Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hejka! ja dzisiaj po raz pi erwszy od niepamietnych czasow sie wyspalam, no ale odpadlam o 7 wieczorem. tylko nakrylam sie narzuta i odlot zaliczylam, o 22 obudzil mnie maz bym sie umyla i wziela leki. na autopilocie to zrobilam i dalej spanko do 5:30:D anvers-- ja tez mialam zylki na piersiach w poprzednim cyklu. te4z juz rozbudzilo to moja nadzieje. u mnei poza ogolnym otepieniem i sennoscia chyba nic sie nie dzieje. zauwazylam, ze sluz mam aktualnie mlecznobialy, ale nawet nei sprawdzam co to moze znaczyc. bedzie co ma byc, nie chce sie nakrecac bo pozniej tylko znowu wieksze rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. ta niepewność mnie wykończy. 34 dc @ brak test negatywny. Wolałabym już dostać i zacząć od nowa. W tym cyklu kupuje termometr, testy owulacyjne i biorę się za siebie.Czytałam dużo pozytywnych uwag o castangusie. brałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to już za późno. Muszę wyluzować będzie co mam być . Jak nie dostane do niedzieli to w poniedziałek pójdę do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od jakiego dnia cyklu się bierze? bo lekarz powiedział że jak się nie uda to będę mieć stymulacje. I nie wiem czy iść teraz po receptę czy poczekać jak dostanę i iść po tem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski , moj maż teraz bierze Clostilbegyt :D Śmiejemy sie ze dostanie owu i sam siebie zapłodni :) To stymuluje przysadke chyba do wytwarzania gomet, i nie wazne czy damskich czy meskich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia a co jeszcze twój mąż bierze? Też muszę mężowi coś kupić i niech łyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBZARTUSZEK
Witam starajce sie mamusie. Chciclabym zapytac o cos co mnie od jakiegos czasu zastanawia. Otoz razem z mezem staramy sie o dzidziusia.Okres spoznia mi sie o 5 dni, wczoraj zrobilam test i negatywny. Mam zgage, wzdecia, przebarwienia lekkie na twarzy. Czy jestem w ciazy? Chce pojsc za kilka dni do ginekologa zeby mi potwierdzil, badz wykluczyl ciaze. A wczoraj kiedy zobaczylam jedna kreske troche sie zasmucilam. Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi - ten Clostilbegyt jest na receptę. Bierze jeszcze Salfazin, Vit E - 400 mg i kwas foliowy w dawce 15mg. A nie tak jak my - 0,4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartusze - testy mogą pokazywac rożnie - aczkolwiek u mnie nigdy sie nie pomyliły - jak byla ciąza to byla kreska, a jak nie bylo to moglam stac godzinę i sie wpatrywać i nie było nawet cienia cienia. Zawsze mozesz zrobić betę i bedziesz miala 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBZARTUSZEK
Caly czas mam lekkie bole w podbrzuszu, tak jakbym miala dostac okres i tak juz 6 dni. NIewiem, jezeli bylabym w ciazy to dopiero 2-3 tydzien, moze wiec testy nie rozpoznaja tak mlodej ciazy? Wczesniej podczas staran zo naszego synka testy zawsze byly niezawodne, a teraz jestem w kropce. Stad moje watpliwosci. Pisze w tescie ze wykrywa ciaze 6-dniowa, 99/9% skutecznosci. Ehh, ta niepewnosc mnie wykonczy. Dziekuje za zainteresowanie moim wpisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii a czy to nie za wcześnie żeby stymulację u Ciebie robić?? robiłaś testy owu i były pozytywne więc owulację masz więc po co stymulacja?? Ja miałam stymulację jak byłam przygotowywana do inseminacji bo wtedy trzeba. Wiem że takie stymulowanie jajników które same potrafią mieć owulację to nic dobrego bo później może się wszystko zepsuć. A twój M robił badanie nasienia?? może to nie u Ciebie jest problem?? Ja ogólnie po stymulacji nie miałam owulacji przez praktycznie pół roku także nie wiem porozmawiaj z ginem. OBZARTUSZEK myślę że powinnaś zrobić betę i wtedy będziesz pewna na 100% bo zagnieżdżenie się zarodka mogło być trochę później niż powinno i jeszcze nie masz na tyle hcg żeby go test wykrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak właśnie myślę że to za wcześnie. Na początku powinnam mieć wszystkie badania i mój m też. Pójdę do gina to mu o tym powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
a ja nie wytrzymalam i dzis poszlam na bete. dzis wieczorem powinnam miec wyniki na necie i skoncza sie moje oczekiwania i niepewnosci. przynajmniej bede wiedziec i juz. po co sie ludzic jak nie ma nic. po co zyc w niepewnosci jak mozna sie cieszyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaia21
Udalo sie! Za pierwszym razem. 14 tydzien :-) POWODZENIA wszystkim starajacym sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) uaktualniam ewuś- co tam u ciebie? NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1..................???.............???............???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) No wiec wrocilismy z wyjazdow i rozposzynamy oczekiwania. :) Przetulanko bylo 9 dc i wczoraj, czyli 12 dc. Jutro pewnie tez cos sie pomysli... ;). Trzymajcie kciuki. Wiesiolek jadlam, dziala.... oj dziala... nigdy nie mialam takiej wilgotnosci... :) No wiec zobaczymy co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, daje znac ze jestem caly czas z Wami. Nie mam za bardzo co pisac. Obecnie czekam na @ bo wiem ze przyjdzie bo zaczeły sie plamienia w środku. Postanowilam nie fiksowac sie tak wokol ciazy i zyc normalnie i zapisalam sie na studia podyplomowe. Mam nadzieje ze sie dostane:)) Probuje wzniecic w sobie radosc zycia, mimo kolejnej porazki-jest mega trudno, a tu lato idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi - dokladnie tak jak pisze tygrysek - uwazam, ze za wczesniiebie e u Cna stymulacje. Jestes bardzo mlodziutka, dopiero zaczeliscie starania, nie masz zadnych (o ile wiem) objawow wskazujacych na zaburzenia - lepiej sie przebadac (i to Wy oboje) i (jak sie okza,e ze trzeba) probowac innych metod leczenia, lagodniejszych, zanim sie siegnie po ciezka artylerie ze stymulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Już nie pamiętam kiedy do Was pisałam :) Gratuluje wszystkim mamom, i 3mam kciuki za te które maja testować. Wczoraj byłam u gina. Zrobił USG stwierdził, że wszystko jest w porządku więc zapisał CLO. Na kolejna wizytę jestem zapisana we wtorek. W ogóle mam wrażenie, że ten lekarz jakoś tak nie bardzo chce mnie leczyć. W piątek do niego dzwoniłam by się zapisać od 9 rano. nie odbierał, a dzwoniłam co 15 minut tak mniej więcej. Zadzwoniłam w końcu z nr siostry, bo się ze mnie śmiała,że nie chce po prostu odebrać telefonu ode mnie. Więc po kolejnej nie udanej próbie z mojego tel zadzwoniłam z jej i odebrał po 3 sygnałach... Spóźnił się około pół godziny czekałam po drzwiami. A jak u niego byłam to się mnie zapytał po co przyszłam. Wg jego wcześniejszych zaleceń mój M powinien powtórzyć pod koniec miesiąca badanie nasienia. Więc pytam Pana dr czy muszę go już zapisać, a on mi na to że po co mojemu M badanie i że ja przesadzam. Sama już nie wiem co myśleć... Z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach i szczerze mówiąc nie chce tam wracać. Zapisał mnie na wtorek na 17, a ja zapomniałam, że mam zajęcia od 16 do 20... Musze do niego zadzwonić, ale nie chce żeby znów mnie tak potraktowano... Wcześniej był miły. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka co to za lekarz... moze powinnas rozwazyc zmiane lekarza. Samo chodzenie do gina jest wystarczajaco stresujace, wiec dokladanie zmartwien - niepotrzebne. Ja bynajmniej zmienilabym go na innego. Choc z drugiej strony lekarz to tez tylko czlowiek i moze ma jakies przejsciowe zaćmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł dziewuszki:)Kotomirka zmień lekarza po co ci taki konował,pewnie chodzisz prywatnie płacisz kase i jeszcze pytanie po co pani przyszła?daj sobie z nim spokoj i popytaj moze ktos z znajomych ci poelci dobrego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLACKROSSA a wiesiołek brałaś ten omeparol? i testami owulacyjnymi sprawdzałas kiedy masz owulke i odstawiłaś?tez bede testowac te testy owwulacyjne no i zamierzam łykac wiesiołek nie zaszkodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia86 wiesiołek Oeparol, brałam sobie 2 x dziennie. Z racji tego ze wyjezdzalam i mialam tylko jeden tes na owu zrobilam go przed wyjazdem i wyszła kreska różowa (ni blada, ale też nie taka bardzo mocna) wiec zjadlam jeszcze na drugi dzien rano i pojechalam. Ale samo jedzenie przez 9 dni rano i wieczorem wiele zmienilo. Mam zatem nadzieje, że coś sie wykluje. jak nie to znow sprobuje, bo u mnie oprocz efektów wiadomych, wiesiolek pomaga na klopoty z alergia na promienie sloneczne :) A testy na owul kupuje w Rossmannie i jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a jakiej firmy>?ja chciałam zamówić z allegro dziewczyny dały mi wczesniej namiary ale jak polecasz z rosmanna to moze spróbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ten Rossmannowy test z serii FACELLE (są i ciążowe i owul). Kosztuje kolo 25 zł za 5 szt. Czasem jak trafisz na promocje to dołączają ciążowy gratis :) Umieszczony jest na półkach z witaminami i tabl. i "gumkami" ;) Jestem bardzo z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×