Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ewus - monitoring dobra rzecz. Jak pisalam, kazda kobieta miewa cykle bezowulacyjne - chodzi tylko o to, zeby to byly rzadkie sytuacje. Ja bym na Twoim miejscu sprawdzila jeszcze LH i FSH w 2-4 dniu cyklu - bedzie wiadomo, jaka masz rezerwe jajnikowa i w jakiej kondycji jest Twoja przysadka (ktora steruje wlasnie prolaktyna). Rybka - zgadzam sie z ewus co do sluzu a la bialko. Monisia - u nas na forum byla staraczka, ktora kochala sie z mezem RAZ w miesiacu ("bo on zmeczony") i... trafila! Teraz nosi juz ladny brzuszek :-D Takze, nie wazne ILE, wazne zeby trafic :-) Jak sprobujecie przed swietami to a noz-widelec zalapiecie sie na dziewczynke :-) Zanim zaczniesz sobie wmawiac bezplodnosc (przeciez juz raz bylas w ciazy!), sprawdz lepiej swojego lubego - przeciez mezczyzn tez sie leczy - moze jak wynik bedzie sredni to zmobilizuje go to do lepszego odzywiania sie i sportu (na miare swoich mozliwosci) - czasem drobne wziecie sie za siebie moze zdzialac cuda :-D . A co do tempreatury - mozesz zmierzyc tez jutro rano. Jak bedzie podniesiona, to znaczy, ze owu byla. Chyba wiesz mniej-wiecej jaka jest Twoja temperatura podstawowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mongrana:)no wiem były cykle że mierzyłam:)i postawowoą mam jakieś 36.3. dopiero po owi 36,7 czy 36,8 :)to jutro zmierzę dla pewności:)w sumie wtedy jak zaszłam to też był tylk oraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Wczoraj byłam na badaniu widziałam pęcherzyk a w nim dzidzie. Babka była bardzo nie miła bo jest chora i mnie wziela od niechcenia zbadala tez od niechcenia. 12 ide do lekarza ktory bd napewno prowadzil mi ciaze. Ogolnie dobrze sie czuje tylko od wczoraj boli mnie glowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZEWCZYNY, BARDZO PROSZE NAPISZCIE MI CZY NA MONITORINGU WIDAC JESLI PECHERZYK PĘKŁ TO CZY KOMORKA JAJOWA ZOSTALA ZAPLODNIONA CZY NIE?? JUTRO MAM 2-GI MONITORING NA SPRAWDZENIE CZY PECHERZYK PĘKŁ I NIE WIEM CZY COS WIECEJ BEDZIE WIDAC?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)kochane a Wy dalej milczące...Mongrana no i mierzyłam tempke dziś jak radziłaś:)no i mam tak jak po owu mi wzrasta:)czyli napewno była:)ale jedna rzecz mnie zastanawia...mam niby biały śluz jak po jajeczku ale dziwnie szklisty jest i rozciągliwy...ciekawe czemu taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Malinowa:)a nawet nawet ok:)tyle że coś dziś się na niczym nie mogę skupić...i cały czas zerkam na kafe czy ktoś cosik napisał:)no i wkońcu się doczekałam:)hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak siedzę, zerkam co jakiś czas. Szukam własnie prezentów gwiazdkowych dla dzieciaków z rodziny :D Masz jakiś pomysł co można kupić 8 miesięcznemu chłopczykowi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - no to fajnie, ze tempka wzrosla :-D Sluzem si enie przejmuj, on bywa rozny, to nie jest 100% wiarygodne zrodlo informacji ;-) Wogole sie nie obserwuj, nie mysl, nie kombinuj - postaraj sie nie myslec az do dnia planowanej @. Na ile sie oczywiscie uda, bo wiadomo, ze to nie jest proste :-p Malinka: OCZYWISCIE nie widac, czy komorka zostala zaplodniona! O tym, czy doszlo do zaplodnienia widac na USG dopiero, jak serduszko zacznie bic (wczesniej pecherzyk moze byc pusty), czyli dopiero 6-8tc!!!!! Powodzenia zycze ale tez i duzo cierpliwosci, bo ta jest jednak jedna z najwazniejszych rzeczy w starankach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, wyluzuj troszkę, ja np miałam tak, że jak mnie jajniki pobolewały kilka dni po owulacji, to już myślałam, że MOŻE. Ale jak widać bolą bo bolą, a nie bolą bo się dzidzia zagnieżdża. Poza tym od jakiegoś czasu bolą mnie w każdym cyklu po dniach płodnych. Więc już nawet nie staram się zwracać uwagi na takie rzeczy. Wiadomo, że na tym etapie (17 dc) nie wyhaczysz żadnych objawów, ani śluzu, ani bóli, ani niczego co by zwiastowało zapłodnienie, więc czekamy do @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Malinowa:)pierwszych objawów ciąży mozna spodziewać sie dopiero po terminie @..ale jednak ta nasza psychika zawsze coś wyszuka..taka zmora z niej..ale powiem Ci że już nie myśle o tym tyle jak na początku starań:)także nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzien dobry :) Dziewczyny, tak mnie dzisiaj boli, kluje, ciagnie podbrzusze, ze gdyby nie to, ze mam podobne bole co miesiac po dniach plodnych, to pewnie zaczelabym sie zastanawiac. Ja wlasnie siedze w pracy, zaczynam sobie w przerwach robic liste prezentow i nie wiem jak pogodze swoja pensje z ich cenami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Bajbajka1986...25...........8.............01.12.11....... ...UK Malinowa1986....25..........7............09.12.11........ ..Warszawa Xenia33...........33...........7............09.12.11..... ....Wrocław staraczka Monisia...23.......6...........12.12.11..........podkarpacie Rybka1991..........20.......długo.........14.12.11...... . ...mazowieckie mycha11986 ........25......8............18.12.11............Łódź NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ania29.............29..........19...........25.11.11..... ....Rzeszów BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska anvers.............26..........7...........25.09.11......... .Antwerpen AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK luska46............20..........2...........???????..... .??????....Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musiałam Wam to wkleić:)jedna z forumowiczek wrzuciła to na innym temacie:)normalnie sie wzruszyłam jak to czytałam:)coś pieknego:) Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka11986
piekne :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moja @, nie wiem czy to wogole byla @, zaczela sie i znikla, to bylo w postaci plamien jak podczas @ plus brazowy sluz, te plamienia byly tylko na papierze jak bylam w wc, trwaly tyle co mam zwykle @, u gina nie bylam jeszcze, na badanie sie nie wybralam bo nie wiem czy to byla @, lekow tez nie zaczelam brac bo to jedna wielka niewiadoma, ale dzis zauwalzylam juz sluz plodny i sutki zaczely mnie swedziec, ehh, do gina sie wybieram i nie moge sie wybrac, szczerze to jakos mi sie nie spieszy juz, ale napewno go odwiedze w tym miesiacu i dam znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam sie NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Bajbajka1986...25...........8.............01.12.11....... ...UK Malinowa1986....25..........7............09.12.11........ ..Warszawa Xenia33...........33...........7............09.12.11..... ....Wrocław staraczka Monisia...23.......6...........12.12.11..........podkarpacie Rybka1991..........20.......długo.........14.12.11...... . ...mazowieckie mycha11986 ........25......8............18.12.11............Łódź anvers.............26..........8............30.12.11......... .Antwerpen NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ania29.............29..........19...........25.11.11..... ....Rzeszów BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK luska46............20..........2...........???????..... .??????....Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...??
staraczka monisia nie na innym temacie bo temat tamtego bardzo podobny też na kafeterii "Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)" piszesz na 2 forach to samo o sobie. Nie wystarczamy my Ci tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×