Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

a jak test przekłamie a Ty niepotrzebnie odstawisz???? Bo to jednak troche szybko z tym testem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- w piatek zrobie tez bete, i tak chce zrobic inne badania, wiec zalatwie to hurtowo z jednego pobierania krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze mam problemy z zoladkiem i jelitami to za namowa farmaceutki popijalam sobie od czasu do czasu szalwie. no i dzisiaj cos mnie tknelo, zeby przeczytac czy ona nie ma jakisch dzialan ubocznych ktore moga mi zaszkodzic i moim oczom ukazal sie tekst ze szalwia ma dzialanie poronne.. wiec ide sobie zrobic jakas herbatke insza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Nie odzywam się bo nic się nie dzieje. Czekam na wizytę w piątek u nowego gina i tyle :( a gdzie anvers? Dostała prezent na dzień dziecka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia - nie diagnozowalam moich boli. Wyczytalam, ze u niektorych kobiet bole owu moga sie tak przeciagnac, ze lacza sie z PMS i tak to wychodzi, ze pobolewa przez pol cyklu. Przed staraniami to byly slabe pobolewania przy staraniach silniejsze, co sobie tlumacze tym, ze wkrecanie sie je poteguje. Jezeli Ty sie dowiesz czegos innego - daj znac, sama bylbym ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dr Agrawal. Ma dobrą opinię, zajmuje się ogólnie ciążami i płodnością, a poza tym można się zapisać online i nie trzeba dzwonić (a to mnie zawsze bardzo stresuje - nie wiem dlaczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, ajlin, to daj mi znac jak bylo, w koncu to po czesci z mojej rekomendacji, wiec czuje sie odpowiedzialna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana właśnie konkretnie po Twojej :) spodobała mi się adnotacja, że ona zajmuje się zarówno medycyną tradycyjną jak i naturalną. U mnie ostatnia @ właśnie dzięki castagnusowi (a w końcu to ziołowy lek) się zjawiła w ogóle. Nie wiem jak będzie :( strasznie się boję - nie lubię nowych lekarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)z chęcią bym sie przyłączyła do Waszego forum jeśli można:)jestem Monika i mam 23 lata:)właśnie na nowo zaczynam starania po wymuszonej torbielem prawego jajnika:( przerwie:)ale jest już ok:)teraz czekam na okres a potem do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ajlin, mnie sie to w niej tez podoba - ale ja ja (jest autorka ksiazek i artykulow) i o nie tylko czytalam, osobiscie u niej nie bylam, bo do Wroclawia mam daleko. Z tego co wiem, jest ona bardzo serdeczna, ciepla i delikatna osobka a przy tym zyciowa, wiec nie musisz sie stresowac. Daj znac, czy to co o niej slychac sie potwierdzi :-) Moniczka, witamy :-) Mysle, ze my tez jestesmy calkiem fajne :-p wiec nie stracisz jak sie przylaczysz do nas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj moniczka... Wlasnie sie zaciekawiłam tematem dr Agrawal - i weszłam na opinie o niej... No.. ludzie roznie piszą..... Problemem jest to ze w razie gdy coś nagle dzieje sie z ciązą,,, ta pani dr stawia na ziółka i jedna babka pisała ze nie chce jej na oczy widziec , bo stracila przez nią blizniaki... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej mongrana:)no Wy napewno też:)więc sie przyłączam:)ja wogóle staram sie od października 2010 ale miałam 2 miesiące przerwy:(ale już sie kończy na szczęście:)tylko że ja mam troche gorszą sytuacje:(gdyż mój chłopak jest niepełnosprawny ruchowo:(bardzo go kocham:)i wierze że kiedyś nam sie uda:)sami znamy takie przypadki:)jeden chłopak robił nawte test DNA bo nie mógł uwirzyć że dziewczyna urodziła jego dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozni ludzie rozne opinie.. Ajlin Ty tez jestez z wrocławia, a ja powiem szczerze tutaj w lokalnym srodowisku , np nikt z moich znajomych u niej nie był, wiec nie mam wiadomosci z 1-szej ręki na temat jej praktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Moniczka22........7.............23............3.06.11............Mielec anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1..................???.............???............???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska no dopisałam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli mi się nie spodoba, to mam nadzieje, że jak już zacznę szukać nowego gina, to w końcu coś się ruszy - jak nie ten to inny i może jakoś się uda. Mam do niej dość blisko, więc to też zaleta. Wiecie mam dziwny problem w ogóle nie związany z płodnością, a z moim kotem... ciągle miauczy... a ja nie wiem dlaczego. Już prawie 2 miesiące po sterylizacji, a ona miauczy coraz częściej i głośniej... nie wiem co jej jest :( Jutro idę z nią do weterynarza, ale nie wygląda jakby jej coś było - jest wesoła, przymilna, ma apetyt ale ciągle miauczy.... macie jakiś pomysł co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 a znasz kogoś godnego polecenia blisko centrum/placu grunwaldzkiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin jesli na Kamienna masz blisko, to i na krzycką już dojedziesz :) A tak na powaznie, jesli nie bedziesz zadowolona to sprobuj isc do Mediconceptu, szefem tam jest dr Jarosz, ale przyjmuja tez inni. Ja nie narzekam, wczesniej chodziłam "na groblę" ale poki co nie potrzebuję płacic masakrycznej kasy "za porod na Brochowie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin-- u mojej mamy koty mialcza bo chca wyjsc na dwor, i to doslownie rozdzierajaco dra morde, az czlowiekowi sie wszystkiego odechciewa. moja starsza pomialkuje z blizej nie wyjasnionego powodu, ale to takie raczej radosne pomialkiwanie a nie zalosne. kotka co ja musielismy uspic nie mialczala wcale wiec lepiej idz do weta, moze on cos stwierdzi. witaj moniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 dziękuję... no nic mam czas to coś pokombinuje :) sippelsweg moja kotka zawsze była gadatliwa, ale od sterylizacji jest cicho tylko jak śpi... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Xenia, jak kobieta straci ciaze to czesto obwinia kazdego i wszystkich, trudno sie dziwic a jak bylo na prawde nie wiemy. Ja wogole jestem przeciwko slepemu wierzeniu jednemu lekarzowi i jezeli sa watpliwosci, to lepiej je skonsultowac z innym. Dr Agrawal pochodzi z Indii i poza wiedza strickte medyczna ma podejscie holistyczne - mysle, ze w przypadku staran jej glos w sprawie moze byc ciekawy i wniesc cos nowego. Podobal mi sie na przyklad jej artykul o szczepionkach na raka macicy - byla jednym z niewielu lekarzy, ktorzy odwazyli sie glosno powiedziec, ze ta szczepionka jest calkowicie nieskuteczna, bo chroni przed niegroznymi szczepami wirusa, ze raka bardzo latwo sie ustrzec chodzac po prostu regularnie na standardowa kontrole ginekologiczna, ze szczepionka nie jest do konca przebadana i ze moze wywolac paskudne skutki uboczne (niektorzy uwazaja, ze moze spowodowac bezplodnosc!). Tymczasem koncerny farmaceutyczne ja promuja i zbijaja na niej kase. Na mnie w kazdym razie zrobila wrazenie wywazonej w swoich opiniach. Zobaczymy co nam ajlin powie z pierwszej reki :-D No moniczka, szybko dzialasz - juz w tabelce :-D Zaraz Cie bedziemy musialy jednak poprawic, bo miejsce w tabelce zalezy od daty @ a nie przylaczenia si edo forum :-) No to faktycznie macie utrudniony start. A Twoj chlopak sie badal, czy jego zolnierzyki sa w formie, czy im moze trzeba dopomoc? Straszne to jest, ze coraz mlodsze dziewczyny maja torbiele. Jak ja mialam 22-23 lata (czyli prawie 10 lat temu) nawet nie wiedzialam, ze cos takiego moze istniec a teraz to jakis wysyp tego cholerstwa. Ale miejmy nadzieje, ze natura umoczy swoje paluszki i wszystko skonczy sie happy endem :-D A z kotem to ja nie wiem, bo nasz kot byl pol dziki, nie kastrowany i pol doby spedzal szalejac na dworzu wrod innych kotow (a raczej ktorek, bo to byl niezly Casanova :-p ), ptaszkow i myszy, przychodzil do domu wyspac sie, najesc i wyglaskac i nigdy nie mialczal bez powodu. To samo z kotami tesciow. Ale moja kolezanka ma kota (kastrowany kocur), ktory moze godzinami miauczec "bez powodu". My to z mezem interpretujemy tak, ze po prostu kot sie w domu meczy i chce na wolnosc. Poza tym po kastracji poziom hormonow plciowych spada powoli - trwa to pare miesiecy, to nie jest tak, ze hop siup, skalpel i kot/pies zmienia sie o 180stopni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Moniczka22........7.............23............3.06.11.... ........Mielec vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1..................???.............???............???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tą szczepionką to tak jest. kolejny zonk jest taki, ze firmy farmaceutyczne sprzedają suuper lek, który ma ustrzec przed rakiem - 3 daweczki kosztują ok 1500zł, a nikt jasno nie powie, ze szczepić się powinno właściwie przed podjęciem wspolzycia płciowego :) jesli przyjmiemy ze poziom rozpoczynania współżycia to teraz 14 lat (i sa to nie tylko "galerianki" i grające w słoneczko), to na grupie docelowej nie przeprowadzono badan. Bo z tego co czytalam to ich grupa docelowa to mlodzież chyba od lat 19 wzwyż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sorki mongrana:)tego nie wiedziałam ale fajnie że już naprawiłaś mój błąd:)na innych forach jest troche inaczej:)ale to nic:)no nie badał:)ale najlepsze jest kilka lat od urazu nam minęły 2 wiec jeszcze mamy sporo czasu:)a właśnie dziś przyszło nam do domku takie urządzenie które pomoże nam w staraniach:)kosztowało ponad 2 tys zl.:)ale podobno warto bo pomaga:)żeby żolnierzyków było wiecej:)bo u osób z uszkodzeniem rdzenia jest ich mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo a co to za urzadzonko? nie ma sprawy z tabelka. Nasz uklad mysle jest praktyczny (i demokratyczny - nikomu nei daje przywileji, niekogo nie obraza :-) ) - tabelka jest regularnie aktualizowana i mozna sledzic, ktora z nas jest nastepna do testowania :-) Nasza glowna tabelkowa jest anvers (na ktora dzis tu wszystkie czekamy bo ona dzis testuje a ona nam tu jak kamien w wode :-( ) i jej system jak dotad swietnei sie sprawdza :-) Xenia - w Niemczech wlasnie wciskaja te szczepionke nastolatkom i to jest niebezpieczne, bo w tak mlodym wieku moze zawazyc na ich plodnosci. Sek w tym, ze ona ma minimalna skutecznosc kliniczna przy bardzo duzym ryzyku powiklan a ten rodzaj raka jest bardzo latwo wykrywalny i super latwo uleczalny (ambulatoryjnie), wiec ryzyko szczepionki jest niewspolmierne do korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana, a Ty czemu nie w tabelce?? przeciez Ty tez na dniach powinnas testowac, bo zawsze bylam przede mna? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak dokładnie sie nazywa..ale osoby z uszkodzonym rdzeniem czesto maja tzw. wytrysk wsteczny.Zresztą zdrowi mężczyźni też moga to mieć...dzieje sie tak wtedy kiedy tylko część nasienia wydostaje sie na zewnątrz a reszta idzie do pęcherza:(i wtedy trudno o dzidzie:(a to urządzenie pomaga wszystkie zołnierzyki wydostać na zewnątrz:)i jest większa szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jak to nic nie ujdzie Twojej uwadze :-D Wypisalam sie z tabelki w zwiazku z ajlin (ktora wciaz do tabelki nie wrocila!) ale jak widzisz, zdaje relacje na biezaco :-) Na razie pozostaje jeszcze poza tabelka wlasnie po to, zeby sie w finalowym momencie nie nakrecac zbyt paranoidalnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×