Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Książki które warto przeczytać

Polecane posty

Gość gość
Jeśli interesujesz się biznesem lub po prostu chcesz dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy, polecam książkę "Skazani na zyski. Tajemnicza wiedza właścicieli prawdziwych wartości - czyli - biblia świadomego inwestora" Piotra Wajdy. http://wydawnictwopoligraf.pl/1033/wajda-piotr-s/skazani-na-zyski-tajemnicza-wiedza-wlascicieli-prawdziwych-wartosci-czyli-biblia-swiadomego-inwestora.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masnyyy
kopnij piłke ponad chmury - nowość wśród reportaży, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Wiekszosc ksiazek ktorej czytam są o rozwoju osobistym. Polecam np. ' Toksyczni Rodzice' Susan Forward

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przeczytałam książkę "Feralna umowa" Wiesława Rybskiego i mogę ją polecić! To książka z gatunku kryminału, cała akcja dzieje się w Japonii i Korei. Fabuła jest bardzo ciekawa i wciągająca. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzenger

Może i nieco odgrzewany kotlet, ale zdecydowanie warto - livro.pl/chylka-zaginiecie-mroz-remigiusz-sku1212238946.html

Tak, książka wróciła ze względu na pojawienie się serialu, ale ona jest naprawdę godna przeczytania.

Jak dla mnie - jedna z lepszych w tej tematyce, a przede wszystkim nie kończy się na jednej książce.

Dla fanów kryminałów i nie tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Bluszcz"Anna H.Niemczynow

Spodobała mi się.Książka obyczajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomegrante

Z reportaży zdecydowanie: ,,Agonia", ,,Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie", ,,TOPR. Żeby inni mogli przeżyć". Z kryminałów to Chris Carter, który wymiata. Medyczne to autor Robin Cook, oraz Tess Gerritsen. 

Aktualnie czytam ,,Pułapka życia", sensacyjna książka polskiej autorki. Czyta się całkiem przyjemnie i zdecydowanie wciąga. Jak na debiut, to całkiem, całkiem ta pozycja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Duzo się teraz książek pisze i wydaje, tak naprawdę każdy może zostać pisarzem w XXI wieku. Troche z tego powodu trudniej jest dotrzeć do wartościowych tytułów w tym zalewie. Mi się na pewno z takich ostatnio przeczytanych rzeczy to spodobała Księga ras. Cisza przed burzą. Gatunek fachowo nazywa się urban fatasy i rzeczywiście historia z pogranicza jawy i snu, z dużym miastem jako tłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czytam książki bardziej od przypadku do przypadku (a w zasadzie to nie książki a ebooki) także na bieżąco nie jestem, ale ostatnio mi wpadła w ręce dobra pozycja Księga ras. Cisza przed burzą w klimacie śląskiego fantasy. Polecam, lekko się czyta, mogłabym nawet powiedzieć że jednym tchem, co jest rzadkością wśród piszących. Czekam już na nową część z tego co wiem to w tym miesiącu ma być już dostępna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankier

Na Livro pojawiła się nowa część Chyłki do zamówienia - Umorzenie. Najlepsza jest cena - 23 zł 😉

Premiera dopiero 13.03 - na razie przedsprzedaż, ale mam przecieki, że nowa pozycja jest tak samo dobra, jak poprzednie książki z serii przygód o Chyłce 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Joannę Stańczyk poczytaj, szczególnie cykl księgi ras. Na razie jest tylko jeden tom, ale podejrzewam, że niedługo wejdą pozostałe. Cisza przed burzą, można wyrwać za trochę więcej niż 10 złotych/200 stron około. Akcja w Gliwicach jako smaczek, jeżeli jesteś ze Śląska, Polski ogólnie. Klimat europejski, kryminał fajny, historia z sensem. Dobrze mi się czytało i czasami sprawdzam, czy jest już kolejny tom. Mam zapisane w ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big sis

Ja polecam amos oz nagle w głębi lasu. Bardzo pouczająca lektura. Czytam juz drugi raz, tym razem na czytniku lumos explorer. I powiem Wam, że chyba przeżucę się na czytniki :3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłam kolejną książkę do mojej kolekcji, a postanowiłam że troszkę zmienię moją fantastykę na coś z życia wzięte i jestem bardzo mile zaskoczona, przeczytałam w dwa popołudnia, czytało się lekko i przyjemnie, a mowa tu o książce Agnieszki Rylik "Nokaut Historia bokserki" zakupiłam ją w taniaksiazka, mają na nią dobrą cenę. Tak jeszcze w skrócie Agnieszka fajnie opisuje niektóre tematy, ukazała się z całkiem innej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassano

Jedna ze świeżynek, ale naprawdę dobra - livro.pl/niezniszczalny-gutowski-cezary-sku1222671797.html

Pierwsza taka pozycja, która faktycznie opisuje w bardzo konkretny sposób życie Kubicy. WIele faktów, które nie były wcześniej znane, ale przede wszystkim - pokazują, ile pracy wykonał, aby powrócić do tego miejsca, w którym jest teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi 112

ja również korzystam z inkbooka explore i jestem bardzo zadowolona :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina

na stronie http://tylkorelaks.pl/47-ksiazki jest kilka fajnych pozycji - i to w dobrych cenach, książki jakie warto czytać, przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina

ale co naprawdę to Snuff Wiktora Pielewina - przeczytasz to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Dzieci psychiatryka"smitna książka ale warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam Kasację Remigiusza Mroza, ale w bibliotece raczej nie znajdziesz, bo to stosunkowo nowa książka. Ja ją zamówiłam w Empiku i jako fanka tego typu literatury stwierdzam, ze to godna przeczytania pozycja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Kupiłem "Niezniszczalnego" o Robercie Kubicy. Skarbnica wiedzy o polskim sportowcu. Na pewno warto przeczytać. W dobrej cenie wyłapałem w Empiku, przeczytana w 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może „Dwór w Czartorowiczach” poczytaj, jak lubisz obyczajowe sagi staropolskie. Sporo się można nauczyć o tym, jak postrzegano bogactwo, mezalianse, o życiu szlachty w XIX wieku. Książkę polecam szczególnie młodym kobietom, które nie wiedzą jeszcze, czym jest trud życia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Saga Polska, jedna z części „Dwór w Czartorowiczach”. Zaczęłam od tego cyklu, aż przebiegłam po 5 książkach Pani Moniki. Dużo o trudnych wyborach, o miłości, o historii, o czasach szlacheckich. Raczej do bardzo emocjonalnych kobiet książka skierowana. Można też się zastanowić nad zaletami i wadami aranżowanego małżeństwa. Bardzo mnie ten wątek zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja ostatnio zgrałem sobie na Inkbooka kilka pozycji Stephena Kinga, m.in Lśnienie, To i Zieloną Milę. Nie jestem fanem, ale muszę przyznać, że te książki naprawdę warto przeczytać. W ogóle zauważyłem, że odkąd mam ten czytnik, to czytam o wiele więcej, nawet autorów których wcześniej unikałem. Może dlatego, że jest wygodniejszy i nie generuje tylu kosztów co książka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmieszna i naprawdę fajna książka,wpadła mi przez przypadek:

"Złotko" Skuse

 

I przypadkiem czytałam Jojo Moyes-jej książki warte przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.06.2019 o 11:35, ania_gawron napisał:

Szczygieł Gottland - bardzo przyjemnie się czyta i temat bardzo ciekawy. 😉 

Też polecam.

A kto lubi historię niech sięgnie po książkę Piotra Zychowicza.Mój mąż oszalał i wszystkie książki przeczytał.

Także Cherezińską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cudowna książka z tych świeżych MacLaverty"Przed końcem zimy"

Szkoda,ze tak szybko ją się czyta 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×