacje za 25 dni. Przeglądają różne fora, mogę teraz stwierdzić,że takie objawy mogą być bardzo mylne i nie można się nimi w ogóle sugerować a najlepiej nie myśleć o ciąży w każdej wolnej minucie dnia ...(tak jak ja to robię) Bo w końcu zaczynamy wierzyć i czuć się w ciąży a jest to wspaniałe uczucie, lecz najgorsze jest później rozczarowanie... To jest niesamowite co psychika kobiety jest w stanie zdziałać z naszym ciałem i odczuciami... Czy któraś z was tu na forum też tak miała,że była pewna ze jest w ciąży i miała wszystkie oznaki,że na pewno jest a tu nic..? pozdrawiam was Serdecznie i Trzymam Kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!!!! widzę, że tabela na dole się zapełnia oby tak dalej :D Xenia byłaś w klinice na wizycie czy sobie odpuściliście ? A ja jestem już na 100 % pojedyńczą przyszłą mamusią, ale strasznie się cieszę, że wszystko się wyjaśniło a mój bąbel ma już ponad 6 cm i robi się z niego\niej konkretny człowieczek :D badania prenatalne wyszły bardzo dobrze, leki też już odstawiam i mam nadzieję, że dalszy ciąg będzie już normalny :D chociaż na razie muszę jak najwięcej odpoczywać, co robię grzejąc kości nad jeziorkiem :D buziaki dla wszystkich w ten upalny dzionek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- wydaje mi sie, ze Xenia pisala, ale nie dam nawet sobie malego palca za to uciac:) barbera-- super, ze fasolka sie rozwija. odpoczywaj puki mozesz, pozniej bedzie wiecej szalenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggimeggi82 witaj :) co do testów owulacyjnych to my je odkryłysmy już dawno temu ale co fakt to fakt są bardzo przydatne i się w wielu przypadkach sprawdzają bardzo dobre:) Co do tego czy któraś z nas czuła że jest w ciąży a okazało się że nie to jakbyś przeczytała cały nasz temat to byś wiedziała że w sumie każda z nas to przechodzi co miesiąc :)życzę powodzenia w staraniach :) Witaj Barbera :) miłe że nas odwiedziłaś :) Cieszę się bardzo że u Ciebie wszystko dobrze :) szkoda że tylko jedna fasolinka została ale lepiej jedna niż żadna :) pozdrawiam i odzywaj się do nas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp to badanie to na tą podstępną CHLAMYDIA TRACHOMATIS , ktore utrudnia zajscie w ciażę. Pisalam tez o bardzie specjalistycznych badaniach, ale chyba chodzilo Ci o to... Tylko nie daj się nabrać na badanie takie za ok 50zł chyba fluorescencyjne jak dobrze pamiętam.. - to badanie wychodzi pozytywane nawet jak juz nie masz w sobie zywej bakterii, a kiedyś mialas i ją wytępiłaś... organizm pozostawia w sobie "kody" po tej bakterii i test wyjdzie Ci pozytywny i dostaniesz antybiotyk i Twoj maz tez (chlamydia jest strasznie trudna do wyleczenia, bo ciagle mozesz zarazac sie na nowo - trzeba uwazac na publiczne toalety np) a w sumie zywych bakterii w sobiew nie masz i nie musisz sie truc lekami. Wybierz Badanie gebetyczne DNA bakterii - kosztuje 100zł ale jednoznacznie Ci powie, czy w chwili obecnej masz ta bakterię aktywną. Wazne do jest szczegolnie przy badaniu kontrolnym po leczeniu - zeby nie robic tego testu, bo wyjdzie dodatki i znowu antybiotyk - UWAZAJCIE NA TO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×