Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

biedna ajlin:(:( wiem co to ból bo pierwsza @ po porodzie to był koszmar zwijałam się z bólu, współczuje Kochana cocacola daj znać co z betą ja ide na 18 do gin zobaczymy co mi powie....strasznie się boje tego co to będzie bo skoro nie ma @ jeśli to nie ciąża to ...nawet nie chce myśleć:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixwoman współczuję :( dobrze, że dzisiaj masz wizytę to będziesz wiedzieć co i jak i przestaniesz się tak denerwować. 🌼 dla Ciebie. Mi strasznie smutno, bo ten brzuch mnie boli już od 4 dni, miałam cichą nadzieje, że może tak ciążowo, ale wczoraj nadzieje rozwiał ten piekielny ból :( no nic byle do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl trzymam kciuki za potwierdzenie i po cichutku gratuluje:) a u mnie full wypas objawów przed okresowych niestety,doła troszke złapałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja sobie nie wkręcam tylko jak przeczytałam to się przestraszyłam. To jest nie normalne żeby lekarze nie dawali skierowań na takie badania tylko się traci czas na inne i często się tak zdarza że później robi się już za późno . Tak samo nie spotkałam się żeby gin dawał skierowanie na takie badania jak UEVAPLAMSA, MYKOPLASMA I CHYLAMYDIA to są tez te badania co kiedyś Xenia wspominała. to są bakterie które szybko i łatwo można wyleczyć a to właśnie one powodują że nie możemy zaciążyć. Żadnych chorób sobie nie wkręcam wole się wkręcać że jestem w ciąży :P Jestem tylko ciekawa dlaczego żaden gin nigdy nie wspominał o takich badaniach a jak już Wam kiedyś pisałam kilka lat temu starałam się dwa lata i takich badań jakoś nie miałam ani proponowanych ani robionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze znalazłam taki niezbędnik dla starających się jest tu o witaminkach i dla kobiet i dla facetów naszych :) Trochę o badaniach o samej ciąży o żywieniu. Jest też o badaniu nasienia i tp w sumie dużo tu tego sama jeszcze do końca nie poczytałam ale może którejś z Was się coś przyda z tej stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Najpierw Cocacola - zycze wysokiej bety! Bede czekac na wiadomosc z gratulacjami :) Kotomirka, twoj wpis czytalam w pracy podczas przerwy i lzy mi polecialy i musialam przestac czytac, bo sie na mnie patrzyli. Z calego serca zycze Wam sukcesu. A u mnie niestety @ przyszla zgodnie z planem. Juz wiedzialam w sobote wieczorem jak mialam rozowy sluz, a w nocy mnie zalalo jak nigdy, strasznie krwawie. Wczoraj plakalam oczywiscie, troche z bolu, troche z kolejnej porazki, ale M powiedzial, ze tym razem sie lepiej postaramy, wiec mu wierze. Poza tym powiedzial mi, ze powinnam sie cieszyc z naszego jednego szkraba, a nie plakac, ze nie mam drugiego, i ze jak przyjdzie to bedziemy sie cieszyc, a teraz cala milosc dawac naszemu synkowi. No i ma racje, wiec juz nie bede plakac. Wczoraj dlugo bawilam sie z naszym synkiem, a w nocy z nim spalam i tak mnie przytulal tymi malymi raczkami, ze naprawde wiem, ze mam szczescie, ze mam jego juz i jest mi dane byc mamusia,a na drugie musze cierpliwie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to też bym chciała już wiedzieć dlaczego nie mogę zajść :( chyba każda z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............5............34........... 6.07.11............ ..O-E klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie BlackRosssa..........8...........27............07.07.11.. . .......Rzeszów Xenia33.............6............33............ 9.07.11..........Wrocław Tygrysek333.......4............26............10.07.11.... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen Mloda Mama2010...4...........26...........12.07.11...........UK NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......16............26............7.06.11 ...........Łódź Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1.................. 27........25.01.12..........???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tanie pytanko do was dziewczyny ,bo juz sama nie wiem czytałam kilka stron o tym czy duphaston podnosi temperatura i w jednych bylo ze podnosi a w drugich ze nie wiec jak jest w koncu,moze ktoras wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tugrysek - mi gin od razu na pierwszej wizycie powiedział o tych bakteriach, jak powiedziałam ze rozpoczynam starania :) Teraz dopiero po 5 miesiącach dał mi skierowanie na hormony, bo w moim wieku czekac roku już nie będę :p. Po drodze zrobilismy wyniki nasienia i tak powoli tworzy sie obraz "choroby" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka to wielkie szczęście że masz takiego faceta koło siebie, ja z moim M tez mam takie relacje, potrafi śmiać się i płakać tak naprawdę tylko ze mną wiele razem już przeszliśmy tych dobrych i tych złych chwil byliśmy razem przy narodzinach naszego synka i naszego aniołka:( daliśmy rade choć za każdym razem nie było łatwo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! są dwie grube krechy na teście owu! Mój pierwszy pozytywny test :D jak ja się cieszę, że choć raz coś się udało :D no to będę męczyć mojego dzisiaj ile wlezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin no to działaj:)hi:)ja mam miec owu w czwartek...wiec moze juz dzis zrobie testa na owu:)a jak nie to jutro:)a ty kiedy powinnas mieć ajlin według twoich wyliczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinna była mieć jakieś 4 dni temu :P :) dlatego tak się cieszę, że jednak jest :) dziś 20 dc... więc trochę późno, ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny powiedzcie kiedy jest najlepszy wiek do przekłucia uszu dziewczynce? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portfelik nie mam pojęcia... ja miałam chyba 3 latka... nie pamiętam... ale taki, w którym jeszcze się tak bardzo nie boi, bo potem będzie się bać tylko coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin no dużo czytam o tym i różnie piszą. Już sama nie wiem kiedy jest ten dobry moment. Znajomej córka ma 5 lat i chodzi z jednym tylko kolczykiem bo drugiego się boi przekłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiepsko... wiem, że moja znajoma przekuła córeczce jak ta miała 1,5 roku... Podobno nie wiedziała co się dzieje, wiec popłakała tylko, że boli ale nie wiązała tego ze strachem i szybko zapomniała. Choć ja bym chyba poczekała chociaż do tych 3 lat... nie wiem... a jak mówią? Kiedy ponoć najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej dziewczyny :) chciałam się podzielić radosna nowinka :) moje przypuszczenia sprawdziły się... jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka1981 gratuluję :) super :) kolejnej się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dziewczyny głowa do góry :) pocieszę Was , że miałam całkiem inne objawy niż Katii :) więc jak widzicie każda z nas jest indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka super, gratuluje Ci ;** Alij oby sie udało i starania były owocne co do przebitych uszu...to moja bratanica mając rok i 3 miesiace juz miała przekłute i generalnie jest ok...wiec nie wiem czy są jakieś przeciwskazania, szczerze to chyba ja bym tak wczesnie nie przekłula...ale to moje zdanie ;) Dziewczyny pojawił mi sie ciągnący żółty śluz...i straszne mam bóle podbrzusza...boje się,że może to przez prace siedzącą, że nawet jak jestem w ciąży to sie nie uda bo mam niesprzyjające warunki i organizm tego nie wytrzyma....acha paskudnei się czuje tak chyba ciążowo, głowa cały dzień boli jest mi słabo i duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka gratulacje:))))ale fajnie kolejna brzuchata:))))) pisz kochana co brałas ze wspomagaczy i jakie miałaś objawy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Okres miałam dostać 9 czerwca, zawsze piersi bolą mnie tydzień przed okresem, a tu cisza, kilka razy mi sie zdarzyło, ze 4 dni przed okresem. Teraz zaczęły mnie bolec 3 dni przed okresem i na dodatek zawsze bym zjadła tonę słodyczy :) a tu kurcze zdziwienie, bo zaczęłam jeśc dużymi ilościami oliwki :) Zrobiłam test 9 czerwca , na dodatek po południu, bo rano nie miałam jak i patrze 2 kreski :) jedna bladsza ale jest :) nie mogłam uwierzyć zrobiłam jeszcze kolejne 2 albo 3 :) i na drugi dzien kolejne 2 i nadal kreski :) poszłam więc do gina i dał skierowanie na betę :) dziś zrobiłam betę i jest 625 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka gratuluje :) ajlin Tobie też ;) Właśnie się dowiedziałam, że moja siostra chciałaby mieć 2, ale ma cały czas cykle bezowulacyjne... Ale jak to stwierdziła, szaleć nie będzie z leczeniem. Skoro jedno już ma to nie będzie rozpaczać... A ja się zastanawiałam jak długo po owu może boleć brzuch i przeczytałam w artykule, że nawet kilka dni. Napisali tam też i potwierdzili zarazem to co mówił mój gin, że pęcherzyk pęka jak ma ok 20 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dziękuje dziewczyny :) żadnych wspomagaczy :) po prostu rzuciłam na luz i sobie tłumaczyłam ze jak będzie to będzie :) to działa, człowiek jest wyluzowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka gratuluje :) ajlin Tobie też ;) Właśnie się dowiedziałam, że moja siostra chciałaby mieć 2, ale ma cały czas cykle bezowulacyjne... Ale jak to stwierdziła, szaleć nie będzie z leczeniem. Skoro jedno już ma to nie będzie rozpaczać... A ja się zastanawiałam jak długo po owu może boleć brzuch i przeczytałam w artykule, że nawet kilka dni. Napisali tam też i potwierdzili zarazem to co mówił mój gin, że pęcherzyk pęka jak ma ok 20 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×