Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Książki które warto przeczytać

Polecane posty

Gość gość
"Bez słów" Mia Sheridan- piękna, wzruszająca opowieść "Maybe someday" i "Ugly love"Colleen Hoover "Kiedy odszedłeś" Jojo Moyes To ostatnio czytałam, wszystkie jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a poza p.D.Brownem polecam (tym razem z "naszego rodzimego podwórka") serię książek p.Krajewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, co najbardziej lubisz, ja sięgam po różne książki, dzięki temu czytanie nigdy mi się nie znudzi. A teraz mam okazję czytać Pięć dni ze swastyką. Naprawdę super, mocno wciąga i bardzo dobrze się ją czyta. Ma wszystko, co powinna mieć dobra książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ksiażkę dziewczyna z pociągu. Zakupiłam ją niedawno w matrasie na promocji i jestem zachwycona. Nie czytałam chyba nigdy takie fabuły i takich emocji. Zajrzyjcie koniecznie do księgarni po tę ksiązkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Świat równoległy Tomka Michniewicza. Książka pokazuje jaki naprawdę jest świat, który znamy jedynie z mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dożucę trochę cięższe tematycznie pozycje książkowe. "Mama kazała mi chorować", "Chłopiec, którego nikt nie kochał" to prawdziwe historię dzieci, których los nie oszczędzał. Czytając płakałam i dziękowałam niebiosom, że mam takich cudownych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto czytać książki wydawane przez rozpisani.pl, można trafić tam na niezwykłe opowiadania, publikują tam początkujący autorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anthony De Mello - Wezwanie do Miłości Książka rozbrajająca zaprogramowanie człowieka na części, więc tylko dla odważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta101
Zdecydowanie "Zamach". To pierwsza część trylogii "Wojna". Bardzo wizjonerska lektura o tym, co może sie wydarzyć w kraju (oby nie naszym), jeśli politycy, duchowni i społeczeństwo nie wyhamują na czas z konfliktami i sporami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam przeznaczenie ukryta gra. Książka wolno się rozkręca, ale jest świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto przeczytać na pewno Blondynkę autorstwa Oates. Bardzo fanie przedstawia życie Merlin Monroe. Jutro wychodzi jej nowa książka Ofiara i podejrzewam że też jest warta polecenia. Przynajmniej z opisu wydaje się ciekawa, ale tego dowiem się jutro jak kupię, wrócę do domu i zacznę czytać. Chociaż... znając mnie zacznę już w drodze powrotnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytaliście 'Cukiernię pod Amorem' Gutowskiej - Adamczyk? To jest bestseller sprzed kilku lat, a ja go dopiero odkrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto zapoznać się z twórczością brytyjskiej pisarki - Rose Tremain - teraz okazja ku temu jest doskonała, bo na polskim rynku wydawniczym właśnie ukazała się jej najnowsza książka, czyli zbiór 13 opowiadań. Osobiscie jestem szczegolnie zachwycona opowiadaniem "Geografia rozszerzona" - troche mi przypomina czasy szkolne :) Poza tym jest to mocna lektura, bardzo angażująca emocjonalnie. Przypomina, że czasami robimy coś wbrew innym, aby pozostać w zgodzie z sobą. Znakomita lektura na refleksyjne jesienne wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawinona
Warto sięgnąć po "Grzesznika" bo jest mega dobryyy i wciąga. Kolejna udana książka Maggie Stiefvater, kontynuacja sagi o wilkołakach, jednak Grzesznik to już osobna historia (oczywiście skompikowana) dwójki bohaterów. Co prawda to niby dla nastolatków, ale ja mam 21 lat i lubie ksiązki Maggie, mają swój urok i pozwalają się oderwać od rzeczywistości :) Polecam bez względu na to ile macie lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele książek wartych polecenia. Zależy co kto lubi. Ja jestem miłośnikiem wszelkiego rodzaju reportaży i literatury podróżniczej. Jestem fanem Kapuścińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riagni
Ja bardzo lubię książki historyczne, zazwyczaj sięgam po te przedstawiające epokę Tudorów, ale lubię ogólnie książki o kobietach, które zmieniły historię. Zamówiłam sobie właśnie ostatnią książkę Kamila Janickiego, Damy ze skazą http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,20735,Damy-ze-skaza - nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Czytałam ostatnio i bardzo mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p, świetna i wciągająca książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna jest empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p . Polecam, warta przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magria
Świetna książka o kobietach z czasów Bolesława Chrobrego: Damy ze skazą - Kamila Janickiego. Wciągająca jak powieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto: empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Super książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×