Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Barbera gratuluje !!! Mam wizyte w Polmedzie 13.06, ale chyba przeloze, bo moj narazie dostal leki na poprawe jakosci nasienia od mojego gina... 2 miesiace na leki potem badanie kontrolne i zobaczymy- jesli nic - to moze wtedy pojdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z chlamydia jest jak, ze 70% kobiet jest nosicielkami i nawet o tym nie wiedzą :) dopiero wychodzi najczęściej przy trudnosciach z zajsciem w ciaze - jesli ginekolog zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
ohh a ja ciagle czekam , nie wiem czy isc na badanie krwi na 3 dni przezd @ bo akurat mam wolne zeby isc do laboratorium , czy czekac, ale wtedy pewnie bede czekac juz tylko na wynik testow z moczu. doradzcie plis czy to ma sens jutro isc na bete, czyli na 3 dni przez @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia ja bym poczekala spokojnie i bez nerwów do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
nie wiem czy to normalne ze ja teraz w ogole nie czuje bolow, ani jak na @, nic. tylko mi sie piersi powiekszyly, ale nie sa nabrzmiale tylko takie fajne wieksze. MOglyby takie zostac gdyby sie okazalo ze w ciazy nie jestem. no ale wlasscnie ciekawa jestem. poczekamy zobaczymy choc wolalabym juz wiedziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kazda z nas :) chcialaby wiedziec, czy sie udało :) ale ja juz sie nauczylam spokojnie czekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez się już nauczyła i spokojnie czekać i już aż tak nie schizowac :) i powiem Wam że o wiele lepiej mi się z tym żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- matko boska, chyba tym razem odpuszcze sobie. i bez tego mam schiza jakiegos, wiec jak teraz nie zaskocztylismy to zrobie sobie go rownoczesnie z droznoscia jajnikow. test mam wlasnie wpiatek zrobic. daleko od @ no ale tak zalecil lekarz, bo mam odstawic luteine jak dupa z tego wyszla a nie fasolka. meggi-- kazda z nas srednio co 2-3 cykl ma 100% pewnosci, ze jej sie udalo. a jak widzisz nie wszystkie jestesmy w dolnej tab. tygrysek-- ja tez wyluzowalam, o ile wyluzowaniem mozna nazwac bycie w 99% czasu podkurwiona z byle powodu. ale nie doszukuje sie objawow. nie wyczytuje w necie co moze co oznaczac i czekam cierpliwie na dzien w kltorym mam zrobic test:) maz za to stwierdzil, ze jak jestem w ciazy i tak bede schizowala cala ciaze to on chyba sie wypisuje.. pocieszajace i pokrzepiajace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie kazdy ginelokog zaczyna od innych rzeczy - mi od razu zalecił badanie na chlamydie- bo mowi ze zamiast robić powazniejsze rzeczy, np droznosc, warto wyeliminować proste , a upierdliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dopiero czad :) robię testy owu od 7 dni i wszystkie wychodzą po dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tygrysek... a ktoś tu mówił o nie wkręcaniu się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie nakręcam ale testy chciałam robić żeby zobaczyć co z tą moją owulacją czy wszystko w porządku zre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M był jeden dzień w domu ale zaraz po @ więc nie wiem czy są takie cuda żeby aż tyle plemniczki zaczekały na jajeczko. Nawet jakby dzisiaj przyjechał to pewnie i tak już za późno bo owu zapewne jeśli było miałam wczoraj. Więc jak sama widzisz nawet jakbym chciała to nie mam się na co nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - jak wiem na własnym przykładzie, ze można zajść w ciąże 2 dni po okresie, przy cyklach 30 dniowych. :) Tak miałam i tylko raz sie przytulalismy... A teraz nie moge zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę Xenia to może ja jednak mam na co czekać :) Ja mam cykle 28-29 dniowe :) może akurat się udało:) zobaczymy zresztą co ma być to i tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dzisiaj DZIEN BEZ STANIKA :) Moj juz mnie rano sprawdzal jak ide do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- ja bez stanika tylko chodze do lozka. inaczej by sila ciazenia zrobiola z niego nieksztaltna mase. tak sie dzisiaj w robocie nudze, ze masakra. a od jutra bede miala taki mlyn, ze bede marzyla o takiej nudzie. no ale coz tak to jest, na szczescie jeszcze tylko 23 minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia - zawsze musi byc ten pierwszy raz, mnie tez kiedys nie bolalo :-o Choc oczywiscie byloby najlepiej, zeby to byl bol na fasolke :-) Taaa, my sobie wszystkie ostatnio wmawiamy, ze sie nie nakrecamy (najnowsza moda na naszym topiku ;-) ) a wystarczy iskra, poszlaka i juz wali sie ten domek z kart i jestesmy gotowe w ciagu sekundy przejsc na najwyszse obroty nakrecania sie :-p Pod tym wzgledem jestesmy wszystkie takie same - jestesmy siebie warte :-p Barbera - gratuluje dobrych wynikow, oby babelek rosl jak na drozdzach! Czy Ty aby juz gdzies w okolicach drugiego trymestru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko uczymy się na błędach i wydaje mi się ze kiedyś więcej "szalałyśmy " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... chcialabym w to wierzyc, ba, wmawiam to sobie :-p Ale to chyba bardziej pobozne zyczenie kazdej z nas niz faktyczny stan ducha. Obawiam sie, ze to bardziej rodzaj mantry niz wewnetrzne przekonanie i choc pilnujemy sie w slowach, to podswiadomosc nam jednak jeszcze szaleje :-p Przynajmniej ja tak odbieram nasze (swoje i Wasze) zaklinania sie o wyluzowaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym można psikac gardło w ewentualnej ciąży??? Bo chyba zalapalam coś od młodego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dzis 27dc brzuch mnie bolal jak na @ myslalam ze mnie ktos wyciska w srodku ale juz zostalo lekkie pobolewania i uklucia, od kilku dni zauwazylam cienkie niebieskie zylki na sutkach, myslalam ze to zwidy i znikna ale one dalej sa, piersi bola coraz mocniej, zakupilam dzis 2 testy, napewno se nie wkrecam i nie wiaze tego ze to napewno ciaza, juz kilka razy sie przejechalam na tych wkretach wiec teraz czekam cierpliwie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Anvers - kiedy testujesz? Trzymam kciuki, aby były dwie grube krechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam testowac 1 czerwca co bedzie to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, albo dobra noc ;) padam ze zmeczenia, dopiero wpadlam do domu. Barbera gratulacje, że wszystko się pięknie układa...oby tak spokojnie do samego końca ;* Anvers to już pojutrze wiec obyś mogla napisać że wpisujesz sie do 3 cz.tabeli ;) niech Ci wychodzą te żyłki i w ogole miej jak najwiecej tych realnych objawów xenia wlaśnie wyskoczyłam ze stanika i się zalapałam na koncówkę dnia boli mnie podbrzusze i krocze jak cholera, dziś pierwszy dzień na duphastonie, staram się nie wkręcac, ale mam uczucie jakby mi coś puchło w podbrzuszu, normalnie otworzą kiedyś oddział w psychiatryku urojone objawy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jeszcze wlasnie zajrzalam ale chyba juz nikogo nie zastalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
mnie tez dzis akurat pokuwalo, jak na @..sama nie wiem juz co myslesc. a czy wam sie bardzo chce pic, macie susze , pragnienie, a moze to przez ten upal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej to chce sie pic mojemu mezowi a on "raczej" w ciazy nie jest :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×